Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Froob Endgame Soldier.
PostNapisane: So gru 11, 2010 7:17 pm 
Początkujący farmer

Może jeszcze nie engame, ale wbiłem 175.
Potrzebuje kilku rad, odnośnie tego, czego powinien taki soldier używać, temat mógłby także służyć innym hardkorowcom, którzy jako froob soldier chcą ding 200.

Broń:
BBB (dual)
Podobno niezły dmg, widziałem ludzi którzy pisali w komentarzach na auno.org:
,,I'm running with dual blackbirds, and I'm happy with them."
Co prawda zaraz ktoś napisał o cienkim AR itp, co prawda z AR trzeba się zgodzić, mobki lvl 200+ wymagają dużego AR, nie mówiąc już o Raidach.
Można MG/SMG zbuffować self jako soldier o 73 punkty:
Totalne skupienie (50 punktów)
Expertyza (20 punktów)
Kompozytowy boost do abilities (3 do każdego skilla)
Jeszcze nigdy na żadnej postaci nie używałem BBB, więc sam nie moge się wypowiedzieć.

Augmented Hellspinner
Co prawda recharge speciali jest denny, ale jak dla frooba, podoba mi się minimalny damage, wyliczyłem, że minimalny normal hit, to 900, przy capped AR (1200)
Nie wypowiem się jeszcze, bo nie miałem okazji używać, ale wszyscy na tą maszynkę narzekają.

Agumented Hellfury
Dosyć ładny min dmg, ale jednak przy capped AR, daje to różnice w wysokości ~~ 200 dmg.
Zarąbisty burst cycle (900), razy recharge broni to 13 sekund, więc aby zrobić Cap bursta na 8 sekund, trzeba wyciągnąć 125 bursta, nie używałem, bo nie dobiłem lvla, ale ładnie też wygląda proc. w razie duelu z innym soldem, jest szansa że jego tms pójdzie się kochać, tak samo absorb enfa itp.

Spastic AR
SL broń, coś tam słyszałem, że froob może capnąć full auto, nie wiem czy teraz nie pisze źle, ale jeśli się nie myle, to minimalny czas recharge FA wynosi 12s, więc gyby sobie raz na 12s uderzyć za 15k, do tego jeszcze dochodzi burst, to byłoby równie pięknie jak w monopolowym po wypłacie.
Normal dmg pewnie sux.

Armor:
CAC
Ładny armor, niezłe mody, a szczególnie 100 AAO, (przy odpowiednich upgrade'ach).
Myślę że najkorzystniej jest ulepszyć Offense, Skill, Nano, wtedy jest niezły bonus do NCU, +10 do prawie wszystkich skilli ranged, i offence mod.
Można z tym używać Ljotur armor, i wyciągnąc w niektórych AC 10k.

Tutaj potrzebuje rad, nie wiem jaki armor wybrać.

Proszę o rozsądne odpowiedzi, z uzasadnieniem czemu taki wybór a nie inny.

Tytuł: Re: Froob Endgame Soldier.
PostNapisane: So gru 11, 2010 9:17 pm 
NoLife

Był taki znany omniacki soldier lvl 200 Dfens. Widywałem go z Hellspinnerem i tą bronią z SL. Nie pamiętam tylko w jakiej kolejności ;).
Coś czuję, że w kwestii armoru lepszym rozwiązaniem będzie mix Azure, Sentinel/OTAF, Kaehler/Frederickson Sleeves (jeśli bronią będzie AR), Miy's, dchest, itp.

A czy czasem nie "naprawili" Ljotura?

Obrazek

PostNapisane: So gru 11, 2010 10:08 pm 
Początkujący farmer

Teraz ma taką właściwość ,, Not waring grid armor", ale nadal można z innymi Social Armorami nosić.
Jak to zwykle FC, robi łaty na dziurach które też się dziurawią (coś jak polskie drogi).

PostNapisane: N gru 12, 2010 10:41 am 
Pr0 Farmer

Żeby myśleć o jakiś broniach to musisz zrobić pod nie setupy i policzyć statsy. Później zobaczyć na bronie i policzyć dla nich recharge specjali. Obawiam się, że nikomu nie będzie się chciało tego robić za ciebie.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: N gru 12, 2010 6:10 pm 
Farmer z przyczepką

Z tego co pamiętam to na RK1 'jestem hardcorem' kolesie biegali ze Spastic i setupem na full auto.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

PostNapisane: Pn gru 13, 2010 10:49 am 
Farmer z taczkami

Setup armora zrobisz, jak wybierzesz broń. Pamietaj, że Attack Rating broni dodaje się do dmg - dlatego AR jest pod tym względem lepsze niż SMG. Cooperator pozwala na capniecie FA co 11 sekund, ale to jedyny dmg jaki bedziesz robić. Niektóre kombinacje z 000 brońmi pozwalaja na dobry dmg, ale nie kombinowałbym nic poza Coop albo Aug Helfurry lub Spinner (8 sek burst, stabilny). Możesz także używać Fantastic Flamethrower, ale wpierw trzeba zrobić ze 200-300 misji ql200, aby go znaleźć.

Gdy ustalisz broń, możesz myśleć o armorku. Opcji jest wiele nawet dla frooba. Soldy na lvl 200 świetnie sobie radzą i widziałem ne jednego twinka na arenie w HUB, który wyczynaja cuda :)

PostNapisane: Pn gru 13, 2010 6:31 pm 
Pr0 Farmer

FA na coopie się nie capnie na 11s z tej prostej przyczyny że cap to 10s + attack time więc w tym przypadku dla ql 200 15s (jak pamiętam zaokrąglenie w górę).

Fa recharge dla tego spastica to 70s -1s na każde 25 fa więc ok 1375 skilla na cap. Na oko za dużo dla frooba. Spastiki to broń tylko swapowana na fa z czymś sensowniejszym.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Śr gru 29, 2010 8:37 pm 
Początkujący farmer

No więc teraz jest tak, dobiłem lvl 185, używam Dual Blinded Blackbirdów, i muszę powiedzieć, że naprawde wymiatają w porównaniu z innymi wyborami broni.
Co nie znaczy, że nie dam szans Agumented Hellspinner, nie chodzi o FA, ale z odpowiednim setupem, można min dmg mieć za 950, a jak by się pokombinowało z impami, a może nawet poszło w Dchest, to min dmg to 1k, i oczywiście AR jest większy.
Spastic przeliczyłem, froob wyciągnie 1,1k FA, co daje 26 sekund recharge dla FA, crap imo, bo nie zawsze hitnie powyżej 10k, nie próbowałem, i odradzam, chociaż sam już kupiłem nie ulepszoną wersje, której nie moge używać.
Co do BBB, to wyciągam self 912 SMG, ale mam 100 AAO z CAC i 45 AAO z tokenboard, razem mam 1077 AR, na 200 z refined impami na AAO i merit boardem z HI około 1150, ale, cluster w chest gryzie się z tym który daje sensory improvement, co uniemożliwa selfowanie OS.
Na BB mam bursta co 8 sekund, i full def z atakiem 1/1, regular hity są ładne, czasem spada na lowest jak mam pecha i hita za 350, ale ogólnie po 700-1400, i bursty po 2k-4k.
Hellfury mogłoby być dobre, gdyby miało większy min dmg.

PostNapisane: Pt gru 31, 2010 11:53 am 
NoLife

Gratki, nie myslalem, ze jeszcze ktos bedzie chcial sie bawic soldja fr00bem :)
Dual BB to chyba najlepsze rozwiazanie dla fr00ba, ale poeksperymentowac mozna.

PostNapisane: So sty 01, 2011 5:59 pm 
Początkujący farmer

Heh, dzięki.
Ostatnio co wogóle zobaczyłem, szok.
Clan soldja, froob lvl 200, jeden BBB, impy ql 225, i jakiś shotgun z AS'em w offhand, i crit scopem, wszystko niby normalnie, ale był to setup pod heal deltę!
Koleś wyciągał około 880 stamina, ql 240 miys tank body i boots, praktycznie wszystkie itemy na stamine, impy na stamine, i na HD, stojąc miał 120 HD co 2 sekundy, siedząc 170+ co sekunde.
W duelu za przeproszeniem zje**ł mnie jak psa, nawet nie rzucił tmsa, a nie zjechałem mu więcej niż 20% HP, Ba! z battle prepared treatment kit outhealował mój dmg.
Teraz już totalnie jestem zakręcony, i nie wiem co wybrać, ale jeden BBB i jakiś cienki shotgun, używany tylko dla AS'a nie zbyt się uśmiecha jeśli chodzi i PvM.
Zastanawiam się czy na endgame nie zostać poprostu z CAC'em, i kompletować powoli Ljotur armor, można wyciągnąć 12K AC (z phalanxem, helepolis, i top rk buffem, może nawet 13K).
Myślałem też nad Hellfury, z dmg addem można by mieć minimalne hity po około 800, (z użyciem dchesta, którego cena spadła na 200m), broń ta ma specjalny proc, który zdejmuje z celu wszystkie nano obronne poniżej 45 NCU ( AMS I włącznie), no i burst co 8 sekund, z takim min dmg i dmg addem daje wynik w PvM 2,4k min burst (no chyba że któryś strzał nie trafi), a w PvP 1200 min burst.
Może to okaże się dobrym wyborem, a 190 już tylko za 3 lvle.
Btw, zacząłem grać z 2 kumplami na rk2 jako trox soldierzy, we 3, (napewno widzieliście teamy takich samych łebków, i myśleliście co było w piwie), zabawa jest przednia, mobki szybko zchodzą, mimo to że mamy tylko Noob Island broń ulepszoną, zawsze wybieramy na początku każdej kolejnej ,,sesji" komandora, i ma gadać co atakujemy itp.
Teraz odechciało mi się troche robić daily, bo wogóle wszyscy pewnie po nowym roku śpią w rowach, i nikogo na BS'a nie ma, ani żeby raidować HI (elite daily).
Jeśli jednak pójdę w Assault Rifle, to myślę że na back pójdzie OTAF (już nawet mam głowe komandora potrzebną na questa), fredrickson sleeves, miys ranged helmet (daje AR, i nawet fajne bonusy), i co tam jeszcze na AR się znajdzie, to może dałoby się zrezygnować z clustra w oku na AR, i zrobić tak aby selfować OS i FAT, ale tak żeby capnąć AR broni.

PostNapisane: Wt sty 04, 2011 10:04 am 
NoLife

A po ile teraz stoi RBP?

PostNapisane: Wt sty 04, 2011 2:04 pm 
Sołtys

nie stoi tylko lezy, u mnie na enfie :D

Rimor Enforcer 150/nie pamietam/nie mam pojecia

PostNapisane: Śr sty 05, 2011 8:43 am 
Pr0 Farmer

Kilak dni temu kupiłem za 800.

PostNapisane: Śr sty 05, 2011 9:58 am 
NoLife

Dim (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
nie stoi tylko lezy, u mnie na enfie :D

Aha, powiem Dziurqowi bo sie pytal kto go ma :P

800m to ciagle duzo :)

PostNapisane: Śr sty 05, 2011 12:29 pm 
Farmer z taczkami

zawsze mozna zalozyc large backpack w sociala. niby nie to samo, ale psychologicznie chyba pomaga. :lol:

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona