Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Pytania dotyczace Meta-physicista (bardzo newbie)
PostNapisane: N lis 13, 2005 9:05 pm 
Wanna-Be Farmer

Witam! Jestem nowy na tym forum (a takze w AO).

Mam pare pytan dotyczacych w/w profesji:
1. Jakich urzywac broni i armorow?
2. Jakie rozwijac statystyki?
3. Czy taki meta-physicist przyda sie w waszym orgu? (tak, glownie po to sie przenosze z Rubi-ka 1 by do Was dolaczyc :) )

Chcialbym sie jeszcze zapytac ogolnie o AO:
1. Jak brac udzial w pvp? (blagam, nie smiejcie sie :) )
2. Czy to prawda ze AO umiera?
3. Czy w AO dobrze jest rozwiniety system pvp (tzn. taki, ktory nie polega na urzywaniu gora jednago skilla, czy tez takiego w ktorym liczy sie tylko lvl a nie taktyka)

Pozdrawiam, Psychosss.

SD: Ku chwale Clanu!

PS: Mam nadzieje ze nie dostane zbluzgany :)

Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 10:15 pm 
NoLife

Witam nowego :)

Psychosss (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
3. Czy taki meta-physicist przyda sie w waszym orgu? (tak, glownie po to sie przenosze z Rubi-ka 1 by do Was dolaczyc )

Tak, wstęp ma do nas każdy kto przejdzie proces rekrutacji :P

Psychosss (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jak brac udzial w pvp? (blagam, nie smiejcie sie )

Cała planeta RK jest spowita gazem, i w roznych miejsach na planecie stęzenie tego gazu jest rózne, i im więcej jest gazu, tym trudniej jest walczyć. Trochę to naciągane i dziwne, ale tak to wyglada.

100% - nie mozesz walczyc ani z graczami, ani z mobami, nigdy.
75% - mozesz walczyc tylko z mobami
25% - mozesz walczyc z mobami oraz graczami przeciwnych frakcji
5% - mozesz walczyc z mobami oraz graczami spoza twojej organizacji
0% - mozesz walczyc absolutnie z każdym

Istnieje jdnak coś takiego jak flaga. Flagę się zdobywa atakując straznika w jakims miescie. Dzięki tej fladze przez 15 minut każdy moze Cie atakowac w kazdej strefie oprócz 100%. Po zaatakowaniu ciebie takze przejmuje ta flagę.
No wiec jak brac udzial w pvp? Zaatakować kogoś w strefie ktorej mozesz lub jesli ta osoba ma flage :) Trzeba natomiast pamietac o zasadach fair play w pvp, ktore są opisane tutaj . Łamanie zasad pvp nie jest mile widziane i moze sie zakonczyc kickiem z organizacji.

Czy to prawda ze AO umiera?

Stanowczo nie umiera, ma się calkiem dobrze. Po premierze WoWa wielu graczy uciekło do niego. Jednak uruchomienie darmowej gry w podstawke AO spowodowalo naplyw nowych graczy, wielu z nich wykupilo dodatki i mam wrazenie ze wiecej przybylo nowych niz wybylo starych. Zresztą niedlugo ma wyjsc czwarty dodatek do AO, co znaczy ze FunCom wciaz rozwija grę.

3. Czy w AO dobrze jest rozwiniety system pvp (tzn. taki, ktory nie polega na urzywaniu gora jednago skilla, czy tez takiego w ktorym liczy sie tylko lvl a nie taktyka)

W AO PvP jest cholernie skomplikowane i zeby być dobrym trzeba miec duze doswiadczenie oraz duzo czasu... a lvl przeciwnika ma niezbyt duze znaczenie.

Mam nadzieje ze nie dostane zbluzgany

Nie wiem z jakiego powodu...

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 10:21 pm 
Ambitny farmer

Moja wiedza na temat mp nie jest wielce rozlegla ale chetnie podrzuce ciekawy link http://forums.anarchy-online.com/showth ... p?t=196804

Tytuł:
PostNapisane: N lis 13, 2005 10:32 pm 
Wanna-Be Farmer

Dzieki za rady panowie :) Kiedys sie odwdziecze :)

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Nie wiem z jakiego powodu...

Bo na niektorych forach, poprostu zbuzgali by mnie za "nOObowe" pytania, zapominajac ze oni kiedys tez zaczynali :) Tak nie jest? :]

BTW: Dosc obszerny ten poradnik o MP, wielkie dzieki za niego :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn lis 14, 2005 3:28 pm 
Sołtys

lepiej zebys pytal tutaj anizeli w grze , poza tym od tego jest forym a fakt ze tu piszesz swiadczy o tym ze zagladasz i czytasz wiec dlugo tym noobem nie pobedziesz.
pozdrawiam i powodzenia :)

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 15, 2005 9:41 am 
Farmer z taczkami

Ja jeszcze tylko wspomne o PvP.

PvP jest levelowo ograniczone. Nie bede się w to zagłebiać, ale aby dowiedziec sie, jaki lvl z jakim moze walczyć wpisz
/tell helpbot 50 ( gdzie 50 to twoj przykaldowy lvl)

Wyskoczy ci kilka cyferek, i te z tagiem PVP, to twoj PvP range, czyli level z jakim mozesz walczyć.

Usredniając, jest to 25% w gore/dol twojego lvl'a.

Armorki.

Najlepszym ( i zarazem najtanszym/ ltawym do zdobycia/zrobienia) jest Carbonum Armor ( 7 czesci). Dodaje ci NCU ( bardzo wazna rzecz- Twoja Pamiec) i Nano Points (energia do tworzenia nanoprogramow)

Bronie. MP ma dobre nano programy do walki ( usypiajace lub robiace dmg) ma takze swoje Pety ( zwierzatka) ktore walcza wraz z nm, lub moga go leczyc ( docelowo MP moze posiadac 3 zwierzatka)

Ja osobiscie polecil bym łuk lub pistolet. ( Pistolety sa latwe do zaimplantowania i buffowania)
Najlepie Oryginal Electronikum ( pistolet) lub Pow Bow ( łuk)

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 15, 2005 3:42 pm 
Wanna-Be Farmer

Dzieki :)

Ja wlasnie wybralem pistolety (rozumiem ze nosic dwa naraz?) i wydaje mi sie ze to byla trafna decyzja.

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 15, 2005 7:39 pm 
Farmer z przyczepką

tak nosic 2 jak najbardziej :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 1:53 pm 
Wanna-Be Farmer

A czy można grać MP nie używajać i nie inwestując w żadną z broni?? czyli polegać tylko na nanoprogramach i petach?

Tytuł:
PostNapisane: Cz gru 22, 2005 8:24 pm 
Początkujący farmer

Teoretycznie mozna nawet do ok 125 lvlu , potem zacznie sie blok na glowne skille i bedziesz mial tony IP ktore mozesz wydac na bron. Ja chodzilem do lvlu 100 z pistolami +5 Int , ale to byly dawne czasy hehe. Moje zdanie jest takie ze na niskich lvlach nalezy sie skoncentrowac na jak najlepszym atak i heal pecie i one zajma sie wszystkim.

Tytuł:
PostNapisane: So gru 24, 2005 1:28 pm 
Początkujący farmer

A jak z 1hb? Chyba się nadaje, zwłaszcza że MP może sobie przywoływac tarcze i bronie...

Tytuł:
PostNapisane: Cz sty 19, 2006 12:55 am 
Początkujący farmer

Wlasnie postanowilem sprawdzic jak MP dziala w zwarciu i o dziwo jestem mile zaskoczony jego skutecznoscia. Wybralem Atroxa i 1hb. Nie uzywam przywolywanych broni (moim zdaniem to crap). Najpierw dual broni startowej MP i Enfa spisywal sie bardzo dobrze (brawling + fastattack co 15s) teraz w totw uzywam tych czaszek co tam wypadaja i jupiter aegis (taki rzadki drop na dynkach). Razem z petem pozwalaja solowac wszystko poza glownymi bossami, a nawet nie jestem twinkniety. Z mysla o dodatkach inwestuje takze w melee energy - w planach Kyr'ozch Energy Hammer. Ogolnie jak sobie wspominam perypetie Chroma w totw to chce mi sie smiac jakie to bylo zalosne. Ale coz , nikt nie jest dobrym graczem bez bycia noobem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 28, 2006 12:06 pm 
Wanna-Be Farmer

ja rowniez urzywam 1hb, z tym ze w jednej rece mam skull of lamentation, wdrugiej skull of woe (oba dropia w TOTW) i na lvl 70-80 borgom zadaje nimi okolo 140 dmg + fast attack okolo 160 , a to jest tylko dodatek do moich petow :)
wiec nie jest tak zle , 1hb moge powiedziec ze dobry wybor

Tytuł:
PostNapisane: Pn wrz 04, 2006 12:09 am 
Sołtys

dmg 400+ jest ok wg mnie

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł: Re: Pytania dotyczace Metha-physicista (bardzo newbie)
PostNapisane: Pn wrz 04, 2006 9:25 am 
Farmer z taczkami

Witam! Jestem nowy na tym forum (a takze w AO).

Chcialbym sie jeszcze zapytac ogolnie o AO:
1. Jak brac udzial w pvp? (blagam, nie smiejcie sie :) )
2. Czy to prawda ze AO umiera?

Pozdrawiam, Psychosss.

SD: Ku chwale Clanu!

PS: Mam nadzieje ze nie dostane zbluzgany :)

ad1.Juz wyjasniono :)
ad2.To prawda ...to koniec .....Tibia wygrała
ad3.Dobrze jest rozwiniety
Pozdro

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 35 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona