Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: MP i bron...
PostNapisane: Pn lis 07, 2005 8:08 pm 
Początkujący farmer

Witam. Od jakiegos czasu zastanawiem sie nad wyborem broni dla mojego metafizyka lvl 117. Wczesniej biegalem ze stygianem i bylo niezle. Fajny dmg jak na tamten lvl no i super wyglad 8) Niestety 2h edge pozera ogromne ilosci IPkow, a mnie na to nie stac :) Dosyc czesto widuje sie MP z x-3. Dobry wybor? Moze... jednak impy do skilla rifle wymagaja agility, a tego skilla nie maxuje. Zastanawialem sie tez nad howletem, fajny dmg, szybki , ale na 117 lvl za duze wymagania chyba... Zostaja jeszcze pistole, kusze jednak te nie bardzo mi sie podobaja.
Prosilbym wiec osoby grajace postaciami "petowymi" o wypowiedzenie sie i doradzenie mi jesli to mozliwe...

PS. Teraz biegam z hallowenowym miskiem ;-)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2005 8:20 pm 
NoLife

Ja nie gram MP, ale polecalbym na pewno bron ranged, przy walce w zwarciu latwiej zginac, no i lapnac aggro, X-3 jest na pewno dosc dobry, ale to raczej RK, bo ma slabiutki min dmg, no i MP z X-3 wyglada raczej niefajnie. Ja proponuję zastanowić się nad łukiem/kuszą, obojetnie czy z RK, czy z SL/AI. Najlepiej z flingiem i AS. MP z kusza/lukiem imo wygląda naprawde fajnie i klimatycznie :)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 07, 2005 10:56 pm 
Ambitny farmer

Mi sie bardzo podoba MP z bronia z CoH znana przez wszystkich Enfow mianowicie:

- Pained Panther

Mily dmg fajny wyglad, ale szkoda ze Melee :mrgreen:

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 08, 2005 7:31 am 
Początkujący farmer

Z pantherka z łapaniem aggro nie powinno być problemów ;-), ale jak już mówiłem nie chce dawać w 2h edge bo to baardzo duzo kosztuje u mp nanomage ;)

EDIT:
No i pantherka którą moge założyc na moim lvlu to ql 100, a takie są baardzo drogie z tego co wiem, więc raczej odpada...

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 08, 2005 12:44 pm 
Farmer z przyczepką

z tego co wiem Chromat biega z lukiem i nie slyszalem zeby narzekal... ja natomiast na swoim dzikim nie bawilem sie w uzywanie broni do robienia dmg... ja postawilem na bronie ktore daja do statsow... wiec np moj mp biega z oet co jess'ami ale chyba lepszym rozwiazniem jest noszenie pillow with important stats ktore dodaja po 15 3 nanoskilli (nie pamietam do jakich).

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 08, 2005 3:12 pm 
Początkujący farmer

Polecam odwiedzenie forum FC w dziale dla MP jest naprawde obszerny poradnik zwiazany z tym tematem. Ogolnie jesli martwia cie IP najlepszym wyborem jest pistol albo bow . Niestety bez SL nie ma dobrych pistoli. Z lukami podobna sprawa choc jest troche lepiej. Oczywiscie trzeba liczyc sie z faktem ze dodatkowe IP pojda na specjale i/lub multi ranged). Z lukiem jest o tyle dobrze , ze AS mozna sporo podniesc uzywajac Vision Enhancer. Niestety i tu jest minus , gdyz oprocz Expertyzy i Wrangle nie ma buffow do Bow. Co do dmg z luku niestety nie jest za wysoki, chyba ze masz duzo crit bonusow. AS natomiast potrafi walnac dosc dobrze (max do 13k), jednak jesli nie rozwijasz concealment nie bedziesz mogl uzywac go za kazdym razem.

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 29, 2005 5:42 pm 
Farmer Mastah

A ja tam sprobuje pobiegac z magiczymni broniami MP hehe :D

Tytuł:
PostNapisane: N sty 22, 2006 11:55 am 
Wanna-Be Farmer

ja uztwam narazie frost styche of legionnaire :D narazie robi wystarczajace dmg

Tytuł:
PostNapisane: N sty 22, 2006 2:46 pm 
Początkujący farmer

2he to dla MP calkiem dobry wybor. Po frost scythe bedziesz mial styga a potem jesli uda sie zalozyc panther. Nie wiem czy to dobrze dziala , jednak wszyscy wysoko lvlowi MP ktorych widzialem uzywali lukow / pistoli / kyr'ozch hammerow wiec chyba te bronie sa najbardziej skuteczne (o ile masz dodatki). Oczywiscie nic nie stoi na przeszkodzie zebys np uzywal SMG ale IP wydane na to raczej nie beda dobrym wyborem. Pamietaj tez, ze zawsze masz resety.

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 3:13 pm 
Wanna-Be Farmer

A mozna poprostu biegac bez broni i polegac tylko na petach? ^ ^

Tytuł:
PostNapisane: N kwi 02, 2006 5:27 pm 
Początkujący farmer

Oczywiscie ze mozna :) Ja na 138lvlu jeszcze tak biegalem, w sumie to mozna zalozyc 2x pepper pistole (dodaja do nano skilli)

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 3:25 pm 
Wanna-Be Farmer

hmmmm chyba moj pseudo twink tak bedzie biegal po totw:D lol

Tytuł:
PostNapisane: Pn kwi 03, 2006 4:04 pm 
Doświadczony farmer

Camas (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Oczywiscie ze mozna Smile Ja na 138lvlu jeszcze tak biegalem, w sumie to mozna zalozyc 2x pepper pistole (dodaja do nano skilli)

Nie można bo Pepper to jest offhand weapon. :/

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 12:49 pm 
Wanna-Be Farmer

Mój MP jest 'klasykiem' czyli przywołane : tarcza i 1hb. I pasuje. Dlaczego? Ano tak - tarcza dodaje AddAllDefensive i to sporo. 1hb 'kastowane' ma Attack Rate ustalany głównie z Time&Space skill'a czyli jest wysoko. Ogólna technika jest taka - tarcza pozwala przeżyć a broń daje AR do lądowania ofensywnych perków. Prawdziwy, klasyczny MP za swą broń ma pety IMO. Na lvl 210 mój ma 1,6k evades i 840 AAD. Jednym słowem - prawie nie do trafienia :) Na 215 przesiadka na Shield of Zset (czyt. personalny bunkier).

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 3:29 pm 
Doświadczony farmer

Troxsolja (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Mój MP jest 'klasykiem' czyli przywołane : tarcza i 1hb. I pasuje. Dlaczego? Ano tak - tarcza dodaje AddAllDefensive i to sporo. 1hb 'kastowane' ma Attack Rate ustalany głównie z Time&Space skill'a czyli jest wysoko. Ogólna technika jest taka - tarcza pozwala przeżyć a broń daje AR do lądowania ofensywnych perków. Prawdziwy, klasyczny MP za swą broń ma pety IMO. Na lvl 210 mój ma 1,6k evades i 840 AAD. Jednym słowem - prawie nie do trafienia :) Na 215 przesiadka na Shield of Zset (czyt. personalny bunkier).

Nowa niebieska tarcza jest sexy!

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona