Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: pew pew pew na lvl 150
PostNapisane: Wt sty 12, 2010 4:13 pm 
Ambitny farmer

Ajs, ty męczybuło, mam chyba full 225ql więc jak tylko FC przypomni sobie o sępach i mnie odmrozi to jestem gotów zamienić się na twoje 223ql, zwolnię dzięki temu 1 ai perk co mam w genome.

Jeżeli jesteś dd whore to setup jest ważny, ale nie najważniejszy. Wszyscy, którzy lubią być w top dd wiedzą doskonale co robić żeby odnąć najbardziej wypasione setupy z rbp-nabami włącznie :twisted:

frozen and happy

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 7:37 pm 
Pr0 Farmer

Roxineck (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
wedlug mnie rbp mieknie przy plaszczu z prisonerow
co do pada t3, fakt on ar daje nie FA moj blad
ofab chest to kiszka jesli jestes z smg bo tracisz cenne sekundy na FA
nawet nie wiem czy ofab ring na niskim ql odpala tego dmg proca czy nie

Nie:

Lupusceleri (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
If what he says is true (it does shave exactly one sec off FA), then:

40 regular attacks per minute --> 2.4k damage lost over one minute to less regular damage.
17s FA --> this hits how much with all 10 bullets landing? I'm going to assume that you have 1.4k*10 = 14k FA when all bullets land currently (perks and buffs up).

60/17 --> 3.5 FA per minute --> 49.4k damage
60/16 --> 3.75 FA per minute --> 52.5k damage

Also keep in mind add damage works for FA too, so 600 damage lost per RBP-less FA. 2.1kish damage for 3.5 FA.

Burst, I'm going to throw a wild guess and time recharge at 8s. 7.5 Bursts in a minute. 7.5*60=450 damage lost when ditching RBP.

In total --> 3k damage per min gained from faster FA, 2.4k lost from smaller regulars, 450ish dpm lost from smaller bursts, 2.1kish damage lost from smaller FA. Means 5k damage per minute lost in total.

I would think that the RBP is winning the fight, especially since:

a) you can't use FA sleeves so you wouldn't actually gain that second of FA recharge.
b) if you could use FA sleeves, you'd lose add damage from CC too.
c) besides add damage, you would lose Burst/SMG from CC which increase damage too.

Co nie zmienia faktu, że 1,5 bln nie jest dla mnie warte 2k dmg na minutę więcej, tym bardziej, że prizoner cloak dodaje +xp i nano skille.

Ring odpala proca tylko mniejszego. na tl5 to jest +250 dd.

Twardziel (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Jeżeli jesteś dd whore to setup jest ważny, ale nie najważniejszy. Wszyscy, którzy lubią być w top dd wiedzą doskonale co robić żeby odnąć najbardziej wypasione setupy z rbp-nabami włącznie :twisted:

Ja nie wiem :evil:

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Śr sty 13, 2010 9:28 am 
NoLife

RBP dalej taki drogi? :)

Ps. jak sie nie wyczuje skilli i perkow to zaden RBP nie pomoze :P

PostNapisane: Śr sty 13, 2010 9:45 am 
Farmer z taczkami

Ajs usun z paska assist macro :)

Sparth, e tam drogi, jeszcze niedawno 2 mialem :d

PostNapisane: Śr sty 13, 2010 10:27 am 
Pr0 Farmer

Jonak (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Ajs usun z paska assist macro :)

W życiu tego nie miałem, widać mam robienie DD we krwi.

Jonak (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Sparth, e tam drogi, jeszcze niedawno 2 mialem :d

Cwwedx plwwx!!!11!

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Wt sty 26, 2010 10:34 am 
Pr0 Farmer

Coś takiego ostatecznie se zrobiłem:

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=151296

Mój wniosek jest taki: sold to nub. Myślę, że dobrze zrobiony crata na 150 lvl byłby w stanie odnąć ze 2-3 takie soldki na raz. Co do samego setapu to nie czuję jakiegoś nagłego przyrostu DD w stosunku do AR. Może minimalny. Oczywiście chciałbym zmienić IGOC na MOTR ale to może potrwać. Co do ewentualnej zmiany suppli na cc to raczej nie ma szansy. Nie robimy orgiem żadnych raidów, więc się nie opłaca inwestować nic więcej bo się nigdy nie zwróci. Ładne rękawiczki udało mi się wsadzić - ql 250 i jeszcze widziałem jakieś luzy były więc może nawet 275 by się dało wsadzić ale to już za duży farm.

PostNapisane: Wt sty 26, 2010 12:26 pm 
Doświadczony farmer

coz moge powiedziec L O L jakich malo i tyle, pisalem tyle razy co taki sold moze a czego nie moze

PostNapisane: Wt sty 26, 2010 12:52 pm 
Pr0 Farmer

Patrząc po auno można mniej więcej zobaczyć co może, a czego nie, to nie jest jakaś tajemna wiedza. Ogólnie nie narzekam, taki soldek nie jest zły, ale miałem nadzieję, że coś orgiem porobimy, a dotychczas z ludźmi z PRK udało mi się zabić jednego gienka.

Możliwości danej klasy należy za każdym razem oceniać pod wzgledem tego jak się będzie grać. Sold jest niewątpliwie ekstra do gry w team, ma dd aurę, dobre buffki dodające dd (np. RC wpływające na szybkość specjali) albo reflekty / AC. Do tego dochodzi ekstra umiejętnośc tankowania wszystkiego na TMS. Ogólnie jest to wymarzona postać do teamu i jest tylko jeden malutki, tyci - tyci detal; nie ma teamów.

PostNapisane: Śr sty 27, 2010 7:18 am 
Farmer małorolny

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

:arrow: 1 B teraz

Pozdrawiam

PostNapisane: Śr sty 27, 2010 8:39 pm 
NoLife

Biolly (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):

:arrow: 1 B teraz

Pozdrawiam

Stanial o 50 % :/
A ja myslalem ze go opchne na ebayu za kilka lat i bede mial wygodna emeryture :(

PostNapisane: Cz sty 28, 2010 2:10 am 
Doświadczony farmer

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Generałów załatwia się zupełnie bezstresowo bo FC tradycyjnie dało ciała przy zmianach. Teraz te genki się spawnuje na takich jakby platformach i jedna z nich ma obok siebie jakiś taki kamień, za którym możesz sobie stanąć i się podleczyć albo przeczekac na nastepne TMS albo jeszcze coś.

Jak dobrze, ze tylko tyle pokazałam.

Na N i E nie ma takich skał zawsze tam możesz bić. Inna sprawa, ze tam tez można się ładnie schować :)

genki nie warpuja juz?
a jak z cenami vb?

Genki nie warpuja.

PostNapisane: Pn lis 28, 2011 1:25 pm 
Farmer z taczkami

Team soldów+Doc jest super na każdą AI sytuację :)

Ja mam solda ustawionego do PvP, ale i w PVM daje radę, bo mam dużo evadów, trochę NR i AR na poziomie 1810, co skutkuje częstymi critami. Używam SPB i naciskam tylko Burs/Fa i tak do znudzenia. Teraz mam enfa na 150, który oduje wszystko co żyje na tym lvlu :)

PostNapisane: Wt lis 29, 2011 9:46 am 
Pr0 Farmer

Żeby odować wszystko co żyje na tym lewelu musiałbyś jednoręczną bronią trzaskać hity po 5k każdy, powodzenia :)
Ile ci dpm wychodzi? Używasz tego mieczyka z inf? Keeperzy z Excaliburem, który robi chyba podobne dmg zrobieni w crity z tego co pamiętam nie odowali nawet pistol soldków.

Wartości maksymalne dmg dla postaci to tak na oko 150k dpm dla ma/enga/craty(tutaj szacunkowo bo nie można tego zmierzyć bo pety się nie łapią na parser) na pojedynczym celu, około 130k dla mp, ok 100k dla pistol soldka. Oczywiście wartości te spadają w czasie ze względu na przestoje między mobkami. Tajemnicą dla mnie jest wartość dmg wyciągana przez szadesa jest ona też bardzo duża ale sporo zależy od warunków (ktoś inny tankuje więc można SA/bs robić), broni (PE robi lepsze dmg ale nie śmiga 1/1 na full def) strzeliłbym w troszkę więcej niż pistol sold ale nieco mniej niż MP ale wiele razy już tam mnie ludzie zaskakiwali.

Najwięcej dpm robi oczywiście NT ;)

Najmniej chyba mój trader z silverbackiem ale też się dało grać i czasem pociągnąć z ASa za jakieś 10k. Pomimo małego dmg była to bardzo fajna postać do gry, taki mały turbodymoman, który robi wszystko; evaduje, leczy, cc, calmuje, tańczy , śpiewa i stepuje, no, wszystko tylko w tym samym czasie engi wyciąga ze 2x więcej kasy :)

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2