Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Doctor 60 twink
PostNapisane: Pt cze 04, 2010 7:41 pm 
Początkujący farmer

Zrobiłem takiego twinka, że jak się wkur.. bo padne z dużą ilością expa na engu, to się loguje i zabijam exarche w totwie, aby zdobywać IS passy (dostaje za nie 200k).
Nie koniecznie twink, ale tani i efektywny.
Nanomage doctor, z nelebem, z resztą mam setup
Setup

Teraz czekam na sugestie, a po pierwsze, nie mam już reseta, ale będe miał po nowym endżajnie (czyli pewnie nigdy), ale są single resety jeszcze, moje jedyne pytanie, czy zmienić broń na 2x CDR? i czy dual wieldne z ql 130 impami?
Bez inewstowania dużo w mult ranged, burst i fling. Tylko pistol na maxa dla AR.
Ale czy się opłaca, będzie lepszy dmg? Bo mnie każdy w temple oduje, a używam niezłych nano, więc nie będzie problemów.
Mogę zarzucić:
Heal
HoT
Hp buff long
Hp buff short

Edit k*rwa:
Czy w pvp cdr będą dobre?

Tytuł: Re: Doctor 60 twink
PostNapisane: Pt cze 04, 2010 10:29 pm 
Farmer z przyczepką

witam
załóż pas na 6 slotów, spokojnie dasz rade, memki oczywiście tez wywal, daj 2x VTE,
zamiast Cripty myślę że tokenboard będzie lepszy, def i hp, i zdecydowanie zmień carbonium na miy'sa nano, który daje hp, nanoskile, abi skile i skile broni.

po tych zmianach dopiero pomyśl co założyć:)

co do resetów, lvl 60 zrobisz w 1 dzień, twink w drugi, więc w czym problem.

ps: twink frobek 60 zakłada "deko" większe impy niż podajesz, nawet trox

PostNapisane: So cze 05, 2010 1:07 pm 
Początkujący farmer

Taaa.
1.Nie mam kasy na jakieś silniejsze twinki.
2.Nadal nie wiem co z bronią.
3.Lvl 60 nie idzie w 1 dzień.

PostNapisane: So cze 05, 2010 3:51 pm 
Farmer Mastah

Jarexxx (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Taaa.
1.Nie mam kasy na jakieś silniejsze twinki.
2.Nadal nie wiem co z bronią.
3.Lvl 60 nie idzie w 1 dzień.

ad. 3
no w kilka godzin ...

PostNapisane: So cze 05, 2010 4:51 pm 
Doświadczony farmer

Ja 60 nabijałem kilka tygodni i też miałem z tym problem na każdej postaci. Może przy kilku kontach i twinkach z wyłączonym XP gainem na duallogu szłoby szybciej.

W kilka godzin to ja nabijam lvl 6.

PostNapisane: So cze 05, 2010 7:11 pm 
Początkujący farmer

Właściwie na nanomagu, potrzebuje hp, więc 6x slot belt nie potrzebuje, wole 350 hp z paska i memorek, a ncu starcza mi na własne buffy.
Wyliczyłem, że większe impy bm/mm dadzą mi nowe healsy (wow ...), ale nic poza tym, a ten którego teraz używam jest instant-cast, i oddaje mi 1/3 hp.
Ktoś odpowie na pytanie o CDR, zanim będe zakładał dużo wyższe 2hb impy?

PostNapisane: N cze 06, 2010 9:35 am 
Doświadczony farmer

Według mnie damage z CDRki wygląda skromnie przy tej pałce. Do PvP chcesz mieć (chyba że pozmieniali w patchu) ASa lub sneak attack, burst niewiele zrobi. CDRkę zwykle zakłada sie jedną, a w drugą rękę cieższy pistolet z flingshotem, ale takie generalnie są na adventurera. Mam adva frooba 100 z pistoletami i damage jest słaby.

Pasek 6x to generalnie dobry pomysł. Możesz mieć 6 memorek albo używać recompilera i cpu upgrade.
Założyłbym mu jeszcze jakiegoś scopa. Jeśli nie TIM, to przynajmniej range meter. Lepiej mieć 1% crita niż nie mieć. Treatment and pharmacy library założysz wyższy, powinieneś dać radę QL 90 czy coś koło tego. Merit board jest lepszy od collara, ale to jeszcze zależy jak komuś chce się farmić tokeny. VTE są lepsze od mięcha, ale trzeba mieć do tego rozwinięty Psychic. Gdybyś nawet zmienił, to mięcho noś w plecaku z linkiem na pasku, 500 shielda jeszcze się przydaje na tym levelu. Implanty na wristy też bym jakieś założył. Na przykład Notum Splice wchodzi w lewego wrista. Dodaje max nano, nano rezist i trochę nanoskilli. NTek może dodatkowo odpalić z tego "Humidity Extractora" na sobie, ale wszystkie profesje mogą założyć ten implant. Zamiast loving hand dałbym rockcrusher gauntlets, chyba że 2 nanoskilli ma znaczenie przy leczeniu. Tak poza tym to ten twink wygląda w porządku. Może dałoby radę wcisnąć trochę większe implanty. Nie spodziewaj się, że odniesz / ubijesz kogoś z SL na tym levelu.

Czy zmaksowałeś melee initiative? Ta broń ma 3s recharge, czyli trzeba chyba 600 inita, żeby była 1/1. Może mniej na full aggro, nie pamiętam wzoru. Kiedyś stawiało sie na polu notum wieżę dodającą 100 inita, ale znerfili.

Na CDRkach byłoby bez regeneracji nano, a nano dockowi się przydaje. Na advie ciągle mi brakowało nano.

Możesz spróbować zrobić adva 60 z Chiropterą 100. Podobno Atroxa da się na styk i jest tu gdzieś o tym wątek. Leczenie jest słabsze, niż u docka, ale przyzwoite, a damage lepszy.

PostNapisane: N cze 06, 2010 9:49 am 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Właściwie na nanomagu, potrzebuje hp, więc 6x slot belt nie potrzebuje, wole 350 hp z paska i memorek, a ncu starcza mi na własne buffy.

hm, licz> HP doca 920HP = 45 NCU, behe 970HP = 47 NCU, CS 480HP = 45 NCU
razem 137 NCU ale prawie 2,4K hp, jak policzysz czas dostania się do TOTW, plus różnicę czasu bufowania i tak masz około 2k HP na wystarczająco długo, ja na bufkach jestem w stanie 2x Aziego zabić i jeszcze mam czas na pozostałe bosy.
do tego możemy doliczyć RRF, GFS czy HOTa, oraz jakieś bufy broni o wszystko jasne.

bufy w tej grze to podstawa, self mało kto jest wystarczająco dobry (lub wręcz odwrotnie)
ale to Twoja sprawa jaki chcesz być dobry,

PostNapisane: N cze 06, 2010 11:02 am 
Doświadczony farmer

Tata100 ma rację, NCU zawsze się przyda. Orcz tego co wymienił dobrymi buffami są Humidity Extractor od NTka, obniżenie nanocost od NTka lub MP i buffy do BM i MM od MP (pod warunkiem, że masz nanokryształ z lepszym leczeniem). Warto prosić inne profesje o buffy jakie mają i wymieniać się buffami w drużynie.

PostNapisane: N cze 06, 2010 12:39 pm 
Farmer z przyczepką

sorki że jeszcze wtrące :wink:

na pvp bufy to podstawa, bez rrf, hota, costa, czy behe nikt nie walczy, moim zdanie coś takiego jak dobry twink self nie istnieje, z dobrze bufniętym innym graczem raczej nie ma szans, w pvm to zależy co się robi, ale jak chcesz być dobry to bez bufków możesz tylko pomarzyć, owszem pograsz, pobawisz się, ale nic mocniejszego nie zrobisz.

PostNapisane: N cze 06, 2010 1:31 pm 
Początkujący farmer

Do pvp to wiadomo że buffy, ale nie do pvm, pytanie o jobe clustry, bo mi potrzebne, skąd wziąść?

PostNapisane: N cze 06, 2010 2:36 pm 
Doświadczony farmer

O Jobe clustry poproś gracza z sl, żeby Ci kupił w Jobe i bardzo dokładnie sprawdź i napisz mu, czego potrzebujesz. Clustry mogą być jakieś 20% (chyba 30%, ale dokładnej wartości nie pamiętam) niższe w QL niż implant, do którego są przeznaczone.

No i jeszcze jedna uwaga: Implanty z Jobe Clustrami o QL do 100 włącznie wymagają TL3, czyli lvl postaci 50+ (doc 60 się łapie), ale o QL 101+ wymagają TL4, czyli lvl postaci 100+. To znczy, że w tego twinka możesz wsadzić implanty z Jobe clustrami maksymalnie lvl 100 i w większość miejsc da się włożyć wyższe implanty bez Jobe clustrów, więc dokładnie przemyśl czego potrzebujesz. Implanty z jobe clustrami mają też trochę wyższe wymagania do założenia niż zwykłe, ale to nie powinien być problem przy zakładaniu QL 100 na postać lvl 60. Warto też sprawdzić na jaki stat będą po złożeniu, bo na lvl 60 nie maksuje się wszystkich statów, a implanty robi zazwyczaj pod agility / stamina ewentualnie int.

Na tym levelu z Jobe używa się chyba wyłącznie add all def, ale IMO gra jest nie warta świeczki i generalnie lepiej dać wyższy QL implantów bez Jobe clustrów.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]