Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: 110 pvp
PostNapisane: N lis 27, 2011 12:35 pm 
Farmer z przyczepką

witam

ful def, po 1070 evady plus 605 def z tarcza (210)
pytanie czy opłaca się zrezygnować z tarczy na rzecz broni z AS

dzięki , hej.

Tytuł: Re: 110 pvp
PostNapisane: Pn lis 28, 2011 1:00 pm 
Farmer z taczkami

Jeśli podane dane są selbuffed, powinno styknąć na 95% twinków. Możliwość przetrwania jest ogromna, pod warunkiem że masz dużo FirstAid, żeby ewentualnie odleczyć 2 przypadkowe uderzenia pod rząd. W tym setupie dmg masz niewielki w PvP, więc enforcer tak czy siak sprawi Ci kłopot (oba moje enforcery na pewno). Pytanie, ile wykrecisz NR, żeby unieszkodliwić w szybkim czasie doca lub tradka. Fixer w CSS (doświadoczony gracz) skutecznie cię unieszkodliwi, ale da się go ubić, jeśli i ty będziesz wiedział co robić.

Ja mam MPka na lvl 100, nie jest twinknięty na maksa, bo to eksperyment, ale alphe ma morderczą. Używam łuku, perki z łuku, z CoNC, i Nano dmg+ kizzer. Na enfach to nie robi wrażenia pod coonem (chyba, że walnę przed coonem, to czasem sciągne 5khp na raz), ale jestem mocno trafialny (bo mam jedynie 280 AAD i 740 evcc), za to ranged mnie nie tyka. Oczywiście, pomysł z łukiem to tylko ciekawostka, jako że łatwo mnie ubić.

PostNapisane: Pn lis 28, 2011 5:40 pm 
Farmer z przyczepką

Mój 116 Keeper ma ok 1400 evade close+aad. 126 Enf mnie tak łatwo nie ubije (tj w końcu ubije jak bedę stał jak kołek). Nie mam zaperkowanego Bio Cocoon , żeby nie było.

Na oko patrząc minus tarcza, patyk i z AS scope, evade close będziesz miał tyle samo . do tego możesz napier*** AS uciekając przed Enfem. Można spróbować.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Wt lis 29, 2011 5:18 pm 
Farmer z przyczepką

witam

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Mój 116 Keeper ma ok 1400 evade close+aad

o kurde, ale mnie zaszokowałeś, co Kep ma że tyle wyciągnie?
perki? jakiś buf dający ze 300?

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=179201

jak pisałem, mam dokładnie po 1063 już z GFS.

PostNapisane: Wt lis 29, 2011 8:44 pm 
Doświadczony farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
o kurde, ale mnie zaszokowałeś, co Kep ma że tyle wyciągnie?

55 evade clsc z perków, koło 40 z ofaba, 55 aad z aury, 15 aad z fear aury. Może jeszcze mieczyk http://auno.org/ao/db.php?id=208082 albo coś z cata, ale do pvp to wątpię. Nic szczególnego :P

PostNapisane: Śr lis 30, 2011 5:31 am 
Farmer z przyczepką

sorki 55+40 to jest 95 a nie 337

Mój 116 Keeper ma ok 1400 evade close+aad

chodzi o te różnice 1400-1063, to 6 lvli i co? poza tym ile ma dodge, to też ważne
jak pokazałem ja mam setup evedy + def, nie sądzę żeby kep miał podobny (head, back,
arulki, ring, pad) za wyjątkiem css może, choć też wątpię, ja bym dał cc lub cm

PostNapisane: Śr lis 30, 2011 10:09 am 
Farmer z taczkami

Też sie zastanawiałem, jak keep może tyle wykręcić na 116. Mój Fix w najlepszej konfiguracji miał jakieś 1050/1070 evcc.

PostNapisane: Śr lis 30, 2011 2:21 pm 
Doświadczony farmer

IMO Alco podał evade razem już z aad, dlatego w tym co wypisałem uwzględniłem aad.

PostNapisane: Śr lis 30, 2011 2:50 pm 
Farmer z przyczepką

Keeper ma największe evade close w grze z samego IP, od tego trzeba by zacząć. O wiele więcej niż Fixer/MP na gołej postaci.

wjehu (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
IMO Alco podał evade razem już z aad, dlatego w tym co wypisałem uwzględniłem aad.

Tak.

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
? poza tym ile ma dodge, to też ważne

Z Wit of Atrox+aad+dodge chyba coś pod 1700.

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=174454

PostNapisane: Śr lis 30, 2011 4:27 pm 
Farmer z taczkami

Więc tak: Na lvl 150 jest MP, się zwie Teoo i tankuje (widziałem na własne oczka) 2x Adva 170 bez problemów w gankfeście, i w zasadzie zjada wszystko i wszyskich za wyjątkiem NR MA i niektórych tradków. Natomiast on ma dmg i dużo leczenia - co trzeba brać pod uwagę na 110 (gorsze DD perki, słabsze itd). Ja osobiście enfami nie miałem żadnych (naprawdę żadnych) problemów, żeby MPki zabijać. Może goście byli słabi, albo źle twinknięci. Cycek ma 1305 AR, Hard ma 1400 AR - trafiam wsio (trzeba pamiętać o 2DD perkach, które wejdą we wszystko za wyjątkiem GA - a to jest już jakies 2k dmg).

Na lvl 110 tak jak pisałem, dmg output w pvp będzie słabszy, ale to wcale nie wada, gdyż można, co mocno polecam, skupić się na leczeniu: First Aid, Bella, Sanity Recovery, Apteczki do użycia w walce (Battle Prepared Health Rechargery) - to daje solidnego kopa w HP i, gdy masz na poziomie 3.5k HP, przetrwasz wsio. A przecież o to chodzi, żeby żyć dłużej niż twój przeciwnik :)

PostNapisane: Pt gru 02, 2011 9:06 pm 
Farmer z przyczepką

Nigdy tego nie poważnie testowałem, ale z obserwacji od TL4 i wyżej już pety-kulki nie bardzo dają rady jeśli cel ma twinkowane evade close, więc z tymi obrażeniami za wesoło nie będzie.

Ale fakt że taki MP który przyjmuje rolę wkurwiacza tj. biega to , rzuca debuffy, leczy ludzi petem, a żeby go szybko ubić to się trzeba rzucić w pięciu, potrafi być cholernie efektywny.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ]