Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Broń dla tradera
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 12:20 pm 
Farmer Mastah

Czy trader jest skazany wylacznie na shotguna?. Czy da się jednak zrobic treadera z inną bronią. Wiem że shotgun jest jedynym nie ciemno niebieskim skilem, ale tak na dobra sprawe to jak sie z shotgunem lata to i tak czeba pakowac w Reng. Ener., Flign Shot czy w Burst. Więc skoro i tak czeba wpierdzielac tyle ip na te parametry to czy nie da sie zrobic go poprostu z czyms innym?. Tylko biega oto żeby się odpowiednio dobre bronie dało dorwać, wiadom żę MA z treadera bedzie ciezko zrobic bo siła MA opiera się na buffach podnoszacych MA, Brawling i Dimach

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 12:44 pm 
Ambitny farmer

Uwazam ze idac w PvP to Shotgun i Rifle sa The best.

PvM to Shotgun lub Pistolety.

PS: Najlepszym wyborem jest shotgun Krutt lub Ithaca

- Krutt do kupienia w sklepie i missje ladny dmg Fling Shot i ( crityk )
- Ithaca do kupienia w sklepie missje posiada AS Fling Shot i jest bardzo szybka.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 02, 2005 5:20 pm 
Początkujący farmer

Dla "levelującego" tradera shootgun jest jedynym logicznym wyborem.

Dla nisko levelowych twinków wybór jest dużo większy sam widziałem w akcji lub ustawienia traderów posługjących się następującymi broniami:
różne rifle (dla aimed shot), Customised Desert Reet ?(CDR dobry burst), Scythe lub Stygian (dobry wysoki damage) a jakby się uprzeć to pewnie znalazło by się jeszcze więcej dziwnych ale skutecznych broni.

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 24, 2006 3:09 pm 
Doświadczony farmer

Shotguny dla frooba tradera do gry koncowej. Niektórych nie wymieniłem, ale po prostu nie było warto.

QL 184 Krutt Assault 219 Waltzing Queen Special
Przydatny jako twink item, ale do walki sa lepsze opcje. Jest dobry dopiero ze scopem 8+ i na buffach do crita. Bardzo mocny crit nie rekompensuje slabego normalnego damagu.
Speciale: FS.

Maw of the Abyss do zdobycia w IS Przyzwoity shotgun na potworki. Ma najwyzszy minimum damage, ale nie ma crita, dlatego najlepiej sprawdza się z TIM scopem. Ma niemilosiernie wysokie wymagania na flingshot.
Speciale: FS.

QL 180 Vektor ND DRAGON Shotgun
Calkiem przyzwoity shotgun. Nie jest najlepszy, ale ma male wymagania i jest niezla opcja. Przydatny tez jako twink item. Po upgrajdzie z APF 35 staje się jednym z najlepszych shotgunów w grze: Vektor ND GRAND WYRM.
Speciale: Brak.

QL 200 Excellent Uncle Bazzit Diplomatic
Wypada calkiem przyzwoicie, zwlaszcza jesli wlozyc cos do drugiej reki.
Speciale: Flingshot, Dual.

QL 188 Enchanted Waterfall Eye Wind Onehander
Jest kiepski i odpada. Zaletą jest może duża szybkosc dzięki której można iść w defense, ale wady to niski damage i dużo speciali. Często używany jako broń do drugiej ręki przez ludzi chcących mieć ASa.
Speciale: FS, AS, Burst, Dual.

QL 150 MTI G04U model B
Jest słaby i wolny. Speciale: Dual.

QL 200 S.A. Tranquil Home Defender
Całkiem przyzwoity shotgun, zwłaszcza jeśli dać coś do drugiej ręki.
Speciale: Dual.

QL 200 OT M50caw Shotgun
Jest słaby. Speciale: FS.

QL 190 OT MPS-07 Police Shotgun
Jest słaby. Speciale: Burst.

QL 190 OT-Windchaser SM37 PSB Pholler
Jest słaby, chociaż szybki. Na low lvl jest lepszy od Vektora ze względu na szybkość. Speciale: Brak.

QL 199 Ithaca Ki-8 Snakemaster
Raczej słaby i na pewno przereklamowany. Jest szybki, ale ma kiepski damage. Dodaje 30 evadów.
Speciale: FS, AS.

No i na koniec perełka:
QL 220 Shotgun of Security
Najlepszy shotgun dla frooba, powyżej QL 200 dystansuje wszystkie inne. Prawdopodobnie dlatego, że nie ma innych shotgunów powyżej QL 200. Części do jego złożenia można znaleźć w Shadowlandach. Nie wiem niestety po ile chodzą, ale chciałbym coś takiego na Estachiela. Według moich obliczeń froob jest w stanie założyć maksymalnie QL około 250. O ile zdołałem się zorientować do zrobienia tej broni potrzeba Sacrosanct Shotgun (chyba z Inferno) oraz Turn Spirit of Lamal the Steadfast na 80%+ QL Sotguna. Shotgun jest dosyć tani, ale Turn Spirit jest rzadki i kosztuje bardzo dużo.
Speciale: Brak.

Ostatnio edytowano Pn lip 23, 2007 7:53 am przez Sawik, łącznie edytowano 4 razy

Tytuł:
PostNapisane: N wrz 24, 2006 11:18 pm 
Ambitny farmer

Sawik (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
QL 188 Enchanted Waterfall Eye Wind Onehander
Jest kiepski i odpada. Zaletą jest może duża szybkosc dzięki której można
iść w defense, ale wady to niski damage i dużo speciali. Speciale: FS, AS,
Burst, Dual.

Uzywany do PvP dla szybkiego rechargu AS(glownie przez fixow)

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 30, 2006 7:04 pm 
Początkujący farmer

Wiekszosc broni, ktore opisales jako "slabe " ma wymiatajacy crit. gdy normalen hity wchodzą w granicach 400-500, crit wynosi okolo 3,5-4k. jesli masz scope i inne bajerki podnoszace szanse na niego to wtedy shotguny te nie wypadaja tak slabo.

Tytuł:
PostNapisane: So wrz 30, 2006 7:21 pm 
Doświadczony farmer

Użyłem damage calculatora z anuo i zrobiłem obliczenia dla 13% crita i 24% crita, full agg, 500 inicjatywy (scope robi swoje), 5k AC celu. Te, które opisałem jako słabe, mimo silnego crita wypadły słabo w porównaniu z Vektorem który przyjąłem za punkt odniesienia, bo go używam, czy Home Defenderem. Krutt przy ekstremalnych bonusach do crita wypadł dobrze, ale bez MoPa TTSa jest słaby. Pozostałe, które opisałem jako słabe może i mają mocne crity, ale odstają i w critach i w zwykłym damagu w porównaniu z Vektorem.

Jak dla mnie niespodzianki były trzy: Uncle Bazzit Diplomatic wypadł dobrze przy średniej szansie na crita dzieki wysokim (jak na shotgun) minimalnym i maksymalnym obrażeniom, bronie z ASem wypadły słabo, a najlepszym okazał się shotgun z critem 200 dzieki wysokiemu max damage.

Ostatnio edytowano So gru 30, 2006 4:44 pm przez Sawik, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 02, 2006 8:56 pm 
Farmer z taczkami

Uzywajac shotguna warto ustawic sie na Crit Setup. Przydatna rzecza do tego sa nie tylko buffy i scope, ale tez GoC x2 i ( z dodatkami) Extermination Occular Enchancement. Docelowo mozna wyciagnac takie cosik:

3 - Base Crit Chance
9 - 275ql Crit scope
2 - GoC x 2
3 - Occular Enchancement
4 - TTS
7 - MoP
---------

26 Crit Chance

Ogolnie warto uzywac w tym setuyie Waltzing Queen, poniewaz crit wypada w granicach 5.5k-6k ( Najslodsza robi takie w PvM na 160 lvlu ) i z tym ustawieniem oduje wszystkich graczy tego lvla, i niejednokrotnie tych z lvl 200-210 ( uzywajac petow ). Niestety, trader nie posiada perka Medallion, tak wiec z pewnoscia crity beda rzadziej ladowaly, nizeli ma to miejsce na Najslodszej.

Tytuł:
PostNapisane: Pn paź 02, 2006 10:55 pm 
Ambitny farmer

Patroller (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

3 - Base Crit Chance
9 - 275ql Crit scope
2 - GoC x 2
3 - Occular Enchancement
4 - TTS
7 - MoP
---------

26 Crit Chance

Chcialem dodac ze jesli juz liczymy oko rownie dobrze mozemy liczyc itemy typu calculatory gdyz oko dajace 3 crit chance wyglada tak - nawet pat tego na najslodzeszej nie zalozy.... ze wzgledu na llv lock ;)

Tytuł:
PostNapisane: Pn cze 04, 2007 12:05 pm 
Wanna-Be Farmer

tak naprawde to sensowna broń dla tradera PvM pojawia sie po 210 lvl

QL 300 Scoped Salabim Shotgun Supremo

do PvP polecam

QL 300 Ofab Silverback Mk 6

poza tym jest jeszcze masa broni jakie trader jest w stanie zalożyć i używać z powodzeniem :D

Tytuł:
PostNapisane: Wt cze 05, 2007 6:13 am 
Farmer małorolny

Moj trader (abbys) 139 lvl ze zmaxowanym AS i ithaca bodajze 196 zrobil kilka razy 11k AS na mobie. Raz udalo mi sie cap dostac 13k. Tak wiec shotguny rzadza wszedzie. Kturr waltzing quees 179 robi na kolo 80 lvlu (zakladane na selfie) crity 3.5-4k.

A oprocz tego zawsze moze sie przydac Kyr'ozch shotgun - type 1. Moze crity nie najwieksze, ale calkiem ladny minimal, w SL ladnie sie buja, szybki i ma fling shot.

Chodze z Range Meter na miejscu scope'a (ehhh lenistwo) i nie narzekam. Crity wchodza dosc czesto (narazie, bo woze sie glownie po ely. trader straszny do sollowania ado na 139:/).

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2007 7:23 am 
Początkujący farmer

Zerruel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Tak wiec shotguny rzadza wszedzie. Kturr waltzing quees 179 robi na kolo 80 lvlu (zakladane na selfie) crity 3.5-4k.

kruttem powinny być większe crity, 75lvl trader z 1050ar wali ql199 ithacą crity po 3850-3980 Krutta nie testowałem, ale bym obstawiał 4700+

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2007 11:11 am 
Początkujący farmer

Ja jestem w trakcie robienia Tradera i zależy mi na czasie. Jako froob nie mam zbyt dużych możliwości. Zastanawiam się nad zestawem Pain of Patricia i Solar. Jedyna wada takiego zestawu to minimalny lv jaki potrzebny do założenia.

Nie raz byłem na misji z traderem froobem a miałem zwyczaj gdy expilem engiego i fixa używać DMG kalkulatora byłem przerażony tym ze trader robi śladowy DMG więcej by pomógł gdy by tylko drainował i castowal wrangle teamowi. Większy AR

Dexdoceer - doc 150
Gwardia Honorowa
TomekDex - gimp MA 141
Frooby:
Dexfixeer - fix 200, full def, full speed
Dextradeer - trader 30 tower twink
Dextruktor - engi 100 fore twink niestety froob

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 07, 2007 1:19 pm 
Doświadczony farmer

Kup dodatki ja na moim traderze (zanim zabrałem mu bron, symbianty i CSSa) mogłem robic wszystko, tankowałem na inf misjach (tak, tylko z docem i nie było łatwo, ale się da) ODowałem większość ludzi (jak sold był dobry, to byłem blisko, ale zawsze a nim, ale enfów agentów etc odowałem dość spokojnie), do tego dawałem umbrala i calmowałem. Byłem niezłą podstawą teamu.

Co wiecej (nie wiem jak frooby, ale grający w pełną wersję na pewno) każda dobrze zrobiona postać jest w stanie wymiatać. Trzeba sie tylko nastarać. (boję się tylko, że 17.4 wszystko zepsuje, każdy będzie spokojnie wbijał ql 300 symbianty, i ostatnie bronie juz na 210, twinkowanie odejdzie)

Enforcerka - 220/19/70 <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=47816">eq</a><br>Panidoktor - 220/11/70 <br>Parę innych 220...<br>Mauer - 150 twink sold <a href="http://auno.org/ao/equip.php?saveid=97851">eq</a><br>I jeszcze trochę lowbie 200+<br>

Tytuł:
PostNapisane: N cze 10, 2007 11:40 am 
Farmer małorolny

Jak wszyscy beda w stanie tak jak mowisz wciagac 300 symby i ostateczna bron co rzeczywiscie wykluczy twinkowanie podejrzewam ze AO zacznie upadac szybciej niz teraz. Twinkowanie jest chyba jednym z atutow dla ktorych ludzie jeszcze w AO graja.
A trader dobry i owszem ostatnio 185 fixa z dodatkami udalo mi sie odnac na rk misji (mialem kolo 144 lvla).

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona