Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: N gru 17, 2006 2:08 pm 
Farmer z przyczepką

moze fc dzieki temu chce aby takie profki jak doc i adv sie nieco od siebie odrzonialy? ;)
moze wg niektorych 2 najlepiej leczace profki powinny chociaz bronia sie odrozniac :P

Tytuł:
PostNapisane: N gru 17, 2006 6:12 pm 
Wanna-Be Farmer

dzikamaupa (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
moze fc dzieki temu chce aby takie profki jak doc i adv sie nieco od siebie odrzonialy? ;)
moze wg niektorych 2 najlepiej leczace profki powinny chociaz bronia sie odrozniac :P

widziałes adva z bobami? :-) bo ja jeszcze nie :P to jest zmuszanie docow do rangered :-( tragiczna sprawa jeszcze te bugi w LE.specialach

Tytuł:
PostNapisane: N gru 17, 2006 8:41 pm 
Doświadczony farmer

Według mnie to jest to nieco pomyłka, żeby zmuszać graczy brutalną siłą do zmieniania ich preferencji względem doboru broni. Jeżeli FC nie potrafi tak skonstruować silnika gry, żeby doctor używając pistoli miał najlepszy dmg to niech przynajmniej nie niszczy powerbuildów nad którymi wielu spędziło dużo czasu wprowadzając perki działające tylko podczas używania broni range. Jestem w stanie przeżyć sytuacje gdzie nie dostaje ani ociupinki bonusu do skilla bojowego, ale te perki to już dla mnie za dużo! Co z tego, że dają darmowy reset? A co z tymi co farmili długo, długo przedmioty NODROP? Nagle cały sprzet na który nierzadko wydaliśmy miliony staje się bezużyteczny i najzwyczajniej crapowy... Jestem sfrustrowany i pozostaje mi mieć nadzieje, że wszelkie niewygody związane z użyszkodnikowaniem perków LE nie są błędem.

Bracia melee Doktorzy cegłówki w dłoń i bojkot serwerów FC! :P :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N gru 17, 2006 9:30 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Bracia melee Doktorzy cegłówki w dłoń i bojkot serwerów FC!

Zrobcie protest glodowy na RK4, napewno pomoze :twisted:

Tytuł:
PostNapisane: N gru 17, 2006 9:43 pm 
Ambitny farmer

Widzę że się dzieje ciekawie, tą ideologię już skądś znam:
"My wiemy co dla was najlepsze ..."

Łączę się w bólu o bracia meele dockowie!

Tak btw, wiem że postać bez masy itemów nodrop jest mniej lub bardziej zgimpiona (zależy imo od profesji), ale mimo wszystko zawsze starałem się znaleźć takie ustawienia żeby mieć jak najmniej nodropów. Widać teraz, że przy polityce FC to się opłaca.

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 18, 2006 8:24 am 
Farmer z przyczepką

Cyniq (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
A co z tymi co farmili długo, długo przedmioty NODROP? Nagle cały sprzet na który nierzadko wydaliśmy miliony staje się bezużyteczny i najzwyczajniej crapowy...

Witaj w swiecie FC.

Cyniq (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Bracia melee Doktorzy cegłówki w dłoń i bojkot serwerów FC!

jako uzytkownik profesji ktora mozna okresli "prawie jak doc" przylaczam sie ze swoja skarpetka wypelniona piaskiem ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 18, 2006 10:20 am 
Wanna-Be Farmer

full IPR tak naprawde dozo niedaje jeszcze sa perki i jak wspomnial Cyniq caly stuff dla doca

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 18, 2006 3:15 pm 
Ambitny farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Jest to lista na której wypisana jest sumaryczna ilość możliwych do otrzymania bonusów z perków. (obejmuje AI, SL i LE)
.......
10 Multi Ranged

zarowno multi ranged jak i multi melee da sie podniesc o 120 (perk ambitextrous) wiec multi rng 130, multi melee 120

pytanie: nie ma tutaj efektu jaki daje restrictive bandaging- ktos wie co robi ten special?

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 18, 2006 5:05 pm 
Wanna-Be Farmer

Click

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 18, 2006 9:04 pm 
Ambitny farmer

Nie martwcie się, chłopaki z FC harują dzień i noc ...

To [Magnetar]: sry for wasting yr precious time
[Magnetar]: Don't worry about it! We're here to help!
[Magnetar]: Take care and I hope you have fun playing. :)
To [Magnetar]: I do, soon back on my paid acc
[Magnetar]: Cool, wanting to see some of Lost Eden?
To [Magnetar]: yes when all is fixed :D
[Magnetar]: We're working on it!

LOL :twisted:

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 26, 2006 3:23 pm 
Doświadczony farmer

O rety, dostaliście bonusy do statów, nanoskilli i paru innych rzeczy, moglibyście sobie darować narzekanie w stylu "Jestem gimpem, bo inne docki robią więcej damagu". Największa siła doktora to leczenie ponad 10k obrażeń co mniej niż 10 sekund (CH albo BI), a nie bycie najlepszym DD. Może ja nie mam racji bo mam dopiero 150 level, ale jeśli trafi mi się doktor w drużynie to nie oczekuję, że podejdzie do moba i będzie go okładał mieczem, ale że go debufnie i będzie leczył drużynę. Ewentualnie może jeszcze co jakiś czas walić bursta. Jeśli chodzi o to, że bronie mele są potężniejsze od ranged to musieli tak zrobić, żeby ktokolwiek walczył z bliska. Mi się to akurat nie podoba z MA na czele, ale trudno. Jeśli chodzi o te speciale, to chyba aż tak dużo nie tracicie.

Oftopic: Ciekawe, czy już się da założyć symbiant na głowę QL 300, prawdopodobnie tak.

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 26, 2006 3:46 pm 
Doświadczony farmer

Może ja nie mam racji bo mam dopiero 150 level, ale jeśli trafi mi się doktor w drużynie to nie oczekuję, że podejdzie do moba i będzie go okładał mieczem, ale że go debufnie i będzie leczył drużynę.

To prawda, nie masz racji. Później dmg jest potrzebny każdemu chociażby po to żeby zarabiać pieniądze na sprzęt.

Tytuł:
PostNapisane: Śr gru 27, 2006 6:48 pm 
Ambitny farmer

podpisuje sie pod tym stwierdzeniem wszystkimi konczynami. Kupa kasy wiecznie potrzebna, wiec dmg duzy musi byc- za leczenie nikt Ci nie zaplaci, a im wyzej tym wieksze wydatki.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 28, 2006 10:40 am 
Ambitny farmer

bleeeeeee a myślałem że wraz z LE problem kasy zniknie :twisted:

frozen and happy

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 28, 2006 8:32 pm 
Wanna-Be Farmer

inflacja inflacja i wielki grind z VP oraz research

ps. na rk1 supple ql240+ dobily 400m :-)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 30 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2