Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: W tym wątku proszę wpisywać miejsca do kitowania.
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 4:16 pm 
Doświadczony farmer

Kawałek na południe od WINE jest plaża z dynką 160 i Ninjadriodami. Problemem jest boss, którego trzeba podprowadzić pod działka. Na OSB da się je kitować już koło 60 levelu, ale jest ciężko. Myślę, że są w sam raz na lvl 70+ na OSB. Na lvl 100 łatwo padają na selfbufach, ale jest 30-40k XP za sztukę, a to trochę mało.

Cyborgi w Mort: Trzeba mieć co najmniej 600 Runspeed, lepiej 800. (Czyli buffy id Fixera lub adva) Zalecane od lvl 90, na lvl 100+ giną doszyć łatwo. XP 3 razy większy, niż z Ninjadroidów.

Oczywiście Cyborgi w PW. Można biegać po lądowisku dla helikopterów, lub po sporym obszarze pustyni między bazami. Cyborgów jest tam dużo i szybko się respawnują. Chyba dobre miejsce po tym, jak Mort przestanie dawać dobry XP.

Mobki od Token Gunów. Zalecany level 120+, łatwo tam zginąć.

Scorpoidy lvl 205 blisko HI, ale to już materiał do kitowania na TL5.

Ja kitowałem jeszcze różne dynki, na przykład te w Newland Desert.

Las koło 20k jest pełen róznego śmiecia. Do tego okoliczne wioski są pełne mutantów, ale trzeba uważać na Slayerdroidy z questa.

Do kitowania warto powyłączać programy działające w tle i nic nie ściągać z sieci, to zmniejsza lagi, a lagi przy kitowaniu są zabójcze.

Ostatnio edytowano So lip 19, 2008 11:16 am przez Sawik, łącznie edytowano 2 razy

Tytuł:
PostNapisane: Wt lut 12, 2008 8:29 pm 
Pr0 Farmer

Elyyy H@ck00l0rRzorLz!

Gdzieś na forum oficjalnym wyczytałem, że po jednym z ostatnich paczy pojawiło się miejsce zaludnione gęsto slayerami związane z jakimś questem. Jeżeli tak to to byłoby niezłe miejsce na zarobek bo slayery lubią oddawać swoim pogromcom robot junk potrzebny do montowania arulek.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 13, 2008 7:32 am 
NoLife

(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):

Mobki od Token Gunów. Rocky Pass niezbyt się do tego nadaje, ale Terraforming Plant i Hill koło OTAF Base jak najbardziej.

A Rocky Pass nie jest pozamiatane? Byłem tam ostatnio robiąc nowego nano questa i tych omletów tam nie było. Same quest moby.

Swoją drogą, w Rocky Pass mi się dobrze kitowało :). Moim zdaniem najlepsze miejsce do tego ze wszystkich spotów (mowa o token gunach).

Obrazek

Ostatnio edytowano Śr lut 13, 2008 1:19 pm przez Pipboy, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 13, 2008 11:02 am 
Farmer z taczkami

Mobki questowe są obok mobków tokenowych.

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 13, 2008 1:00 pm 
Doświadczony farmer

Świątynie w inferno. Dają fakcję, insygnie i SK.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 13, 2008 5:20 pm 
Farmer małorolny

Meduzy w EFP jak lubisz dostac nuka za 2k a czasem nawet kilka

Tytuł:
PostNapisane: Śr lut 13, 2008 6:13 pm 
NoLife

Na nizutkim levelu to Subway, a pozniej Rhinomeny kolo Meet-me-dere.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]