Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: pew pew pew na lvl 150
PostNapisane: Pn sty 11, 2010 12:10 pm 
Pr0 Farmer

Myślicie, że setup pistol + ofab hawk ql 200 będzie znacznie lepszy pod względem DD niż setup:
1. Perenka.
2. Perenka swapowana z ql 225 turnspiritysuem (spastic/cooperator).

Mój obecny setap jest taki, że mam ql 225 ofab rękawiczki (model bez upgrade bo nie mam mięsa), T3 pady, AR/FA sleevsy i resztę suppela. Mam już ado brain ale nie mam EOE. Na back mam reanimated Rangera 4/5. Swapuję perenkę (do ogólnego użytku i bursta) z ql 225 spasticem (na samo FA). FA recharge ze spastica to z moim setapem 23s, z perenki chyba 41. Burst na perence mam cap (9s chyba) a na spastiku 14. Ogólnie nie narzekam na DD z takim setapem ale swapowanie jest męczące i nie sprawdza się na raidach gdzie cały czas się coś bije bo zabiera 3s w jedną stronę + recharge, czyli w sumie 7s. Ta metoda błyszczy na LE misjach bo między mobkami jest nieco czasu na swap ale na sektorze cały czas jakieś patfury wychodzą.

Tak więc sobie pomyślałem, że zmienię sprzęt na ql 160 pistol + ql 200 ofab hawk mk5. Zmiana ta pozwoliłaby mi zejść z FA recharge do około 20s i później jeszcze o dodatkowe 2 jak znajdę kiedyś EOE. Odpadną męczące swapy ale burst będzie słabszy i chyba normal hity też słabsze niż z perełki. Słabsze też będzie samo FA bo pistol ma tylko 10 pocisków a ja walę FA za 16 albo 17. Chciałbym też założyć ql 225 chest dla HP ale nie mam VP. OFAB ring zupełnie odpada bo to jest 10.000 vp a BS na tl5 wygląda tak, że clan farmi omni na spawn poincie i za BS wpada 50-100 vp w zależności czy pozwalają trochę potrzymać A czy też nie. Ogólnie jest to żal.pl i na vp nie ma co liczyć, chyba, że się lootuje na ai misjach ale uzbierać 10k tym sposobem to jest robota dla kogoś, kto ma mocniejsze nerwy niż ja. .

Myślicie, że warto iśc w pistole? Robię tylko aliumnz, lewelować raczej nie będę. o pvp raczej nie myślę, jestem bardzo zażenowany tym co się dzieje na tl5. Chwilowo mam AI lvl 12.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł: Re: pew pew pew na lvl 150
PostNapisane: Pn sty 11, 2010 12:56 pm 
Doświadczony farmer

ogolny dmg nie bedzie wyzszy z tego co pamietam ale FA ( tez bez EOE ) mialem co 16 lub 17 sek w zaleznosci jak bufniety bylem
po zmianach dotyczacych base chance na miss FA od takiego solda przy przeladowywaniu w odpowiednim momencie bylo zawsze 10/10 e pve z dmgem miedzy 11k a 13k w zaleznosci czy perki/proce i inne buffy byly up
wg mnie zabawa takim soldem na 150 lvlu jest mila, do aliumz wypas przy farmieniu solo ze wzgledu na szybka alphe,pvp porazka
jednak sprzet w ktory zainwestujesz przy takim soldzie, czas poswiecony na farmienie eoe itd sprawia ze w tej chwili zrobil bym solda w wariancie spb/spastic

edit:
scyz swoim soldem 150 z spb odowal salatke w jpgpp/hawk setupie na full ai spawnie o kila % ogolnego dmgu, mysle ze roznica byla spowodowana wyzszym burstem i critami

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 1:00 pm 
Pr0 Farmer

A czy ql 105 blackbird nie przebilby w dd hawka?

Spastic na s10 to jednak jest porażka ogólnie. To nie jest tak, że walisz FA co te 20s czy tam coś. Czesto nie ma czasu na swapowanie bo cały czas coś ci siedzi na plecach a swapując można zdechnąć bo nie rzucisz nano więc ani tms nie ma ani omhh.

Hmmm, jak perenka miałaby to przebijać w DD to zupełna porażna bo AR ma właściwie same zalety- więcej AR, HP, AC ... myślałem, że setap z pistolem to wiecej DD.

Mój pierwszy plan był taki: zakładam ofab gloves, chest i hełmofon, T3 pady, reszta armora CC, to wszystko okraszone alien augumentation device dodające AC + to do evade/hp. Tym sposobem miałbym AC/HP setap a braki w DD miały być uzupełnione swapowaniem na spastika. Na oko byłoby z 10k AC i 11-12k HP (z behe, które musiałbym mieć żeby utrzymać armor na 100%). Ale AC/HP setap nie jest potrzeby, bo nie ma raidów. Tak więc zaczynam myśleć o DD.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Ostatnio edytowano Pn sty 11, 2010 1:16 pm przez Ajsmen, łącznie edytowano 2 razy

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 1:03 pm 
NoLife

A z ciekawosci: perenka dalej wyglada jak niebieskie dildo, czy dolozyli moze jakies tekstury?

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 1:10 pm 
Pr0 Farmer

Dildo z wibrującymi wypustkam.

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 1:14 pm 
Doświadczony farmer

blackbird ma inny rodzaj dmgu niz jpgpp i nie masz go w procach, ma znacznie slabszy crit
ajs setup z pistolami jest genialny do solo farmy na s10, malo ktory team byl wstanie odnac mnie na na mobach z mniejszym hp niz te co sie bije przez kwadrans
ale ile mozna solo farmic , nuda i tyle

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 1:21 pm 
Pr0 Farmer

Cały czas się łudzę, że może orgiem byśmy czasem coś pofarmili ale jakoś nic z tego nie wychodzi, pomimo tego, że połowa ludzi ma cos na 150. Ludzie mają niewielkie chcęci na współpracę. Bierze się to też, między innymi, z faktu, że teraz sektor jest łatwiejszy niż był. Generałów załatwia się zupełnie bezstresowo bo FC tradycyjnie dało ciała przy zmianach. Teraz te genki się spawnuje na takich jakby platformach i jedna z nich ma obok siebie jakiś taki kamień, za którym możesz sobie stanąć i się podleczyć albo przeczekac na nastepne TMS albo jeszcze coś. To wielka szkoda, bo jest to jedyne obecnie takie miejsce w grze, gdzie można ciekawie i rekreacyjnie poraidować z nastawieniem na czysty zysk, a robi się na serio łatwo i szybko, dobry team w godzinę zbierze części do spawnięcia 5-10 generałów a bije się takiego genka ze 2 minuty (w 6 osób to chyba alphakill). Nie wspomnę, że nie trzeba mieć koniecznie craty/doca/kiepura/enfa jak to na tl7 bo wystarczy byle co, żeby tylko sensownie zrobione.

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 2:24 pm 
Farmer z taczkami

genki nie warpuja juz?
a jak z cenami vb?

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 2:32 pm 
Pr0 Farmer

Ceny coś za bardzo jeszcze nie spadają. Co do warpa to może warpują ale ten spawn wyglada tak, że genek pojawia się zaraz przy kamieniu więc właściwie siedząc za kamieniem siedzisz praktycznie pod genkiem więc nie ma skąd cię warpować. Główna zmiana z tego co widziałem to jest mniej HP na genka. Padają teraz jak muchy w porównaniu z tym co kiedyś było.

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 4:06 pm 
Farmer z taczkami

heh, moze jak wroce to wkoncu sobie cc na tl5 wyfarmie :D

PostNapisane: Pn sty 11, 2010 4:54 pm 
Ambitny farmer

Zbierajcie relaye, jak wrócę na następnym "darmowym miesiącu dla sępów" to pofarmimy gienki : :twisted:

frozen and happy

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 2:01 pm 
Pr0 Farmer

Nie, nie Scyz, ten czas poświęcilibyśmy na afkowanie i trollowanie forum :)

Rox, masz może zapisany gdzieś setap swojego soldka? Albo mógłbyś powiedzieć co tam miałes wsadzone i w jakim ql? W szczególności czy miałeś motra i barrow na shoulderach i ofab ringa + compagnera na paluchach. A jak nie to co? I jakie miałes perki, w szczególności czy miałes wytrenowane SMG mastery i pwer up (te perki dodające DD). Ja wolałbym się obejść bez tego i miec genius2 + CH5 (hot) i reszta idzie w pierwszą linię perków dodających FA, burst itp. więc zostają tylko 2 wolne perki.

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 3:23 pm 
Doświadczony farmer

nie mam niestety tego na auno ale moge tak mniej wiecej powiedziec ci co nosilem
paluchy to Inferno ring +10 i compagnero
klata glowa spodnie buty 1 rekaw cc 220-225 gdzie przy ql225 jest problem z utrzymaniem poza OE
1 rekaw byl ten bialy do FA na K sie nazywa :p
pady z IS i totw rekawice ofab ql niestety nie pamietam
co do perkow to jestem pewien ze mialem Wit zaperkowane - pozwolilo mi to utrzymac armor poza OE
genius 2 byl bankowo
jesli dobrze pamietam to ograniczylem perki w SMG mastery zeby miec hota ale pewien nie jestem
na utils mialem dynks z Ely dodajacy do FA , nazwy ofc nie pamietam
hud3 LE risercze bo oszczedzalem na ranged init wiec scope odpada a jesli dobrze pamietam to przy smg/pistol setapie nie sprawdzal sie zbyt dobrze
arule do energy dmg na wristy, symby jakies tam byly ale co i gdzie to nie mam bladego pojecia
z nondropow nie ufarmilem EOE odpowiedniego ql zeby ubrac , naramiennika z SD i nie zlozylem T3 pada
jesli dobrze pamietam to z tymi 3 rzeczami moglem zbic FA o kolejne 2 sec co dalo by calkiem ladny wynik

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 3:57 pm 
Pr0 Farmer

Mam nadzieję, że to był przypadek, że Scyz cię odnął. Scyz ma też full set cc (poza rękawiczkami), ofab ring więc z tego jest dodatkowe DD ale jego FA recharge z perenki jest gay. Na pistol setap nie ma potrzeby zakładac T3 pada, ja myślałem motra (32 dd) i pada z totw (16) lub jeśli pad z mantisów spowoduje obniżenie recharge FA to ewentualnie to zamiast pada z totw (ale raczej ten z totw wygrywa jeśli weźmie się pod uwagę ilość trafień na minutę przemnożone x16).

RBP byłby też ekstra ale swojego nie mam a jakoś uparcie nikt nie chce zrobić na mnie darowizny odchodząc do Tibii/wowa.

Zależy mi też na tym by założyć kiedyś ofab chest jak clan na tl5 przestanie się zachowywać jak upośledzone dzieci i farmić spawn point w takim stopniu, że nawet nie idzie postawić apt bo stawianie trwa dłużej niż grace period a nawet jak postawisz to cię zdejmują mechem i farmią dalej punkciki. Chest daje sympatyczne HP i staminę, która powinna, jak dobrze liczę, wbić mnie na szybszy HD tick.

Co do utrzymywania armora na 100% to bardzo się rozczarowałem, że jest to tak trudne dla +23. Będe jeszcze myślał nad tym ale chwilowo jadę z 75% oe i się zastanawiam czy nie zostawić tego tak jak jest i nie wymienić stopy z symbianta na implant z HD (stracę agila z symbka). teraz mam 60 HD co 6 czy 7 sekund i jest to zauważalny efekt.

W zasadzie lepszy byłby niższy ql armora (taki +22 może) ale mam już +23 i nie będę cudować, bo +22 ciężko później sprzedać. Na WIT raczej mnie nie będzie stać prędko bo mam taki plan, że wyperkuje conc i oszczędzę ip na nano skillach. Już teraz praktycznie nie mam nic evadów w AR setapie i nie mam prawie nic więcej wolnego ip.

PostNapisane: Wt sty 12, 2010 4:06 pm 
Doświadczony farmer

wedlug mnie rbp mieknie przy plaszczu z prisonerow
co do pada t3, fakt on ar daje nie FA moj blad
ofab chest to kiszka jesli jestes z smg bo tracisz cenne sekundy na FA
nawet nie wiem czy ofab ring na niskim ql odpala tego dmg proca czy nie

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 28 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona