Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 15, 2006 4:16 pm 
Farmer małorolny

Sparth jest wielki watek na oficjalnym forum doca odnosnie uber broni - jak chcesz pojsc w melee to najlepsze sa gelidy/1he mlotki jesli ranged to mbc, ksmg type 5, pistole type 1+4.
W polaczeniu z dotami wykrecasz ladny dmg. I u hi-lvl doca troche inaczej liczy sie dmg niz np u solda lub agenta. Bo doc 2/3 czasu rzuca nano - doty SL sa niestety wolne a trwaja krótko wiec powtarzamy je non stop - heali tez nie rzucisz instant. W skrocie chodzi o to ze doc uzywając broni traci okolo 2/3 jej normalnego dmg jako ze podczas rzucania nano regular dmg zostaje zatrzymany. Dlatego tak dobrze wypada dla doca MBC bo super niski recharge na burscie powoduje ze banalnie latwo go scapowac. Jame jest niezle na srednich poziomach - nie wystepuje problem missowania czego sie obawialem - tzn missuje tak samo czesto jak na pistolach - ok 80% na normalnych mobach trafiam i ok 60-50% na evade mobach. przy niskim skillu fling i burst - ( tylko tyle ile trzeba bylo do zalozenia ) - mam 21 sek flinga i 34 sek bursta - wolno ale za to regular jest swietny - a to co napisalem o regular dmg tyczy sie tylko naprawde wysokich lvli - tak od 205 powiedzmy. Hecka bez OS buffow bije w tej chwili na 118 lvlu za 520 regular tylez samo za flinga i trzykrotnosc tego z bursta + Fuzz za 440-490 - na dmg ogolnie nie narzekam - powiedzialbym ze jestem zadowolony. Misje w RK nie sprawiaja zadnych trudnosci - zabijam trzy moby na 2 recharge bursta czyli mniej wiecej 1 mob na 20-25 sek. Dmg na takich mobach 550-1200 z regulara, najwyzszy zanotowany burst 3390 - przy misji 70% trudnosci. Przy misji 100% trudnosci moby moze nie padaja jak muchy ale jednak padaja - przy czym nie zauwazylem znacznego zwiekszenia sie % missow. Ogolnie mowiac - dluuugo tego JAME nie zdejme.

Holli

Tytuł:
PostNapisane: So maja 20, 2006 5:39 pm 
Początkujący farmer

Jedno pytanko : skad go wziac ? wydaje mi sie ze dyny, ale pewny nie jestem... z tego co widzialem to QL140 JAME Blaster Prototype IV byl za 40m.

Tytuł:
PostNapisane: So maja 20, 2006 11:52 pm 
Farmer małorolny

Adonis kolo wraku statku kosmicznego z soul dredge - strasznie kampione. Cena za ql 140 jest chora - 40mil bylo dawno - teraz niestety sporo wyzsza ale trafiaja sie okazje

Tytuł:
PostNapisane: N maja 21, 2006 5:53 pm 
Farmer z taczkami

Zacząłem dla zabawy grac dociem i z zaskoczeniem widze nastepujace rzeczy.Doc nawet na niskim levelu jest bardzo ciezki do zabicia.Solowanie dwóch pomaranczowych mobów nie jest zadnym problemem.Uzywam pistoletów i niestety jest problem bo za maly dmg maja.Hmm...Następna sprawa : bardzo miłe zabieranie do teamów.Praktycznie nie ma szans na chwle samotnosci .Hehe.Bardzo niemiłe lootowanie przez team zwłok .Ekhm. :oops:

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 11:03 am 
Ambitny farmer

wg mnie doc to nie tyle stricte leczenie co wydluzanie zdolnosci przerzycia kazdego w teamie. jesli mozna wplynac na zywotnosc przeciwnika, to nalezy to robic, bo im krocej bedzie zyl, tym mniej zrobi szkod.

moj pierwszy doc tylko leczyl i to bolalo, bo w teamie z advem i mp albo 2 advami praktycznie moje leczenie nie gralo znaczacej roli a team tracil duzo dmg i imho jeden spot na postac, ktora wzieli chyba tylko dla zasady albo samej swiadomosci ze maja doca.

dobry doc wg mnie powinien moc skutecznie pomoc przezyc w najciezszych sytuacjach, we wszystkich innych powinien stanowic wsparcie dmg i jako postac wbrew pozorom jest do tego dobrze przygotowany. duzy zasob dotow/deinitow (breakable/unbreakble) oraz niezly dmg z dobrze dobrana bronia pozwalaja byc czyms wiecej niz tylko podrecznym treatment labem z krotkim rechargem :twisted:

pozdrawiam
agra

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 12:05 pm 
Farmer małorolny

Agra trafiles w sedno. Nic ujac a dodac moge jedynie rzecz nastepujaca. Doc powinien byc jak kameleon :). Zalaznie od sytuacji powinien leczyc, deinitiwac, robic dmg, nawet tankowac. Jesli nastawimy sie tylko na leczenie to szybko sie tym znudzimy. No ile czasu mozna naciskac F1-F6 i klawisz odpowiadajacy za leczenie ? Nie potrafic zabic dynki zeby pozbierac dillonki dla siebie, nie moc zebrac paru token gunow bo brakuje do 1000 ?. Nie moc dojsc na miejsce misji bo po drodze grozne moby ? Nie moc zrobic zadnego questa bo to wymaga zabicia czegos ? Ja bym taka postac rzucil w cholere. Co zreszta zrobilem.

I jedna jeszcze uwaga : Czasami slysze takie komentarze : uuuu ten doc jest slaby bo uzywa nano X a moj kumpel ma nizszego doca i uzywa juz nano X+1. No wszystko fajnie tylko ze jak doc ginie od jednego strzalu bo nie zainwestowal w HP i evady to team musi na niego czekac pol godziny. Jak doc nie mozna szybko przebiec przez tlum mobow bo nie zainwestowal w RS to team musi go eskortowac i wybijac wszystko po drodze ( przykladem z autopsji wejscie do cata w ely ). Jak doc lata w med suicie ( gdzies to bylo w tym watku ) to swiadomie lub nieswiadomie obniza wartosc teamu. Doc nie musi byc najslabszym elementem - niestety czesto jest - wlasnie poprzez nastawienie wiekszosci ze DOC jest od leczenia. To prawda, ale dazac do jak najlepszego leczenia nie mozna sie oslabiac w innych dziedzinach. AC Evady RS NCU sa dla doca tak samo wazne jak dla kazdej innej profesji

Holli

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 1:55 pm 
Sołtys

to ja takze dorzuce swoj 3 grosze..... dlaczego doc w teamie tak czesto umiera skoro wg niektorych to najlepszap ostac do solowania. odpowiedz jest dosc prosta, w teamie doc odpowiada za cały team. gdyby doktor byłby odpowiedzialny tylko za siebie to byłby napewno ostatnią osoba ktora by padła. czesto zdaza sie ze ze w teamie bez enfa i mongo doktor notorycznie łapie agro od addów przez taunta z leczenia. i wtedy gdy pada osoba tankujaca oczywiscie wszystkie oczy zwrócone sa na doktorka ktory nie dosc ze musiał leczyc siebie to takze i tanka. podobnie jest z ai spawnami. w momencie gdy pojawiaja sie moby wszyscy przyjeli ze na poczatku bije sie hackera a pozniej reszte. dlatego bez mongo doktor jest pierwsza osoba ktora tam padnie bo cala fala idzie na niego. doswiadczylem tego juz wiele razy.

reasumujac, gdy grasz z doktorem w teamie staraj sie jak najszybciej sciagnac z niego agro bo jesli zycie teamu opiera sie na doktorze (przypadek gdy misja jest o wiele za wysoka jak na mozliwosci druzyny) to w czasie gdy doc ma agro moze złapac np ubt,nsd ect i cały team ląduje w kostnicy (reclaim)

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 2:13 pm 
Farmer z przyczepką

Dla uscislenia lalek kazdy odpowiada za team:) jezeli masz mezz/calm jak oni zawala to raczej reclaim czeka all, enf wiadomo, ma/sold/adv/fix generalnie dd + sciaganie aggro z graczy (np. doc). Niestety wiele osob zapomina ze team to jest maszynka ktora sprawnie dziala dopuki jej wszystkie czesci robia to co do nich nalezy, skutek jest wszystkim znany. Generalnie jak robimy spawna w wieksza ilosc osob a nie mamy tanka, dobrze jest wyznaczyc 1-2 osoby do "pilnowania" doca bo tak jak lalek zauwazyl wszyscy wala hackera a fala leci na tego ktory leczy:P
Mala sugestia jak grasz typem ranged zawsze mozesz tabnac innego moba i alpha sciagnac go do siebie a reszta to juz glowa doca zebys nie padl :D

Jako ciekawostke powiem tylko ze we 4 lalek/rold/ja/enf z lapanki zrobilismy cocon rooma. Czytaj bardzo nieprzyjemy boss + addy na ktore nie dziala mongo :twisted:
Tyle ze kazdy wiedzial bez zbednej gadaniny co ma robic i co do niego nalezy

Ten temat i jemu podobne byly wielokrotnie opisywane n atym forum, jakby sie komus chcialo i poprzegladal posty, w wielu wielu byly poruszane tematy jak grac/co robic zeby nie ginac/jakich bledow sie wystrzegac/na co zwrocic uwage, tyle ze na to trzeba poswiecic czas a tego szkoda bo AO czeka.
Hehe wiec poswiecajcie czas na powroty z reclaim skoro nie chce sie czytac

To tyle

pozdr

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 2:32 pm 
NoLife

w biblii doca na oficjalnym forum jest fajny przyklad:
Jesli tank ginie a pozniej doc, to team jest ok. Jesli ginie pierwszy doc to szkoda czasu :)

Przyklad bardzo generalizuje, ale w sumie trafia w samo sedno.

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 2:36 pm 
Sołtys

a jak ginie najpierw doc a pozniej nikt nie ginie ?:P to mi sie najczesciej chyba zdazało w mojej karierze

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 2:50 pm 
NoLife

Dim (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
a jak ginie najpierw doc a pozniej nikt nie ginie ?:P to mi sie najczesciej chyba zdazało w mojej karierze

nie ginie bo wszyscy daja noge (jedni wolno - enf w Formie trolla czy jak to sie tam nazywa, a inni szybko - fix z gsfeduperelami). Co ciekawe czasami daja noge zanim doc zginie. To musi byc intuicyjne - zeby sie uratowic trzeba czasami rzuci ofiare potworowi na pozarcie, a ze doc sie wslepia okno teamu to zanim sie skapnie juz lezy :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 3:09 pm 
Farmer z przyczepką

Dim (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
a jak ginie najpierw doc a pozniej nikt nie ginie ?Razz to mi sie najczesciej chyba zdazało w mojej karierze

heh, to fakt czesto tak bywa ze jedyny ktory dobiega to docek.
Wszyscy czekaja dopoki on nie padnie, jak doc died to jest sygnal RUUUUUUN!!!!!
fajnie to wyglada na zodach co prawda nei w przypadku doca ale tanka, kiedy to nagle wszyscy zaczynaja biec 50+ luda do tlelportu a potem do statuly caly czas majac na glowie mobki 220+ :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 22, 2006 3:26 pm 
NoLife

na zodach/apf/mercach/gdziekolwiek pierwszy ginie doc/tank, a pozniej leechery :P

Ps. Przypomina mi sie sytuacja z heckow kiedy koles polazl afk 1h wczesniej i lazil na follow. Nikt nie mial jakos serca go kicknac wiec se lazil i leechowal. Niestety zdazyl sie zly pull ludzie laduja w gardenie, uratowal sie 1 adv z...
... leecherem na follow. Ech po tym dostal juz kicka :)

Tytuł:
PostNapisane: N maja 28, 2006 7:01 am 
Farmer z taczkami

Wczoraj przez przypadek na 24 levelu doca Nanomaga solowałem Eumenidesa.No i coż mimo kiepskich pistoli zakonczyla sie sprawa dla Eumenidesa kiepsko.Ale i tak niewiele miał.Ech Ci gołodupcy zawracaja głowę lekarzom a jak co do czego to kasy nie ma.
Troche zaskoczony jestem zdolnosciami lekarza do walki.Praktycznie gine jesli team przeceni swoje sily.W solowej walce nawet 3 przeciwnikow na raz potrafie rozwalic .Mysle o przeciwnikach zielonych.Zółci i pomaranczowi to dwóch.

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 29, 2006 9:43 am 
Ambitny farmer

Ghaar na low lvl owszem, ale potem drastycznie sie to zmieni. Bez dobrego configu nie bedziesz w stanie przejsc nawet heal delty moba, ktorego atakujesz, a obrazenia bedziesz dostawal nieproporcjonalnie wieksze. HP moba tez skacze na wyzszych poziomach tak, ze nawet szare, szczegolnie w SL moga byc problematyczne lub nieoplacalne do zabijania.

Jesli chcesz pociagnac doca wyzej, to radze solitusa albo opifexa. Masz jeszcze niski poziom, nie bedzie bolalo zmienic, a zareczam ze pozniej nie bedziesz czerpal przyjemnosci z gry NM- jest zwyczajnie zbyt ograniczony w grze profesja, ktora jest w samym centrum walki i nierzadko stanowi o sukcesie sporego rajdu.

pozdrawiam

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 77 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona