Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2005 10:44 am 
Początkujący farmer

Na wyspie właśnie koło 7 levelu zaczyna sie robic nudno jedyne źródło sensownych xp to bossowie i obcy z tym ze obcy sa dosc trudni do zabicia a bossy czasto kampione. Jeśli nadal chcesz pozostac na newbie island to to sa jedyna opcja odnosne xp.

Na 7 levelu mozesz juz spokojnie pojsc na kontynent i dozbroic sie w nano i inny sprzet, i levelowac w subway albo misjach.

A co do taktyki to nieczuje sie wystarczajaco kompetentyny zeby cos poradzic bo NT grałem tylko do 12 levelu testowo. Moze ktos kto wiecej grał NT moze Ci pomóc.

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2005 11:08 am 
NoLife

Z tego co widzę, wiekszosc NT stosuje technikę Nuke & Run :), przynajmniej na otwartych terenach. NT gra sie podobnie jak agentem, czyli masz ekstra damage, ale walka w zwarciu to porazka, dlatego run speed to bardzo wazna rzecz :)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Śr maja 25, 2005 2:55 pm 
Ambitny farmer

ja opuszczam wyspe zwykle na 5-6 poziomie i to starcza. to tego czasu tepie populacje reetow (daja karteczki "take me to the shop", ktore daja sporo kasy) oraz bossow. Przed wyjazdem zaopatruje postac w zestaw krysztalow nano (sa one w terminalu obok kupca), jakies fajne okularki i inne tego rodzaju bajerki, a potem ariwederci wyspo. to tak tyroche ogolnie, ale chyba kazdy moze w ten sposob :mrgreen:

na NT sie nie znam, ale z doswiadczenia wiem, ze to zwykle bardzo kruche istotki (prawie jak moj doc :twisted: ), wiec uciekac od przeciwnika jak najdalej sie da :D

Tytuł:
PostNapisane: Pt maja 27, 2005 9:30 pm 
Sołtys

root nuke root nuke to sie sprawdza dosc dobrze :)
postac NT na niskich lvl jest dosc cienka ale na levelu p[owyzej 120 masz sporą szanse szybciutko zlevelowac nawet do 170 . chodzi mi dokładnie o massive kill borgs w PW :)
bierzesz mochy i trainujesz 10 a nawet neiraz 30 borgow i nawalasz w nich area nukiem. potrzebny Ci do tego dosc wysoki speed ioraz . jedna taka fala daje nieraz 2m expa wiec sie oplaca. jedynym mankamentem tego wszystkiego jest fakt ze borgi sie konczą i nieraz trzeba czekac na spawn po 10 min.

ps fajowa zabawa :)

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 08, 2005 12:52 pm 
Wanna-Be Farmer

Witam serdecznie.
Odnosnie taktyki NT moge powiedziec pare rzeczy.

Najwazniejsze jes szybko biegac i miec najwieksze jak sie da nano init.
Nastepnie dobrac sobie nano (patrz tu http://80.55.230.78/AO/phpbb_bp/viewtopic.php?t=101) i biegajac w kolko co jakic czas przystawac na malutki klik strzelajac nuka.
To sie sprawdza na wolnych przestrzeniach i duzych salach. Jednak na misjach nie jest to dane wiec zakladamy mobowi calma i darknesa nastepnie nukujemy poczym znowu darkness nuk darknes nuk itd. Wazne jest to by pamietac, ze gdy atakuja nas na misji 2 i wiecej to musimy je sobie scalmowac wszyskie (wlacznie roboty , pety itp.) odnowic nano i dopiero po kolei killowac. Starac sie jednak agrowac o ile to mozliwe tylko po 1 mobie.
P mietac, zeby po kazfym mobie odnowic hp i nano, zaladowac shildy.

Kilka slow o samej specjalizacji. Wedlug opinii bieglych jest to najtrudniejsza specjalnosc zwlaszcza jak sie nie ma sl. Praktycznie misja solo robiona na swoim poziomie (np lvl 20 misja z mobami lvl20 znaczy pasek trudnosci nie ruszany) to straszna gimnastyka i bardzo ciezka praca czasmi wrecz niewykonalna).

Jednak gra w drozynie to juz zupelnie inna sprawa.

Po pierwsz, nie dawaj he komus kto nie poprosi (z drozyny oczywiscie) poniewaz gdzy on dostaje nano z rzuconego na niego he to ty masz na chwilke zablokowane nano, a jak wiadomo zawsze jest to ta najgorsza, najwazniejsza chwilka kiedy jest najbardziej potrzebne rzycenie nana:).

Po drogie, gdy tank walczy ty dbasz o to by walczyl tylko z 1 mobem naraz. Znaczy calmujesz wszystko inne co tylko sie na was rzuci. W dobrym tonie jest rzycic na bitego moba darknessa:)

Po trzacie, gdzy po otwarciu beczki (czy skrzynki itp.) wyleza jakies grupowe mobki (salamandry itp.) to nie ma sie co piesciec trza w nie area nukiem. Maja one zazwyczaj bardzo malo hp.

Na razie tyle:)

Za bledy i niedomowienia przepraszam i mam nadzieję, ze sie komus przyda.

Odnosnie xpa polecam przyssac sie do jakiegos zaprzyjaznionego inzyniera gdzy robi solo misje. Usiasc w konciku i nie przeszkadzac sleyerowi czy innej blaszanej bestii i jej wlascicielowi. Tylko liczyc splywajacy xp :)

Pozdrowienia dla wszyskich:)

Egoniasci

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 31, 2005 2:35 am 
Wanna-Be Farmer

o nt troszkę wiem mam na rk1 na 170ql -kleks http://auno.org/ao/char.php?dimension=1&&name=kleks
na początku kariery nt jest trudno - to fakt jest drogi w utrzymaniu ale jest na to rada inwestować w area niuki i od 100ql bez problemów i większej gotówki dociągniecie
-w subwayu puszczasz area w mobka na torach i biegniesz do wyjścia puszczając co jakiś czas nano by nie stracić agro w dużej sali biegasz na około i ubijesz wszystkich .
- w totw podobna zasada tylko z tą różnicą że trenujesz po korytarzach
- w momęcie jak masz ok 60-70ql udajesz się w okolice omni tam gdzie mieliśmy miasto i atakujesz małe cyborgi / ok 100ql mają/ masz szanse że wyżucą GA 2 ok 100ql walczysz z cyborgami w mort a ok 140-150 w wailingwastes.to tyle dla osób bez dodatku
z sl jest to proste
na początek bijesz pająki następnie przechodzisz do wron w CRYPT,po tym czas na totw :) ok 60ql idziesz na heki w 2 montagne powinieneś już sam je bić tylko pojedyńczo ok 70 ql idziesz do enel i walczysz w okolicach P7 /po środku między rampą a portalem do ogrodu/ ok 90ql idziesz w p7 do statuetki omni na wrony (crytersy)do ok 100ql i od 100ql witamy w świecie kitingu grupowego heków w enel :)tam ciągniesz do ok 170 ql -180ql opłaca się po pierwsze robisz exp po drugie zbierasz ignoty na 170-180 bijesz się w adonis przezroczyste zjawy w miejscu gdzie się robi klucz /sorki za nie dokładne lokalizacje ale nie pamiętam nazw:)/na 190ql idziesz do sankyuarium w adonis bez mk2 nawet nie wchoć bijesz zjawy .

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2005 5:18 pm 
Wanna-Be Farmer

hummm..dosyc dawno nie grałem moim NT, bo czekam az egonek pociągnie swojego crata troche wyzej..w sumie nie sprawdzałem tego jeszce, ale ciekawi mnie mozliwosć uzywania NT-oskiego area nuke z area rootem crata..wydaje mi się że takie rozwiązanie mogło by wejsc do kanonu powerlvlingu...

Tytuł:
PostNapisane: Śr lis 30, 2005 6:48 pm 
Wanna-Be Farmer

no hejka klemi..jak widzisz siedze pod linuksem..jesli mój dysk postanowi znowu współpracowac z windom z pewnoscią bede :]]

Tytuł:
PostNapisane: So lis 18, 2006 9:40 pm 
Pr0 Farmer

Dokonałem ostatnio wielkiego odkrycia :)

Pistolecik inżyniera nie jest "inżynier - only" tak więc właściwie każda profesja może go używać. Ma ekstra dmg, jest szybki, nie potrzebuje ammo a dla NTka nada się jak znalazł bo dodaje też nieco do nano i health a tego jak wiadomo nigdy za wiele. Pistolecik jest bronią levelującą więc można podnosić jego ql zwyczajnie go używając wymaga to skilla w weapon smithing, który buffnąć może trader.

Tania i bardzo skuteczna opcja dla początkującego gracza.

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 9:25 am 
Początkujący farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dokonałem ostatnio wielkiego odkrycia :).

No wielkie odkrycie lol ale rzeczywiście jest to świetna broń jak się zrobi ql 200. Można inwestować WS a potem zrobić reset jak się już będzie miało ql 200. Ma jedną wadę ql 200 wymaga tlv 6.

Dexdoceer - doc 150
Gwardia Honorowa
TomekDex - gimp MA 141
Frooby:
Dexfixeer - fix 200, full def, full speed
Dextradeer - trader 30 tower twink
Dextruktor - engi 100 fore twink niestety froob

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 3:16 pm 
Początkujący farmer

"It can not be upgraded above quality level 199. "
?

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 5:28 pm 
Farmer z taczkami

Z ciekawościa czytam wątki w róznych profesjach ale widze ze nie jestem w kursie dziela -jaki pistolet inzyniera?

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 6:00 pm 
NoLife

lo tutaj jest przepis:
http://www.anarchyarcanum.com/weapons_e ... istol.html

Ps. zobacz teraz Ghaar :)

Ostatnio edytowano N lis 19, 2006 6:53 pm przez Sparth2, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: N lis 19, 2006 6:20 pm 
Farmer z taczkami

Ekhm...
Nie znaleziono obiektu!

Nie znaleziono żądanego URLa na tym serwerze. Odnośnik na referującej stronie wydaje się być nieprawidłowy lub nieaktualny. Poinformuj autora tej strony o problemie.

Jeśli myślisz, że jest to błąd tego serwera, skontaktuj się z administratorem.
Error 404
www.anarchyarcanum.com
Sun Nov 19 18:20:24 2006
Apache/2.0.54 (Debian GNU/Linux) DAV/2 FrontPage/5.0.2.2635 PHP/4.3.10-18 mod_ssl/2.0.54 Open

Tytuł:
PostNapisane: Wt lis 21, 2006 7:49 pm 
Pr0 Farmer

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Z ciekawościa czytam wątki w róznych profesjach ale widze ze nie jestem w kursie dziela -jaki pistolet inzyniera?

Chodzi o to.

Nazwa pistolet inżyniera nie jest może zbyt dobra bo jak napisałem wyżej to gun dla każdego :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona