Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 6:01 pm 
Ambitny farmer

To jest zakazane , tak samo jak używanie hp boostow na low hp NT czy parrota w trakcie walki.

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 7:37 pm 
Doświadczony farmer

Jak to zakazane? To znaczy ze jak jestem MP, podejdzie do mnie inżynier, powie "CI plz" i zacznie skakac, to nawet nie można mu rzucić PM mocha, żeby sie z niego ponabijać? Bez sensu. Zabezpieczeniem przed tą techniką jest oczywiście mieś composite mocha na sobie, wtedy nie skasujesz zwykłym, ale to działa od któregoś levelu powyżej 200.

Parrot (other) ma długi czas rzucania i długi recharge. W czasie rzucania tego i jakiś czas po nie można sie leczyć, a to dla adventurera bardzo źle. Gdy grałem low lvl advem uważałem to za bezsens, ale teraz widzę że to zabezpieczenie żeby ludzie nie używali tego do PvP i imo jest to zabezpieczenie dostateczne. Dużo szybciej mozna to skasować z NCU niż na kogoś rzucić. Fajnym połączeniem byłby blind z IS ringa + parrot. Zabezpieczeniem przed parrotem jest miec na sobie jakiegos innego morfa, chocby wilka z boosted graftu.

Low HP NT *POWINNI* być banowani za exploity, bo oni exploitują głupią regułkę 40% do uzyskania nieśmiertelności. Dobrze, ze znerfili wreszcie te cocon profesje w PvP. Jak dla mnie powinno sie ludzi zabijac 1 strzałem jeśli się uda. Nie widzę nic złego w rzuceniu behe na low HP NT żeby go spokojnie dobić.

Nie widze tez nic złego w strzelaniu z dachu do mobków. A tak wogóle to FC i Silirrion suxxor.

Ech, torchę się zdenerwowałem. Czemu ja właściwie jeszcze gram w tę grę?

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 9:31 pm 
Ambitny farmer

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Jak to zakazane? To znaczy ze jak jestem MP, podejdzie do mnie inżynier, powie "CI plz" i zacznie skakac, to nawet nie można mu rzucić PM mocha, żeby sie z niego ponabijać? Bez sensu. Zabezpieczeniem przed tą techniką jest oczywiście mieś composite mocha na sobie, wtedy nie skasujesz zwykłym, ale to działa od któregoś levelu powyżej 200.

Chodziło mi o używanie tego podczas walki.
(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
Parrot (other) ma długi czas rzucania i długi recharge. W czasie rzucania tego i jakiś czas po nie można sie leczyć, a to dla adventurera bardzo źle. Gdy grałem low lvl advem uważałem to za bezsens, ale teraz widzę że to zabezpieczenie żeby ludzie nie używali tego do PvP i imo jest to zabezpieczenie dostateczne. Dużo szybciej mozna to skasować z NCU niż na kogoś rzucić. Fajnym połączeniem byłby blind z IS ringa + parrot. Zabezpieczeniem przed parrotem jest miec na sobie jakiegos innego morfa, chocby wilka z boosted graftu.

Jest coś takiego jak Hacked Charged Nano Finger - Sparrow Flight (Other).

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 9:32 pm 
Doświadczony farmer

Sawik (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Nie wolno w pvp. Przy normalnej prośbie możesz powiedzieć, że pomyliłeś ikonki, czy cos. To nie jest zabronione.

Sawik (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Kiedyś sporo ludzi używało tego przy gankowaniu (parrot potem SA,FA,brawl jakiś special i po gościu), wtedy FC się wypowiedział, że jest to expoiting.

Low HP NT *POWINNI* być banowani za exploity, bo oni exploitują głupią regułkę 40% do uzyskania nieśmiertelności. Dobrze, ze znerfili wreszcie te cocon profesje w PvP. Jak dla mnie powinno sie ludzi zabijac 1 strzałem jeśli się uda. Nie widzę nic złego w rzuceniu behe na low HP NT żeby go spokojnie dobić.

Low Hp twinki nie są exploitem a castowanie firendly buffów na przeciwnika w pvp jest i tyle. takie są zasady. To trochę tak jak mówienie, że laufer w szachach powinien móc zbić w pionki na raz, bo inaczej to nie uczciwe.

Nie widze tez nic złego w strzelaniu z dachu do mobków. A tak wogóle to FC i Silirrion suxxor.

Nie ładnie obrażać nieobecnych. obecnych zresztą też, ale...

Ech, torchę się zdenerwowałem. Czemu ja właściwie jeszcze gram w tę grę?

Odchodzisz?
"May i get Your stuff?"

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Śr mar 14, 2007 9:57 pm 
Doświadczony farmer

Przeczytałem wasze odpowiedzi i podtrzymuję wszystko co napisałem. Owszem, takie są zasady, ale są po prostu głupie. Niestety nie mógłbym robić po swojemu, bo w końcu przyczepiłby się jakiś GM. Nadal uważam, że low HP NT to przekręt, naprawdę tego nie widzicie?

@Wilcyd na razie nie odchodzę, ale mogę Ci odstąpić po kosztach kilka pleckaów Steel-Ribbed Armora.

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 15, 2007 9:03 am 
NoLife

Przeczytałem wasze odpowiedzi i podtrzymuję wszystko co napisałem. Owszem, takie są zasady, ale są po prostu głupie. Niestety nie mógłbym robić po swojemu, bo w końcu przyczepiłby się jakiś GM. Nadal uważam, że low HP NT to przekręt, naprawdę tego nie widzicie?

@Wilcyd na razie nie odchodzę, ale mogę Ci odstąpić po kosztach kilka pleckaów Steel-Ribbed Armora.

no dla mnie to jest przekret, ale jakos FC tego nie widzi. Zamiast zakazac takich praktyk to zaczelo bawic sie mechanika w PvP ponoc aby temu zapobiec. Zniszczono reflecty, cocona, minimalnie znerfiono evady a low hp twinki jak lataja tak lataja :P

Tytuł:
PostNapisane: Wt paź 09, 2007 11:15 pm 
Wanna-Be Farmer

Z poradnika zrobilo sie "co nam fc moze zrobic albo nie"
a ja ten...slowo bym mial...jesli chcesz uniknac przystopowania twojego heal peta z powodu "przegrzania zwojow mozgowych" rzuc mu ncr-nano cost reductor - znany rowniez jako web.Pomaga...przetestowane.
Long live the MP ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 7:35 pm 
Wanna-Be Farmer

Dość dawno nieaktualizowane i nie ma graficznej zmiany poradnika. Czy będzie to jeszcze zmienione?

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 7:39 pm 
Farmer z taczkami

Fidel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dość dawno nieaktualizowane i nie ma graficznej zmiany poradnika. Czy będzie to jeszcze zmienione?

jak zaktualizujesz i zmienisz grafike to bedzie.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 7:49 pm 
Doświadczony farmer

Ja mogę, jak się znajdzie 10 osób którym to się przyda. Miłego szukania.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 03, 2007 8:17 pm 
NoLife

Niestety nie gralem MP, wiec nie potrafie ocenic na ile scisly jest ten poradnik. Napewno od czasu jego powstania doszly nowe nanoski, bron i armor z PvP. Wiekszosc 220 MP jakich widzialem jakies pol roku temu latala z kusza z campow.
Dla froobow sie nic od tego czasu niezmienilo (nieliczac Rhinoman Armorka, ale niewiem czy oplaca sie go nosic MP :/ )

Tytuł:
PostNapisane: Wt gru 04, 2007 11:51 am 
Farmer z taczkami

Rihnoman Armor daje bonusy do broni bialej, wiec moze pasowac. Ale trudno bedzie trafic na duza ilosc wysoko LVLowych rihnomanow.

Nie zapomnij o Miy's armor tez moga byc fajne dla froobkow.

Dla pelnowymiarowych graczy MP podobno przeszedl mocny lifting i teraz wymiata. Nie wiem na pewno, bo nie gralem, ale moze wlasnie pora sprawdzic?

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2