Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Re: Froob Endgame Soldier.
PostNapisane: Śr sty 05, 2011 1:56 pm 
Pr0 Farmer

Po pojawieniu się Kolektora, gdy jeszcze loot był zrypany i RBP i ACDC leciały jak moster partsy w backyardach, emo kids sprzedawały swoje po 200 mln. Nie wiem gdzie ja miałem wtedy głowę, że nie kupowałem :(

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

PostNapisane: Śr sty 05, 2011 4:46 pm 
Farmer z przyczepką

Sparth2 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Dim (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
nie stoi tylko lezy, u mnie na enfie :D

Aha, powiem Dziurqowi bo sie pytal kto go ma :P

Już go nawet przymierzałem :)

PostNapisane: So sty 08, 2011 5:05 pm 
Początkujący farmer

Być może byłeś wtedy frozen, ale z RBP i kompletnym stuffem da rade min hit za 1,08k.
Aktualnie robie sobie odpoczynek od solda, bo jak patrze na niego, to aż powoduje to u mnie odruchy wymiotne, a nie lubie wymiatać, więc z 2 miechy przerwy i dopiero dalszy grind do 200, a i może coś lepszego sobie wykombinuje.
Pożycz rbp, też przymierze, na pewno oddam :P . (joke)

PostNapisane: N sty 09, 2011 12:11 am 
NoLife

Birkart (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
zawsze mozna zalozyc large backpack w sociala. niby nie to samo, ale psychologicznie chyba pomaga. :lol:

Ja latalem z takim zoltym backpackiem z SL. Zawsze cos dawal, a wygladal prawie jak RBP. Na RK oprocz RBP tez jest kilka fajnych plecaczkow.

PostNapisane: So mar 12, 2011 8:59 pm 
Farmer małorolny

...ja chyba wiblem 199 na frobie i do konca latałem z BB co prawda fa brakowalo strasznie ale burst cco 9 sek mniam...cos tam kombinowalem jescze z pistolem jakism ale nie pamietam jak to wyszło. a Armor to azure i i i i nie pamietam co:P ale strasznie dlugo te graty zbierałem...piekarnik swoja droga tez nie byl najgorszy:D..i byl taki fajny bug ze yalme sie czarna mialo ehhhh chlip

PostNapisane: Śr sie 27, 2014 9:27 pm 
Początkujący farmer

Lvl 200 dawno dobity, ba!
Nawet skasowałem solda rok temu, ale go odzyskałem.
Jedyne co mogę dodać :
- Fajna postać for fun, chyba jedyny froob z ,,rozsądnym" FA (Nawet za 15k)
- OMHH leczy lepiej niż top RK adv heal
- Ludzie się dziwnie patrzą, rzadki widok

Porównanie Hellfury i Hellspinnera :
Bez dmg addu, przy pesymistycznym zalożeniu że hitamy minimal dmg za każdym hitem, to mimo Hellspinner mimo 30 sekundowego bursta robi taki sam dmg co hellfury z 8 sekundowym burstem, nie wliczając FA, gdy wliczymy FA, to Hellspinner jest lepszy.

Postać na Raidy nie za bardzo, wyjątkiem jest soldier o nicku Carrion - który lata z oldschoolowymi tradeskillowanymi brońmi, i ma chyba 500 dmg addu, i wyciąga prawie 1,6k AR, na froob raidach jest chyba nr.1 dd.
Oczywiście RBP, Dchest, więc taka zabawka kosztuje.

PostNapisane: Pt sie 29, 2014 10:59 am 
Farmer z taczkami

Jak froob z takim dmg lata, to nieźle. Ogólnie sold zawsze był świetny do zabawy, ale pokazywał możliwości po lvl 130. Poza tym, ma najwięcej ciekawych zabawek, czy to nanoski, czy bronie, czy wybór armoru.

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2