Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 8:59 am 
NoLife

Klemi11 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

Smiem sie z Toba nie zgodzic :twisted: ( 2 tygodnie minely, BTW wczoraj padl strong 279ql :D )

hehe nie draznij mnie ;)

Klemi11 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
1. Jak to kiedys Palantir trafnie zauwazyl 90% soldow nie przeladowuje broni przed atakiem, skutek przy pistolach jest latwy do przewidzenia (10 kul magazynek to nie to samo co 50)

kto nie przeladowuje ten nie przeladowuje :D
wystarczy zrobic sobie skrot klawiszowy blisko WSAD (np F) i wyuczyc sie ze po kazdej walce sie przeladowuje :)
Problem jest w moim przypadku inny: 10+ perkow powoduje ze czasami zapominam je naciskac (albo juz poprostu nie mam sil) albo blokuja mi bron. Trzeba byc maksymalnie skupionym by timing byl wlasciwy (na 3 misji z rzedu zapomnij o skupieniu :(

2. Co do flinga to bym nie przesadzal, jest to na pewno super sprawa ale ja majac kolo 1,7 k skila mam ok 30% jako crit

z Pistolami nie ma co liczyc na crita, sa poprostu smiesznie male, wazniejszy jest add dmg daje wieksze efekty

3. Niski dmg pistoli, obecnie regular w pere jest ok 30-40% wyzszy niz w pistolach wiec jak sie go podniesie to zadne specjale "kowbojom" nie pomoga

moze dmg jest wiekszy ale "kowboje" uzywaja 2 broni wiec normal dmg srednio jest o 33% wiekszy

4. Na 220 po resecie juz wszystkiego, mozna spokojnie zainwestowac perki w PU wiec add dmg bedzie dosc.

jesli skasuje sie Collosal Healith to tak. Special Forces nawet na 220 lvl musi sold z spb miec na maxa.

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 9:10 am 
Farmer z przyczepką

prosze mi tutaj Spartha do buzi nie pakowac tak? ;)

slow oczywiscie :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 9:45 am 
Farmer z przyczepką

Sparth ja obecnie mam CH max + 8 perkow w DNA i 1 w PU, dojda mi jeszcze 2 perki wiec spokojnie bedzie na cale PU a SF jest zmaxowany :D
Przeladowujesz bron V na, klawiaturze ustawienia AO. Bardzie chodzi mi o przeladowanie broni zaraz po walce przed nastepnym mobem, kiedy to na dzien dobry walisz w niego 12 k FA pozniej w trakcie to wiadomo ze tego nie robisz. U mnie to juz jest nawyk ze za kazdym razem to robie:)
Skoro SPB ma wyzszy dmg ktory wyrownuje pistole to jak sie go podwyzszy to zapewne je odnie:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 1:28 pm 
NoLife

Ja jestem przekonany, że nowe Pere odnie pistole, 1000 więcej MBC to cholerna różnica, to tak jakby mieć 1k AR więcej, nie jestem specem od tego, ale dmg będzie większy o conajmniej 50%.

Co do przeładowywania, trzeba sobie taki nawyk zrobić, bo te 2s przeładowywania to strata dmg na mobie, ja już mam taki nałóg i non stop latam z napisem na czacie: Silenced Kyr'Ozch Rifle - Type 3 is already fully loaded. :)

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Cz lip 13, 2006 6:07 pm 
Farmer małorolny

1000 mbs wiecej w przypadku solda to ok 120% dmg broni. tyle bedzie mial wiecej minimala i maximala - czyli odpowiednio ok 210 i 500 dmg

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 2:42 pm 
Ambitny farmer

Superior Rebuilt Perennium Blaster - tylko teraz gdzie to zdobyc ?:>

AoC - Ymir
Gieniek - Stygian Tempest of Set

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 2:45 pm 
NoLife

Najprawdopodobniej trzeba będzie zdobyć Lord of Anger, przerobić go na building kit i building kitem zrobić Pere, ew. building kit użyć na SRPB.

Obrazek

Tytuł:
PostNapisane: Wt sie 29, 2006 2:48 pm 
NoLife

http://auno.org/ao/db.php?id=260729
Btw czyżby dzisiaj wchodził patch? Myślałem, że to przerwa techniczna :)

editto: tak, dzisiaj wchodzi 16.3 Ubah :D

Obrazek

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2