Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz sie 23, 2007 4:13 pm 
Wanna-Be Farmer

Ok dzieki .

Tytuł: Yuan Chi's Air-cooled Cloak
PostNapisane: Pn sie 27, 2007 12:02 am 
Wanna-Be Farmer

Mam jeden mały problem ponieważ nie wiem gdzie można wykampić ten oto back Yuan Chi's Air-cooled Cloak . Bede wdzięczny jeśli ktoś podpowie . :?

Tytuł: Re: Yuan Chi's Air-cooled Cloak
PostNapisane: Pn sie 27, 2007 6:51 am 
Farmer z przyczepką

Leito (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Mam jeden mały problem ponieważ nie wiem gdzie można wykampić ten oto back Yuan Chi's Air-cooled Cloak . Bede wdzięczny jeśli ktoś podpowie . :?

Ely, omniacka temple. Zbierasz 6 thrak insygni lecisz tam, zabijasz Propetha ( to jest pewnie jak wszedzie, druga sala pokoj po prawo) spwnuje ci sie acolyta, dajesz my insygnia a on spawnuje ci mobka Yuan Chi.
Z gory cie uprzedzam ze drop rate zalezy od szczescia i niczego wiecej :twisted:
a na przyszlosc polecam www.auno.com czesto i gesto w komentarzach jest podane kto co dropi i gdzie :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 7:49 pm 
Wanna-Be Farmer

Wiesz co watpie ze w ogule ten back jest jeszcze w grze , wlasnie 6 raz zabilem Omege i **** , nie ma backa :/ . Sprubuje do 10 razy , potem przestaje .

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 8:24 pm 
Farmer z przyczepką

Leito (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Wiesz co watpie ze w ogule ten back jest jeszcze w grze , wlasnie 6 raz zabilem Omege i **** , nie ma backa :/ . Sprubuje do 10 razy , potem przestaje .

lol Rold juz nie gra, ale dla swojego shada bil omege 24 razy zanim mu ten back wylecial, wiec gl i sie nie znechecaj tak szybko :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 9:12 pm 
Farmer z przyczepką

Tia pomagałem kampić back znajomemu, drop rate jest fatalny. Cierpliwości.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 28, 2007 9:50 pm 
Doświadczony farmer

za 4-5 razem mi droplo

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2007 8:35 am 
Farmer z taczkami

na advie omege zabilem z 20 razy i nic. w tym czasie zlevelowalem i zalozylem cos lepszego ;)

Tytuł:
PostNapisane: Śr sie 29, 2007 11:36 pm 
Wanna-Be Farmer

Zobacze , zabije omege do 10x , pozniej sobie odpuszczam i lvl dalej , niedlugo i tak plecak zaloze .

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 22, 2007 1:43 pm 
Wanna-Be Farmer

Za 13x kolega mi zabil Omege i w koncu wypadl back QL 78 !

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 16, 2007 7:40 pm 
Pr0 Farmer

Myślę, że czas to szczerze powiedzieć - jak shade to tylko trox a robienie opi to strata czasu kkthxbai.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 12:06 am 
Sołtys

na 220 moze i tak ale tylko do ganku. shade ma duzo mozliwosci tak jak i doc ( z tej perspektywy pisze) doz moze miec max hp nie umrze a padnie pol teamu. moze umrzec a nikt nei padnie bo ma malo hp, moze miec full defence ale dmga oczekiwanego nie zada. tak czy inaczej dobry shade soluje HI nie znam doca co to zrobi solo chocby mial 20 lat wolnego czasu

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 8:52 am 
Pr0 Farmer

Z wprowadzeniem BSów każdy predzej czy później będzie robić pvp czy się podoba czy nie. Nie-troxy będą najgorszym mięsem armatnim a troxy może jakoś dadzą radę coś ubić. I nie chodzi tu tylko o mongo rage i z pewnością nie tylko o lvl 220. Troxy mają bardzo fajne perki z genome już na lvl 3 - wit of the trox i body tackle. Jeden robi spore kuku a drugi daje pełno evadów wranged. W praktyce trox ma więcej ar (mongo, merc armor) i więcej dodge ranged dzięki perkom i to już na tl5 a nie tl7.

Ale w sumie nie chodzi mi tylko o to. Blood soaked cloak teraz ludzie zakładają na 150 lvl troxa. Slippersy też. Podobnie ze spiritami ograniczenia nie wynikają z rasy a wyłącznie z lvl locków. Shady nie mają ql 300 spiritów więc czy się gra opim czy troxem, każdy założy takie same spirity. Ponadto end game zbroje dla shada to merc (wersja tańsza) i komandos (droższa). Z ofabów tylko rękawiczki, back i hełm ewentualnie. Co do merca to oczywiste, że opik musi stanąć na głowie żeby ql 300 wsadzić podczas gdy troxem zrobi się to bez większego problemu. Z komandosem nieco łatwiej no ale nie ma się co oszukiwać; mało kogo stać na 3 bln za komplet. A ofab - skoro ql 250 da się wsadzić na troxie na tl5 (a niektórzy nawet mówią, że 275) no to logicznie rozumując nie będzie problemu z ql 300 na tl7.

Trox = więcej hp, łatwiej o dobrą zbroję (merc), wygląda lepiej, lepszy w pvp i co bardzo ważne w pvm 2s heal delta.
Opi i cała reszta=brak zalet.

Ja skasowałem wczoraj swojego opi shada i rerolnąłem troxa jako nową zabawkę.

Aha i jeszcze jedno; przeglądałem databazę 17.7 są tam po prostu niesamowite rzeczy dla shada; baffz do run speed, conceal (+500 :shock: ) i co chyba najciekawsze nano podobne do traderowskiego hp draina, kóre ma zabierać około 1k hp z celu i dawać to shadowi i działać nie pojedynczo ale jak dot w sumie przez 6 sekund leczyć o 6k (lepiej niż NT triple :shock:) robiąc taki sam dmg. Już widzę jak shadki biegają za NT i wrzeszczą "pnh n cost plax!!111". Po prostu szok :shock: bo to jest przecież jak complete heal - 10k w 10s i jeszcze tyle samo dmg na dodatek. Jak to wejdzie w takiej formie to shade będzie po prostu bogiem w pvm a i w pvp odbije się od dna.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Ostatnio edytowano Wt mar 18, 2008 9:33 pm przez Ajsmen, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 10:13 am 
Sołtys

pvp shade to lowhp setup wiec plusy z bycia troxem tylko z genome.

co do leczenia shada mila wiadomosc bo nie beda perkowac nano resist i wtedy dockiem mozna ubic takiego inaczej nie ma szans. concal buff tez spoko bo shad mial problemy nawet na 220 przy sneak attack na mocno czerwonych mobach a to rozwiaze sprawe

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

Tytuł:
PostNapisane: So lis 17, 2007 12:27 pm 
NoLife

Ajs, możesz dać linka do ripa, ewentualnie wrzucić go na jakiś serwer? Nie mogłem znaleźć na forum AO, a sam nie mogę zripować, bo wyrzuciłem Test Live z dysku.

Obrazek

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 55 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona