Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 8:41 am 
NoLife

Awi (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Po trzecie NT to najlepszy mezzer w AO i w wielu sytuacjach jest bardzo przydatny do gry w teamie. Fakt, że często będzie na dole tabeli w DD nic nie znaczy.

szkoda tylko jednego. NT nawet nie mezzujac robi raczej sredni dmg (ntki strasznie maja o to pretensje do FC). Zdaje sie jednak, ze w LE w koncu NTk dostanie malego kopa z dmgem.
BTW ciekawilo mnie zawsze polaczenie enfa, doca i 3 ntkow. Taki team nie musial by kitowac, enf teoretycznie trzymal by aggro a NTki robily by sieczke. W ten sposob na jakis mid lvl mobach mozna by robic bardzo szybko lvle ew. wykanczac masowo jakies mobki (np. te mobki ktore spawnuja sie kolo wiedzmy ktora dropuj key do biodome).

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 9:03 am 
Pr0 Farmer

Nic prostszego jak sprawdzić. Zgłaszam się na ochotnika :) Używam teraz VE czyli i tak nigdy już nie będzie lepiej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 9:07 am 
NoLife

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Nic prostszego jak sprawdzić. Zgłaszam się na ochotnika :) Używam teraz VE czyli i tak nigdy już nie będzie lepiej.

no, ale mamy tylko jeszcze jednego ntka tj Budynia, a przydalo by sie cale 4 :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 11:32 am 
Farmer małorolny

No ładnie a o mnie nikt nie pamięta :wink:
Btw kiedyś przytrafił mi się team z 3 innymi NT i wszystkie moby padały jak muchy. :) Jeden z fajniejszych teamow w jakim bylem.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 1:21 pm 
NoLife

Abuk (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
No ładnie a o mnie nikt nie pamięta :wink:
Btw kiedyś przytrafił mi się team z 3 innymi NT i wszystkie moby padały jak muchy. :) Jeden z fajniejszych teamow w jakim bylem.

sry Abuk :)

Pamietam, tez ze Rtis robil NTka kiedys (no, ale nie wiem na jakim lvl skonczyl go). Moj NT, Napalmtech :) jest lowbie (25 lvl) od X miesiecy, moze sie kiedys przekonam i go dobije chociaz do 100 lvl :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 1:30 pm 
Doświadczony farmer

Najlepszy team to 6x NT + pocket tank. Robiłem coś takiego z enfem 220 na ely heckach, z lvlu 76 do 120 w niecałą godzinkę (bo raz nam enfo LD zrobił, dlatego tak długo)

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 2:15 pm 
NoLife

Willcyd (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Najlepszy team to 6x NT + pocket tank. Robiłem coś takiego z enfem 220 na ely heckach, z lvlu 76 do 120 w niecałą godzinkę (bo raz nam enfo LD zrobił, dlatego tak długo)

hihi niezly wynik, jednak w sumie wolal bym doca w team bo jak NT zlapie agro...

Zamiast enfa moze byc doc ktory tankuje na CH :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 5:34 pm 
Doświadczony farmer

Nie bałdzo Sparth... dlaczego? Bo CH tauntuje na zaagrowanych mobach i to dopiero w momencie gdy wyleczy. Mongo dużo prostszy osprzęt... Mongo i jazda z dmg.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 04, 2006 9:32 pm 
Doświadczony farmer

Doc też jest ok, ale enfem jest łatwiej

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: N gru 24, 2006 7:21 pm 
Doświadczony farmer

Awi (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
[....] Po drugie ładowanie IP w map navigation to marnotrawstwo dla każdej profesji (w tym NT). Wszystkie mapy z czasem da się załadować bez tracenia nawet 1 IP na map navigation [...]

Hmm, poproszę w takim razie przepis jak to zrobić. No może jak ktoś ma dodatki, level 220, zmaksowane staty, odpowiednie perki i adventurera to się da, ale na froobie jakoś tego nie widzę.

~120 tickledown,
~210 implanty
kilka przedmiotów jak hełm +8 MN
Wyjdzie z tego może ze 350, to znaczy że drugie tyle trzeba wykupić za IP żeby dobić do 700.

Tytuł:
PostNapisane: N gru 24, 2006 9:13 pm 
Pr0 Farmer

Na coś trzeba te IP wydawać. Jak się planuje na lvl xxx być super - hiper - mega - ubach to fakt nie warto ale jak się planuje wygodniej grać przez xxx - 1 lvli co zajmuje jakiś czas to te IP można wydać i na map navig. To jest indywidualna kwestia i każdy może to sprawdzić grając NT na obszarach gdzie do załadowania mapy trzeba znacznie mniej IP niż 700. Mnie mapka zawsze bardzo pomagała i jak wspomniałem gdzieś tam te 450 ip czy ile tam tego wpakowałem było dla mnie znakomitą inwestycją i na serio pozwoliło cieszyć się kitowaniem na obszarach, których bez tego nigdy bym nie poznał.

Tytuł:
PostNapisane: Pn gru 25, 2006 5:47 pm 
Początkujący farmer

Sawik (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Hmm, poproszę w takim razie przepis jak to zrobić. No może jak ktoś ma dodatki, level 220, zmaksowane staty, odpowiednie perki i adventurera to się da, ale na froobie jakoś tego nie widzę.

Tu masz w większości rację, ale dla kogoś kto ma dodatki jest to mozliwe bez względu na profesje a dodatkowo po wejsciu LE wiele profesji będzie mogło to zrobić przed levelem 220.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3