Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Twink na lvl60
PostNapisane: So mar 08, 2008 11:37 am 
Wanna-Be Farmer

Powiedzcie mi co sądzicie o takim equp dla solda który ma być twinkiem na totw http://auno.org/ao/equip.php?saveid=99427 wszystkie zmiany mile widziane ale oczywiście w miarę tanie (nie posiadam 500mil) :).

Z poważaniem Erathol.

Ostatnio edytowano So mar 08, 2008 11:45 am przez T'iaz, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł: Re: Twink na lvl60
PostNapisane: So mar 08, 2008 11:42 am 
NoLife

moze zamiast DM wsadz to:
http://auno.org/ao/db.php?id=204603
i zamiast Mantisa Carbon?
Mysle, ze z lepszymi buffkami zrobisz wiecej niz ze sprzetem do dmg.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 11:54 am 
Doświadczony farmer

Impki wyższe na pewno dasz radę wsadzić.
A jaka rasa?

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 11:59 am 
Wanna-Be Farmer

Rasa Soli, posiadam 5x Memory loop ale wtedy mam mniej nano i nie jestem w stanie zarzucic 2xTMS, dlatego tez nosze DMSy.

Mała poprawka bo zamiast Mettalic Manits gloves posiadam Rockcrusher Gauntlets

Zastanawiam się czy nie zalozyc http://auno.org/ao/db.php?id=251808&ql=225 i przy okazji podbic axp pare leveli.

Mam zamiar wybrać się do foremans po http://auno.org/ao/db.php?id=156773&ql=100 i spróbować to ubrać.

Z tym co mam aktualnie wyciagam 5.4k FA oraz jakies 2.5k Burst

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 1:02 pm 
Pr0 Farmer

Załóż pasek 6x w slot nr 6 wsadź viral compiler i zamiast tms zarzucaj sobie OMHH.

Co do broni to JAME jest znacznie lepszy od mortiiga. Stracisz FA, które i tak na zbyt wiele się nie przydaje na tym lvl bo jest wolne i słabe ale uzyskasz znacznie szybszy burst i fling no i oczywiście o wiele wyższy dmg ze zwykłego hita. JAME nie są zbyt drogie, kosztują około 10-20m. Nie wiem czy to dla ciebie dużo, jeśli tak i jesteś w prk to wyślij mi wiadomość na priv umówimy się w grze i ci dam na niego kasę.

Co do zbroi to przynajmniej ofab spodnie i rękawiczki (ql 100 ale można też pomyślec czy nie da się 125).

Mortiig może być dobry do czasu gdy nie przerzucisz się na JAME ale zamiast guardian tanka kup sobie http://auno.org/ao/db.php?id=204989.

Co do ogólnych zmian to na dobry początek zrób coś takiego:
http://auno.org/ao/equip.php?saveid=99438 tanie i nawet niezłe w pvp. [/quote]

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 1:15 pm 
Doświadczony farmer

W Biomare mogę pomóc Sawikiem, TIMa zabijam, ale dobrze, żebyś miał jakąś przepustkę. Jestem dość zajęty i jeśli chcesz mojej pomocy, to musimy się dogadać, kiedy mam być.

EDIT: Pasek 6x dość ciężko wsadzić na lvl 60, ale da się. Mam taki na advie 60 (jeszcze niedokończony twink). Zamiast DMek można używać Enchanced NCU Chip with recompiling core, nie są NODROP, ale DMki w sumie lepsze.

Damage z Mantisa chyba niewiele daje, może faktycznie lepszy byłby Carbon (NCU i nano) i zamiana DMek na te co dają 33 NCU.

Implanty na froobie wchodzą lvl 150+, prawie 160, więc powinieneś dać radę wcisnąć 160+ na swoim.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 1:38 pm 
Pr0 Farmer

Założenie 6x paska na postaci z dodatkami na 60 lvl to kaszka z mleczkiem.

Tutaj http://forums.anarchy-online.com/showthread.php?t=265918 jest dobry poradnik jak wyciągnąć 481 cl.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 3:32 pm 
Wanna-Be Farmer

Ajs wszystko fajnie tylko żeby uzbierać kase na te rzeczy to trochę mi brakuje (chodzi o jame i o perfected tank armor). Jame powinienem ubrać bez większych problemów tylko nie wiem czy zdołam ją utrzymać nie OE.

Co do foremans to mam przepustkę beta card (przy usiłowaniu zdobycia gamma padłem).

Pas 6 mogę mieć w każdej chwili natomiast problemem może być niski QL Viral Compilera (jednak jak podbije sobie CL do wymagań paska to jakiś tam gdzieś mam na jakimś charze a jak nie to Miki ma tego od groma)

Ogólnie dziękuję za podpowiedź odnośnie mojego twinka.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 4:03 pm 
Pr0 Farmer

Compilera po prostu sobie kup a na razie weź się za farmowanie VP na ofab gloves i pants. Jak uzbierasz ql 100 i założysz to dam ci kasę na JAME.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 4:26 pm 
Farmer z taczkami

uzbieranie kasy na Jame to 3 h robienia rk misji ....

impy na 60 lvl, spokojnie 170+

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 4:34 pm 
Doświadczony farmer

Erathol (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Z tym co mam aktualnie wyciagam 5.4k FA oraz jakies 2.5k Burst

najs , ja tez tak chce na 220 :p

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 5:23 pm 
Pr0 Farmer

Ja bym to widział w ten sposób mniej więcej:

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=99456

Ale lepiej mieć lvl 59 niż 60 albo jeszcze lepiej lvl 58 bo wtedy unika się pvp z twinkami lvl 75. I JAME powinno byc na 100% self. Lepiej też kupić niższy ql, który rózni się wyłącznie crit bonusem, a critów to raczej nie będzie się robić w pvp. To się przyda na BS.

Co do setupu to oczywiście css to zdecydowanie spory wydatek ale jeżeli się komuś podoba granie taką postacią to warto poświęcić trochę czasy na podfarmienie aby wycisnąć co tylko się da z twinka. Supple da radę niewiele gorzej. Poza tym te pieniądze na ai armor nie są stracone. Po pierwsze można taką zbroję łatwo odsprzedać jak się znudzi z zyskiem jeśli sam ją robiłeś a po drugie ze względu na łatwość ubierania na AI1 masz ładną zbroję do lewelowania altów.

Co do kasy na jame to faktycznie te 15 mln to niewiele. Widziałem, że masz jakieś postaci około 130-140 lvl. Zobacz na mój poradnik wesołego rollera:
http://www.anarchy-online.pl/modules.php?name=Forums&file=viewtopic&t=1722
Zleweluj którąś postać tak by mogła rollować misje ql 160 i odpal clicksavera na godzinkę. Rolluj paski 6x, poduszki i pistolety. Po godzinie będziesz mieć 20 misji z tymi nagrodami. Zrób je, sprzęt wstaw do ai shopa po najniższej cenie w gms i idź nabijać vp na soldka. Zanim skończysz to przynajmniej 15 mln na JAME już będzie na ciebie czekać.

Albo jeszcze lepiej fixem zrób questy na basic armory i wystaw na forum oficjalnym full set za 12 mln:
http://forums.anarchy-online.com/showthread.php?t=330004&highlight=social+clothes
Tym sposobem jak się postarasz to w 3-4 h uzbierasz kasę na jedno supple vb potrzebne do zrobienia ql 75 ai armora a jak zaciśniesz zęby to na te 4 części suppla zarobisz w jeden dzień.

Tutaj kasa tak na prawdę leży na ulicy tylko trzeba się pochylić by ją zbierać.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 5:47 pm 
Farmer z taczkami

z tym, ze wyfarmi suppla w 1 dzien to troszke przesadziles. nie dosc, ze ciezko dostac male qle to jeszcze wcale nie sa takie tanie.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 5:50 pm 
Pr0 Farmer

Jak się czeka na okazję to supple da się za 60-70 mln kupić w niskich ql a robienie basic armora fixem to około 25 mln kasy na godzinę jak się ma obcykane co i jak i jeszcze jakiegoś froobka na dual logu.

Tytuł:
PostNapisane: So mar 08, 2008 6:30 pm 
Farmer z taczkami

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jak się czeka na okazję to supple da się za 60-70 mln kupić w niskich ql a robienie basic armora fixem to około 25 mln kasy na godzinę jak się ma obcykane co i jak i jeszcze jakiegoś froobka na dual logu.

yhy, i zdaza sie 1 taki supple na tydzien

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona