Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 23, 2006 10:17 am 
Doświadczony farmer

siud (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Co do broni. Ostatnio gadalem z kilkoma traderami i chwalili Fine Smith Shattergun + jakis kyr. sam zalozylem ql 290 ffs i Kyr'ozch Machine Pistol type 5 (fling + burst) ql 139(taki niski, bo wymaga dosc duzo burst, a w symbku nie ma clustra shiny do burst, docelow mial byc 180) Dmg jest calkiem dobry, z ffs leca duze crity(2,5-3k) a z kyra calkiem ciekawy burst, nawet do 3k. Slyszalem ze na wyzszych lvlach jest to najlepszy dmg setup dla tradera.

Tak, też o tym słyszałem, jest dobre na każdym lvlu. Jedynym problemem jest kasa. Jak będe w domu to dopiszę do pradnika. A co do burst, to po pierwsze bardzo łatwo wkłądasz bronie buffujące, po rugie dostajesz RC od solda, a po trzecie do na czas wkładania można zainwestować w implanty, a symbianty mieć potem włożone dla większego AR. Postaram się jeszcze dziś cos o tym paisać.

Ostatnio edytowano Cz lis 23, 2006 10:58 am przez Willcyd, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 23, 2006 10:20 am 
Doświadczony farmer

Ghaar (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
koncu jestes najlepszym polskim traderem.

Napewno nie najlepszym, bez przesady :-)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lis 23, 2006 10:27 am 
Doświadczony farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Nie wiem czemu się przy tym upierasz. Nie pograłem długo tradem ale zauważyłem, że ma ubah dmg na niskich levelach, fenomenalne zdolności twinkowania broni i ncu, świetny crowd control, hiper debuffy, jakieś tam leczenie (zawsze lepiej niż nic) ... Jedyna trudność to chyba ogarnięcie wszystkich możliwości.

Twinkowanie jest łatwiejsze niż u innych postaci i tak samo jak u nich, im więcej kasy/doświadczenia tym bardziej ubah jesteś, ale tu jest naprawde dużo łatwiej i taniej.

Co go grania w teamie, to na RK sprowadza sie do zadawania DMGu i utrzymywaniu drainów na sobie przez cały czas. w SL dochodzi jeszcze umbral, ale to jest nano castowane raz na 1,5 godziny.
Jak jesteś miły trader to calmujesz addy, ale (raczej) nikt nie będzie miał żalu jak tego nie zrobisz.

To co w tej postaci jest trudne, to fakt, że bez teamu leży. Nie mamy coconu, acrobata, TMSa ani innych zabawek pozwalających nam przeżyć. W teamach zdarzało mi się robić wszystko, przy 5 kiepskich graczach robiłem największy DMG, calmowałem addy i leczylem tanka. Ale z drugiej strony ludzie nigdy nie mieli żadnych pretensji jak grałem czytając książkę, czy pisząć ten poradnik. Byłem tylko koleinym DD i to było ok (No i miałem umbrala :-) )

Tytuł:
PostNapisane: Pt lis 24, 2006 6:44 pm 
Doświadczony farmer

Ok, dopisałem więcej broni i armorów, dodałem obrazki, pracuje nad nowymi przedmiotami :-)

Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 3:51 pm 
Doświadczony farmer

Znalazłem jeszcze coś ciekawego w jakimś poradniku na co sam nie wpadłem. Nazywam to "Sztuczką z calmem". Działa tylko w drużynie. Może być tez używane przez Biurokratę i NTka, ale nie przez Adventurera (Adv ma kiepskie calmy, które nie działają na zaggrowanym mobku).

Kiedy ktoś w drużynie ma aggro i prawie umarł rzuć calm na bitego mobka, jest duża sansa że przetargetuje się na kogoś innego. Ta sztuczka powinna zmniejszyć ilość zgonów tradera na misjach, kiedy po serii critów ma na sobie aggro. Może też uratować agencika, który radośnie biega w podskokach wokół drużyny po tym jak nad mobkiem zaświeciło się 13 kafli.

Tytuł:
PostNapisane: So cze 16, 2007 6:16 pm 
Doświadczony farmer

Sawik (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Znalazłem jeszcze coś ciekawego w jakimś poradniku na co sam nie wpadłem. Nazywam to "Sztuczką z calmem". Działa tylko w drużynie. Może być tez używane przez Biurokratę i NTka, ale nie przez Adventurera (Adv ma kiepskie calmy, które nie działają na zaggrowanym mobku).

Kiedy ktoś w drużynie ma aggro i prawie umarł rzuć calm na bitego mobka, jest duża sansa że przetargetuje się na kogoś innego. Ta sztuczka powinna zmniejszyć ilość zgonów tradera na misjach, kiedy po serii critów ma na sobie aggro. Może też uratować agencika, który radośnie biega w podskokach wokół drużyny po tym jak nad mobkiem zaświeciło się 13 kafli.

Crat moze, ale tylko RKowymi calmami.
I już tłumaczę na czym ten numer polega:
Traderowy, NTowy i cratowy (ale tylko RK) calm czyści hate list. Ponieważ wszyscy "napierdzelają" calm się szybko zrywa i nawet go nie widać. Aggro bierze prerwsza osoba która po calmie strzeli/uleczy kogoś.

I to działa, ja często używam calmów żeby pokazać enfowi, że "nie umie tankować, bo nawet trader mu zabiera aggro". Niestety, dobry enfo nawet po takim numerze nie daje mobowi mnie trafić.

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł: Re: Pradnik by Willcyd
PostNapisane: Wt wrz 08, 2009 10:20 am 
Pr0 Farmer

Trader ma możliwość sprawdzania GMS poza terminalem? Jak?

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł: Re: Pradnik by Willcyd
PostNapisane: Wt wrz 08, 2009 10:26 am 
Doświadczony farmer

Kupuje w Tradersopie przedmiot i go używa.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2