Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Kilka pytań o Ekwipunek
PostNapisane: N lut 22, 2009 10:06 am 
Wanna-Be Farmer

Otoż mam trzy pytania odnośnie tego czy warto coś założyć i jeśli tak to do którego lvlu to trzymać:
1. Barrow Strength (http://auno.org/ao/db.php?id=204653)
2. Touch of the Gripper (http://auno.org/ao/db.php?id=204651)
3. Rockcrusher Gauntlets (http://auno.org/ao/db.php?id=204758)

P.S.
Czy moglibyście orientacyjnie powiedzieć, do którego lvlu "zdatny" jest Neutrino Flash ( http://auno.org/ao/db.php?id=152027) ?

P.S. 2
Jeśli to ważne a sądze że może być - jestem Froobem.

Tytuł: Re: Kilka pytań o Ekwipunek
PostNapisane: N lut 22, 2009 12:53 pm 
Doświadczony farmer

Odpowiem, jak froob froobowi.

Naramienniki trzymaj dopóki nie zdobędziesz czegoś lepszego. Powinny starczyć na długo. Alternatywy, to Virral Triumvirate Egg (kiedyś 15M za parę), pady z questa z Trash Kingiem i rzeczy z Inner Sanctum. Globe of Clarity z Taraska jest drogi i wcale nie taki super. Na Solda jest też naramiennik z Mantis w Smugglers Den, który dodaje Fullauto. Niektóre frooby używają razem Barrow Strength i odpowiednika z IS. Podsumowanie: Barrow strength zostaje co najmniej do lvl 100, może nawet dalej i nawet jeśli w końcu znajdziesz coś lepszego, to go nie kasuj.

Implant Touch of the Gripper. Dziwię się, że w ogóle tego uzywasz, w RArm jest shiny cluster ad Assault Rifle, a od lvl 100 bright AAD. Masz Neutrino Flash, które ma 730 MBS i wysoki minimal. Moim zdaniem bardziej się opłaca mieć więcej AR, niż trochę AAD. Podsumowanie: Wywal jak najwcześniej, a już na pewno powyżej lvl 100, kiedy będziesz zakładał implanty QL 200 z Jobe Clustrami.

Rękawice: Według mnie zostają na długo. Mają kiepskie AC, ale 9 damagu to zawsze coś. Kiedyś okaże się, że np Miy's Armor, czy Azure jest lepszy, ale na razie to nie ma znaczenia. Podsumowanie: Rękawiczki zostają długo.

Neutrino Flash: Trudno powiedzieć. Do TOTW jest w sam raz, na lvl 100 już będzie tylko śmieszny. Na AOFroobs proponują broń z Cyborg Barracks od lvl 71. http://www.aofroobs.com/forum/viewtopic.php?f=15&t=7106 Podsumowanie: Jak damage będzie za mały, to trzeba będzie pokombinować, do lvl 60 spokojnie wystarczy.

EDIT: GoC? 50 nano, 10 AAD i 10 AAO to niewiele, no może 1% crita jest fajny. Już wolę chodzić w VTE, niż płacić 150M za takie coś. Ulepszony GoC może być (200 nano, 20 AAD, 20 AAO, 2% crit), ale kosztuje lekko licząc ponad 500M. Jeśli ktoś twinkuje wszystko na maksa i ma kasę na Symbianty i AI zbroję i policzy sobie, że GoC robi różnicę w PvP, to niech sobie kupuje, ale według mnie szkoda kasy. To teraz mi wytłumaczcie, czemu ludzie tak się zachwycają tym GoCem?

Ostatnio edytowano N lut 22, 2009 10:48 pm przez Sawik, łącznie edytowano 1 raz

PostNapisane: N lut 22, 2009 10:05 pm 
Doświadczony farmer

A GoC czemu nie jest super?

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 8:51 am 
Farmer z przyczepką

witam

każdy item, broń, armor i inne, jest potrzebny dopóki nie zmienisz na lepszy, to określa jego czas noszenia, a nie lvl, czasem coś zmienisz wcześnie a innym razem trudno zdobyć czy kupić coś nowego, a czy warto założyć w głównej mierze określa profesja, są itemy używane praktycznie przez wszystkich, ale sporo jest przydatnych tylko dla danej profesji.

te "mięska" z totw są używane nawet przez lvle 220, (barrow i withered) nie trzeba ich zakładać, po kliknięciu prawym myszki dodają odpowiednie skile, (i to działa nawet w plecaku)

PostNapisane: Pn lut 23, 2009 6:14 pm 
Farmer małorolny

...tiaa....frub soldia jest do bani:D..reroll albo dodatki....plus poczytaj co sie nosi bedziesz wiedzial kiedy zmienic<albo pomecz kogos ingame>... :twisted:

PostNapisane: So paź 09, 2010 2:58 pm 
Początkujący farmer

Na 126 soldier, przełączyłem na pistol soldja.
Karmazynowy potwór
offhan
Ten soldier powstał, bo testowałem mój system powerlvlowania przez NT, i tak przy okazji, go stworzyłem, zlevelowałem, i powiem, że wpakowałem w niego 20m.
Raz miałem div9, dmg jaki taki, burst ładny, później cineration (rare dyna drop)
cineration
Ale fakt faktem, że froob ssie, a karmazynowy potwór jest za wolny, może soldja z bb jest dobry, ale ten mój ssie, i szkoda kasy było.
NIE ROLLOWAĆ SOLDIERA FROOBA! CHYBA ŻE ZDOBYŁEŚ FAJNĄ BROŃ I ROBISZ LVL 10 TWINKA! (tms ownz na tym lvlu).
Edit:
Zlvlewelowałem soldje na 164, i mam pytanka, bo narazie mam nohpexa II, i CAC (armor z IS na back, social), ale nie wiem co potem, mam ulepszone obydwie bronie, hellspinner i fury, i wiem że spinner będzie ssał rechargem dla speciali, ale fury warto będzie przetestować.
Mam pytanie o endgame, bo planuje do końca lutego 2011 (chyba że fc zablokuje froobów) wbić 200, ale jaki armor, i jaka jest cena zbudowania spastic assault rifle, i czy wogóle to będzię opłacalne, jak wg was dla frooba endgame solda wyglądać powinien?
Bo ac z caca są ładne, ale z innych armorów można coś lepszego wycisnąć.
PS. Nadal latam z 5 slot beltem z SoM :D

PostNapisane: N gru 05, 2010 8:45 am 
Początkujący farmer

BUMP
Bo edytowałem post, ale jest jakby nic się nowego na forum nie pojawiło.
Więc
BUMP

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 7 ]