Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Jak ulepszyc albo zmienic robota ?!
PostNapisane: So gru 03, 2005 1:12 am 
Wanna-Be Farmer

WItam, gram w anarchy od wczoraj. Mam 8 lvl i mam juz nowe umiejetnosci z enginer nanoprograms container. No i chce sobei ulepszyc robota albo go zmienic jak sie da, ale kompletnie nie wiem o co w tym chodzi. Jakby mi ktos wytlumaczyl dokladnie bylbym bardzo wdzewczny ;]
Pozdro

Tytuł:
PostNapisane: So gru 03, 2005 1:39 am 
NoLife

No wiec tworzenie lepszych robotów wyglada niestety nie za bardzo ciekawie, nie majstrujesz przy nich, niepotrzebne są Ci trade-skille do nich. Po prostu dostajesz / kupujesz nano krysztal z programem, wladowujesz ten nano program do swojego komputerka i go Uruchamiasz (castujesz) . I nie mozesz ,odyfikowac swoich robotow, tylko kupujesz/zdobywasz nowe programy przywolujące je. Nie wiem jak wyglada sprawa z N00b Island, ale bardzo mozliwe jest, ze tam mozesz miec tylko jednego robota. Lepszego dostaniesz po zejsciu na wlasciwy ląd. ALe nie jestem pewien, niech sie wypowie ktos kto gra inzynierem

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: So gru 03, 2005 1:42 am 
Ambitny farmer

Jesli jeszcze tego nie zrobiles to wyjdz z noob island, a nastepnie skieruj sie do basic shopa w tym miescie gdize sie pojawisz. Tam znajdizesz dzial "Nano" gdize moze wybierac pomniedzy roznymi krysztalammi towrzacymi roboty. Btw jesli znasz angielski to polecam ofiacjalne forum.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 03, 2005 10:46 am 
Początkujący farmer

Pip boty mozna modyfikowac w niewielkim stopniu przy uzyciu trimmerow (do kupienia w sklepach chyba w sekcji tools albo devices). W zaleznosci od rodzaju zwiekszaja robotowi HP,szybkosc ataku , obrone , agresywnosc , najczesciej kosztem innej cechy. Poza tym jest linia nano , ktora zwieksza atak robota. A i jeszcze jedno , na robota mozesz rzucac rozne tarcze ktorych engowi nie brakuje, zawsze to jakies mniejsze obrazenia bedzie otrzymywal.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 03, 2005 11:57 am 
Wanna-Be Farmer

Kurde, bardzo podoba mi sie ta gra. Ale jest skomplikowana :/ Dzieki za wczesniejsze odpowiedzi
1. Co moge zrobic w tym tradeskill w tej takiej maszynie co sie cos dodaje ??
2. Co moge zrobic zjakimis rekami i ramionami do robotow ktore mam
3. Co moge robic z takim niebeiskim mozgiem
4. Mam jeszcze jakies kola ktore maja rozne kolory i tam pisze jakies bonusy do roznych skilli
5. co moge z tym zrobic no
6. gdzie kupic nowego robota albo jak zmodyfikowac mojego
7. Jak wyjsc z tej wyspy i jaki trzeba miec level zeby przezyc w innej lokacji

Sorry, ze wam tak truje ale gra jest fajna ale wielu rzeczy nie rozumiem :/ :(

Tytuł:
PostNapisane: So gru 03, 2005 12:57 pm 
Ambitny farmer

http://podroznicy.org/AO//phpbb_bp/viewtopic.php?t=313 wystarczy choc odrobina dobrej woli a znajdziesz takie cos. Szczegolnie polecam link do FAQ.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 06, 2005 2:29 pm 
Farmer z taczkami

Moze kula w plot, ale strzelam, ze "no" to mialo byc "no droop". :D
Mozesz albo uzywac albo kliknąć na nim prawym przyciskiem i wybrać "Delete item".

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 1:11 pm 
Wanna-Be Farmer

pozatym oprucz trimerów możesz dołożyć bateryjke do bota jak masz go w inwentory

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:03 pm 
Ambitny farmer

Pipboy (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
tworzenie lepszych robotów wyglada niestety nie za bardzo ciekawie, nie majstrujesz przy nich, niepotrzebne są Ci trade-skille do nich. Po prostu dostajesz / kupujesz nano krysztal z programem, wladowujesz ten nano program do swojego komputerka i go Uruchamiasz

wedlug mnie stracono bardzo dobry pomysl : /

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 27, 2005 4:29 pm 
Początkujący farmer

Nom. A przecież mogłoby być tak pięknie. Nanosek który tworzy tylko jedną z kilku pustych skorup, do tej skorupy następnie (zgodnie z przepisami ze sklepów, za pomocą tradeskilli) dodajesz komponenty - jedną z dostępnych broni (a'la budowa wierzyczek) która zmienia zakres obrażeń, ich typ etc., kość pamięci, urządzonka dodatkowe (leczenie użytkownika/tanka? bufowanie tradeskilli/nanoskilli? proc ataki?), a na samym końcu dodajesz do tego zależny od QL komputerek (czyli o ile niskim botom wystarczy selfpreservation system, bardziej złożone będą potrzebowały np. Personalized Basic Robot Brain, a te ostateczne to już Kyr'Ozch Bio-Computer).

Tak w zasadzie to nawet teraz można by to wprowadzić, jako alternatywna linia trudniejszych ale mocniejszych botów.

Hmm. Pora napisac do feedback.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]