Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Twink trader
PostNapisane: So lip 23, 2005 3:07 pm 
Farmer z taczkami

Zawsze myslalem ze Trader to super twink, i najlepsze postac do PVP. Mysli tej przewodzily doswiadczenia zwiazane z bitwami w ktorych twinki, wlasnie traderzy zarzadzali polami Notum. Niejednokrotnie na arenie dostawalem od traderow co jeszcze glebiej utrwalalo mnie wtym przekonaniu. Blednie.

Trader w PvP 1vs 1 na niskim ( 15-35 ) levelu jest naprawde szalenczo cienki. Nie chodzi o dmg, tylko o fakt ile sam w sobie zniesie obrazen, a juz inaczej wyglada jak trafi na kogos z Ranged Weapon, a juz tragedia jak przeciwnik jest NR trained. Wtedy trader nic nie zrobi, bo niby kiedy ?

Trader ma plusy, nawet wielkie smiem twierdzic. Maxymalnie NCU , i najwyzszy ql broni, lub super bronie
( Stygian/X-3/ Pump lub inny shotgun) ktore nie sa OE jak juz wszystkie drajny wyladuja. To jest dobre na polu walki. Moze dodatkowo rootowac i przeciwnik po drejnach wiele nie robi.

Ale trader w 1 vs1 selbuffed ma powazne bolaczki, i dopiero teraz rozumiem co to jest Whine Traderow na Proffesional Forum i z czym sie to je.

Ale po kolei.

Minus nr to Super bron ktora jest OE bez drainow. Trader ogolnie ma malo sam w sobie HP, co czyni zen latwy cel. Jesli przeciwnik zadaje duzo dmg, to pierwotnie , znaim drajny wejda to trader ma juz polowe hp. Dalej jest jeszcze gorzej. Jesli rpzeciwnik dalej zadaje obrazenia, to leczenie tradera zuzywa duzo nano, co juz po chwili czyni go bezbronnym.
Tragedia jest jak przeciwnik ma NR na tyle duza, ze Ransack nie wejdze, a Drain, nawet ten pierwszy zostanie odbity. Jesli trader naprawde robi swietny dmg, i predko drainie, ma szanse na wygranie, ale to tylko mozliwosci ktore rzadko kiedy sie sprawdzaja. A wiem oc zym pisze.

Przez caly czas grania, robie postacie ktore nie sa traderami, a ich pokonuja. Teraz mam tradera ktorego uwazam za naprawde dobrego twinka ( docelowo porownojac do tego samego levela innych twinkow-traderow) i nie jestem zadowolony. Oto przyklady kilkunastu walk 1vs 1 na selbuffach z roznymi twinkami, ktore uwazam za dobre/bardzo dobre.

Sellj00 vs Baleron (enf) .

Tragedia smiem rzec. Bal ma duzo NR, co w porownaniu z Moim AR sprawia ze nic na nim nie laduja , lacznie z rotami. Jesli nie fartne, AS lub crit. lerze.

Sellj00 vs Mordownik ( enf)

Tutaj problemu nie ma bo root zawsze wejdzie i mam czas na drejnowanie. Jednak jak sie zblizy do mnie, to nie wiedze sie w dobrym stanie.Ma slabe NR

Sellj00 vs Mathevv ( sold )

Jest i NR i dobry dmg. Rootowanie nic nie robi bo to ranged. Ogolnie po pierwszych strzalach mam polowe HP. Ogolnie jest ciezko.

Selj00 vs Ilikepie ( sold )

Tutaj musze isc full def. Na drajny nie ma co liczyc. Padam po alpha.

Sellj00 vs Conman ( albo jakos tak, 41 Keeper)

NR trained keeper. Dmg super. leczenia duzo. Szansa na crita malutka. Bez szans jestem. Nawet rootwanie malo daje.

Sellj00 vs Xypres ( trader 35)

Root juz go niszczy, Drajny sprawiaja ze nic mi nie robi, nawet nie trafia, i jego stygian to dziecinna zabawka. Nie ma szans, bo naet drajnac mnie nie moze.

Sellj00 vs losowy agent

Hehehe, to bylo by na tyle, Hide, TC. AS + 3-4 crity. Bye bye.

Missmarital zabija w duelu wiekszosc traderow. Za malo hp maja aby cokolwiek zrobic.
Phionea nie przgrala pojedynku z traderem na selbuffach. Padaja w alpha, chyba ze maja 1k hp ( co sie rzadko zdarza), to wtedy trzeba jeszcze z 3 razy strzelic.

I co w traderach jest takiego ze tak rzadza ? Ano OS buffy. Jak sie ma rifle, duzo NCU + Drajny i mohamy to poprostu nawet na wojnie, ciezko jest takiego zrobic OE, jak sie uda, to i tak dmg i ql broni poprostu sa nadal zabojcze. Ogolnie wybierajac tradera, mysle ze trzeba sie liczyc z tym ze OS buff to jego drugie imie a wtedy wdziecznie spisuje sie na wojnie czy w gankfestach. W duel 1vs1 na slebuffach jest nader cienki.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 8:39 am 
Początkujący farmer

Bardzo trafna analiza tradera.
Mój lev 25 twink ma 300NCU (bez NCU buff'a od fixera), selfbuffed nie potrzebowałbym więcej niż 70-80.

Jak ide na wojne to biore: behe, RRFE, PM/TS mochams, H&Q i przez 30 minut jestem prawie nie do ruszenia. (1 na 1 żaden twink mnie nie zabije, a 2/1 muszą być naprawde niezli i dobrze zkoordynować alpha). Mój rekord na polu walki to pokonanie 8 froob OMNI, którzy zaatakowali Neutralne towery. Byłem jedynym broniącym i po 5-7 minutach 8 OMNIaków gryzło piach. Najzabawniejsze że 2 wysoko levelowych omniaków kibicowało mi i odświeżyło moje buffy. (OMNI RLs prosili/kazali im zaprzestać ataku na Neutralne wieże a Frooby to olały)

Self buffed ten trader wiele nie zdziała, a nawet nie jest zrobiony do gry selfbuffed. Dla przykładu jedyne nano skille podniesione na max to PM i TS w inne nie dałem nawet 1 IP.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 11:37 am 
Farmer z taczkami

No wlasnie kurde zasmucil mnie fatk ze moje slebuffy ( bez drainow) zajmuja 33 NCU . lacznie z Hired hands i compositami itd.

Jak tworzylem swoja postac, traderka, to przede wszystkim aby byl dobry w selbuffach i przeciwko inym traderow. Zla postacia nie jest, ale tez duzo rpacy wniego wlozylem. nie znam dobrze jeszcze tej profesji, ale uwazam ze ot co, traderzy sa naprawde cienka profesja jesli chodzi o fair fight.

Awi. a mzoe chcialbys sprobowac vs moj MA troche cwiczen ? Jest lvl 32 i nie jest najgorszym twinkiem.

PS: Jakiej broni uzywasz ?

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 12:17 pm 
Początkujący farmer

Pobawić się można chociaż wynik wydaje się łatwy do przewidzenia:

Bez OB rozjedziesz mnie w 30 sekund

Z OB bedzie remis (bo sam nie pokonam H&Q, chyba że by mi z 5 critów weszło pod rząd co jest bardzo mało prawdopodobne) albo jesli masz NR perka to masz szanse mnie zabić.

Co do mojej broni to używam pump mastera, wiele osób twierdzi że na lev 25 to już nie jest najlepsza broń ale ja mam do niego sentyment i tak już go zostawiłem, bo nie chciało mi się tracić paru dni na zmianę implantów.

Tytuł:
PostNapisane: Pn lip 25, 2005 12:34 pm 
Farmer z taczkami

Jesli dzialam na full ( nie jestem draijniety) to robie latwo OD HnQ, i moge zabijac ludzi w wojnie. Po drejnach jednak dmg lekko spada o 20 pts, co sprawia ze hp przeciwnika pozostaje w miejscu.

moj MA nie jest NR traniety a do teog jeszcze obnizylem mu NR z 310 na 254, aby moc uzywa innego nano , ktore okazalo sie byc bezuzyteczne, a niechce mi sie reimplantowac w NR aktualnie.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ]