Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Najlepsze nanosy dla lvl 10-50
PostNapisane: Pt maja 06, 2005 3:44 pm 
Farmer Mastah

Właśnie zaczołem grać Nano Programerem i potrzebuje informacji jakie nanosy kupować a jakie nie(jak wiadomo niekore śą bardzo przydatne, a niektóre są wyrzuconą kasa)

Tytuł: Własne doświadczenia.
PostNapisane: So maja 07, 2005 11:52 am 
Wanna-Be Farmer

Przede wszystkim polecam stronki: http://auno.org/ao/nanos.php?prof=nano-technician
Są tam opisane kryształy dla NT i ich cechy.
Nie polecam na tym lvl kryształów zadające małe obrazenia przez jakiś czas są nie przydatne wogóle.

Obowiązkowo:
1. któryś z ROOT (najleprzy jaki mozesz użuć w tej chwili);
2. z serii CALM bardzo przydatne (do nabycia w superiorze)
3. Nano cost reduction buffs - wrto sie w to zaopatrzyc
ja uzywalem dlugo: CrunchCom Nano Compressor potem przeszedłem na CrunchCom Nano Compressor Pro
4. Jak to dostaniesz to jestes gość: Nullity Sphere
5. Ta seria pomimo swych wad jest obowiazkowa: Absorption layers (tylko trzeba pamietać o tym zeby odnowić buffa przed każdym nowym mobem)
6. Bardzo przydatna seria: NT health and ac buffs im leprzy zdobedziesz tym lepiej.
7. Seria: Blind ale tylko te co obniżaja skille np: Eyeblighter inne mozna sobie darowac
8. Bez tego zaden NT nie ma prawa wychodzić z jaskini: Humidity Extractor. Im leprzy tym lepie.
9. Przydatna seria: Nano range buffs (ja uzywam), lecz nie obowiazkowa.

Jak bedziesz kupował nanosy bojowe to szczególna uwagię zwróć na czas inicjacji(jest bardzo bardzo ważny), lepiej mieć słabsze szybsze niż mocniejsze wolniejsze. Ja z bojowych do jakiegoś 100lvl używałem Ol' Faithful za jego pomocą można nawet NINJE solować, tylko przy tym sie trzeba niezle nabiegac:)
Pozdrowionka :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn maja 09, 2005 7:25 am 
Farmer Mastah

Dzięki za pomoc :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 30, 2006 6:40 pm 
Pr0 Farmer

Ja załadowałem sobie nullity sphere I i jestem bardzo, bardzo rozczarowany. Zupełna strata kasy. Domyślałem się, że to "cudo" będzie kiepskie ale nie myślałem, że aż tak bardzo.

NS może się przydawać albo do pvp albo do robienia misji. Jako, że NT szybko leveluje to nie ma sensu bawić się w misje poniżej 100 - 120 a może nawet 150 lvlu a do tego czasu będzie można załadować NS II, która jest znacznie lepsza, z NS I polecam w ogóle zrezygnować a jak się znajdzie jakąś to jak najszybciej sprzedać jakiemuś frajerowi.

To nano jest tak beznadziejne, że więcej razy mnie zabiło niż uratowało; po odpaleniu traci się naważniejszy atrybut NTka jakim są szybkie nogi i można tylko czekać te kilka sekund aż zejdzie z czlowieka z mobami wokół siebie i wtedy reclaim. Zastanwaiałem się czy tego nie skasować bo zginąłem ze dwa razy przez przypadek odpalając NS zamiast layerów (jak się leci z kilkoma mobami na ogonie to łatwo o pomyłkę). Ostatecznie przeniosłem to w ramach kwarantanny daleko od wszelkiego innego stuffu i trzymam dla bajeru. Jak ktoś chce zobaczyć jak można zmarnować kilkanaście mln kasy to zapraszam do supa; odpalę i się pośmiejemy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 30, 2006 9:34 pm 
Farmer z taczkami

A co ono mialoby niby dawac?A co daje ?

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 30, 2006 11:49 pm 
Pr0 Farmer

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
A co ono mialoby niby dawac?A co daje ?

Daje nieśmiertelność przez kikanaście sekund (jak TMS solda tylko 100%)ale jednocześnie unieruchamia cię w miejscu do czasu aż nie zejdzie. Czyli jak lejesz kilka mobów jednocześnie to gdy zarzucisz NS one nic ci nie zrobią tylko podejdą do ciebie bo stoisz w miejscu i jak po tych kilkunastu sekundach zejdzie to cię spokojnie wykończą.

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 01, 2006 2:04 am 
NoLife

NS mial w zamiarach chyba uratowac NTka na tyle by dobil mobki :P

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 01, 2006 12:15 pm 
Doświadczony farmer

NS nie ma zastosowania przy tzw 'kajtach'. Za to w teamach gdzie NT bierzze aggor jak szalony, NS daje czas tankowi na odebranie aggro.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pt gru 01, 2006 9:39 pm 
Farmer z taczkami

Acha to chyba racja Ajs bo wtedy odpaalam moje specjale i mam agro a Ty zyjesz :)

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 8:56 am 
Pr0 Farmer

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Acha to chyba racja Ajs bo wtedy odpaalam moje specjale i mam agro a Ty zyjesz :)

No, nie przeczę. NS2 może być super i jest z pewnością warta tych 50m na misjach ale w NS1, o której cały czas tu mówię jest jeszcze kwestia recharge time. Wynosi on zdaje się 6s i przez ten czas NT nic nie robi. W praktyce na misjach jak byłem te dwa razy (sic!) wyglądało to tak, że po pierwszym nuku łapałem aggro, odpalałem NS i sobie stałem. Jak zszedł recharge to moba w większości przypadków już nie było z dobrym teamem. No a poźniej ludzie z mordą czemu nic nie robię ...

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 10:57 am 
Doświadczony farmer

Ale żyłeś, nie?

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: So gru 02, 2006 12:14 pm 
Pr0 Farmer

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ale żyłeś, nie?

Ehe, nawe se logon w grze zrobiłem taki z życia wzięty:

"Hey, can i have lead pls i've a replacement for Lecter. You're no longer in team"

Tytuł:
PostNapisane: So kwi 28, 2007 9:18 am 
Doświadczony farmer

Co do samych nuków zadających damage jednemu celowi, to polecam mieć 3 rózne (na low lvl to się sprawdza, nie wiem jak potem):
1) Nuke do pullowania. Tutaj liczy się stosunek damagu do recharge, casting time może być dlugi, np 9s i to wcale nie przeszkadza.
2) Standardowy nuke do damagowania. Tutaj liczy się stosunek damagu do sumy casting i recharge time po uwzględnieniu inicjatywy.
3) Nuke do dobijania. Tutaj liczy się jak najkrótszy cast time, najlepiej instant, za to recharge może byc długi.

Walka wygląda tak: Nuke1, kiedy już się wycastuje odpalamy pistoleciki czy co tam mamy, następnie seria Nuke2, być może na zmianę z warstwami, darknessem, czy rootem. Jeśli celowi zostanie bardzo mało życia, to dobijamy Nuke3.

Kiedy już założysz nanoformula recompiler to prawdopodobnie Nuke2 będzie instant i odpadnie potrzeba posiadania Nuke3.

Warto też zaopatrzyć się w wyższe nuki, bo czasami trafia się MP z MC mochamem.

Nuke do damagu area najlepiej mieć jak najwyższy z jednym wyjątkiem: Blaze of Hephastos ląduje lepiej niż Volcanic Eruption czy Kels Neutronium Plaything i warto mieć to nano nawet jak ma się dość MC na VE.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 13 ]