Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: Co soldier twink lvl 32 mieć powinien (Autor: Patroller)
PostNapisane: Śr kwi 20, 2005 2:51 pm 
Farmer z przyczepką

Gdy planujesz robic PvP Twinka na level 21-40, musisz miec kilka rzeczy bez ktorych zycie nie jest lekkie. Oto ich lista.

Bron
Oczywiscie Divison 9, maksymalny jaki sie da zalozyc z Wranglerem i Riot Control

Nano Programy
A sergant knowlage ( od lvl 25)
Laser Suergery ( od lvl 25 )
TMS II
W tym celu trzeba sie specjalnie implantowac ale naprawde warto

Gadzety
Z ToTW:
Borrow Strenght ( Dodaje 100 AC i HP, po uzyciu absorb dmg do 470)
Whitered Flash ( dodaje dmg 15, po uzyciu 50 + dmg )
Notum Ring ( dodaje AC, HP, Dmg 10)
Rock Crusher Gauntlets( rekawiczki, dodaja HP i Str i dmg 9)
Guardian Tank armor ( daje 520 AC i 30 hp)
lub Exearch Robe ( 420 AC , HP. Nano resist do Snare/Root)
Guardian Circuit board ( dodaje NCU, ma miejsce na 5 NCU mems)

Z Foreman's :
TIM scope ( doaje 180 Rng.initial, Critical Increase)

Ze sklepu:
Range Increaser ( Dodaje Range do broni, latwy do zalozenia po Trader buffach)
Precognition ( jak dobrze pokombunujemy mozna castowac na lvl 30, dodaje 55 do wszystkich evade skill)

Inne:
2x Capsule of Thin blod ( zrzuca je Ownz kolo Tir, Obie dodaja 28 HP)
Buffy do DMG ( persistant Dmg Multiplier)
Buff do speed ( Adrenaline Pump +20 lub Quickness +30 )
Attack Booster ( 43 + do rng initial)

Armor
CAS armor - Spodnie ( dodaja Evade/Dodge )
Cas Armor - Helmet ( Dodaje NCU/Nano Pool )
Kirch kevlar armor- Vest ( Dodaje Duck/Evade i Agility..)
Sekutek Armor - 2x sleeve ( Dodaje Duck/Evade )
Sekutek/CAS- Boots ( Dodaja speed/Evade/Dodge i Agility)
( ten setup zapewnia doskonale AC i swietnie podnosi nasze mozliwosci omijania strzalow/ciosow)

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 1:06 pm 
Farmer z przyczepką

No przecież jest napisane skąd brać wspomniane itemy :) A jeśli chodzi o armor to sprawa wygląda tak:
- CAS armor, można go zrobić z Graft Armor lub Organic Armor, trzeba jeszcze mieć Notum Chip i Notum Fragment na podobnym ql. Dokładny opis jest na anarchyarcanum.com
- Kirch Armor, Sekutek Armor, Pilgrim Armor to już głównie Dyna Camps i misje. Odnośnie Dyna Camps polecam mapę do gry Huge Map, moim zdaniem niezbędna.

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 2:09 pm 
Farmer z przyczepką

pisząc skąd wziąć to wszystko mialem na mysli ludzi ktorzy graja w AO i nie mają tak naprawde gdzie zasięgnąć pomocy! Dla kogoś kto jest w organizacji jest to wszystko proste a jak czegoś nie wie to mu pozostali członkowie pomogą. Ja do 40 lvl doszedlem sam bazując tylko na info z niemieckich stron bo polskich są tylko dwie i niestety w porównaniu do tamtych skąpe w informację co mam nadzieję niedlugo się zmieni;)), ja jeszcze dzis bedąc 65 lvl pytam się o wiele prostych rzeczy których nie wiem. Jestem chętny do pomocy w opracowaniu poradnika dla soldier, takiego od podstaw żeby kazdy mógł do tego 50 lvl swobodnie się uformować tak jak powinien potem powinien byc juz na tyle doświadczony że sam bedzie wiedział co dalej robic a jak nie to zawsze może spytać na OOC lub forum;))))).

Tytuł:
PostNapisane: Wt maja 17, 2005 2:39 pm 
Farmer z przyczepką

Jeśli chodzi o soldiera to możesz pytać tutaj, jest sporo high lvl soldierów, więc raczej otrzymasz satysfakcjonującą odpowiedź. Polecam też poradnik Poweredge dla Soldiera, po angielsku, ale naprawdę niezły.

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 12:21 pm 
Pr0 Farmer

Mógłby ktoś doradzić odnośnie sold twinka lvl 24?

1. Broń: pozostanę przy divisionie 9 raczej bo chcę mieć wszechstronną broń także do pvm ale ciekawi mnie w jaki ql warto się wbić.

2. Od października startuję z dodatkami ale troxa przygotowanego pod twinka mam na innym koncie; czy warto robić nowego na koncie, które będzie z dodatkami, czy też nie ma to większego znaczenia na tak niskim lvlu, biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy twink i zapewne i tak nie będzie za bardzo udany? Jeszcze nie zacząłem go robić, tylko go podlevelowałem.

3. Zbroja: chciałbym go ubrać całego w CAS symbiotic bo bardzo mi się podoba ten set, zwłaszcza na troxie. Problem w tym, że ma on dziurę w cold ac, ale chyba za bardzo nikt mi coldem nie zagrozi z tym na takim lvl, prawda? Wydaje mi się, że jak ktoś idzie w 2he to będzie już miał styga zamiast kosy. Widujecie lvl 24 z kosami? Po drugie cały set CASa nieco gorszy będzie w wydajności od przytoczonego wyżej rozwiązania "optymalnego". Czy różnica będzie znacząca? Wydaje mi się, że jest raczej kosmetyczna.

Ostatecznie sold wyglądałby tak:

Trox 24, w łapie division, zbroja CAS - full set oprócz rękawiczek, którymi byłyby rockcrushery z curatora, na plecach GTA, na ramionach mięso z totw, pasek GCB + 5 DM, 2x notum ring z totw, implanty około ql 75 albo nieco wyżej (nie liczyłem jeszcze). Postaram się znaleźć jeszcze keepers vitality ale z tym to różnie może być. Nie wiem czy warto wrzucać na siebie touch of the gripper czy nie.

Zaznaczam, że tego solda chcę zrobić możliwie niskim kosztem bo nie mam zbyt wiele kasy i jednocześnie zdaję sobie sprawę, że sold nie jest najlepszym pomysłem na tym lvlu a moje umiejętności robienia twinka są szczątkowe i nie będzie on pewnie zbyt udany. Cała operacja ma służyć nabyciu wprawy a jej rezultat głównie do zabawy w pvp a nie grania wyczynowego. Możecie uznać to za naiwność ale chciałbym bardzo aby też "ładnie" wyglądał (CAS+GTA) ...

Macie jakieś uwagi/sugestie?

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 12:34 pm 
NoLife

Ajsmen (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Mógłby ktoś doradzić odnośnie sold twinka lvl 24?

1. Broń: pozostanę przy divisionie 9 raczej bo chcę mieć wszechstronną broń także do pvm ale ciekawi mnie w jaki ql warto się wbić.

2. Od października startuję z dodatkami ale troxa przygotowanego pod twinka mam na innym koncie; czy warto robić nowego na koncie, które będzie z dodatkami, czy też nie ma to większego znaczenia na tak niskim lvlu, biorąc pod uwagę, że to mój pierwszy twink i zapewne i tak nie będzie za bardzo udany? Jeszcze nie zacząłem go robić, tylko go podlevelowałem.

3. Zbroja: chciałbym go ubrać całego w CAS symbiotic bo bardzo mi się podoba ten set, zwłaszcza na troxie. Problem w tym, że ma on dziurę w cold ac, ale chyba za bardzo nikt mi coldem nie zagrozi z tym na takim lvl, prawda? Wydaje mi się, że jak ktoś idzie w 2he to będzie już miał styga zamiast kosy. Widujecie lvl 24 z kosami? Po drugie cały set CASa nieco gorszy będzie w wydajności od przytoczonego wyżej rozwiązania "optymalnego". Czy różnica będzie znacząca? Wydaje mi się, że jest raczej kosmetyczna.

ad1 dla frooba div9 lub robust dla solda z dodatkami pere ot cala filozofia :(

ad2 jako nie froob bedziesz mogl zalozyc pere a to jest najwieksza roznica pomiedzy soldami na tym lvlu

ad3 polecam carba, CAS poza wygladem nic ciekawego nie daje. na 24 duzo twinkow lata z kosami ale nie przejmuj sie, Frost Scythe of the Legionnaire omja tak czy siak AC przeciwnika i nawet jak bys mial 10k w Cold AC to nie pomoze. Do zakladania pere przydaje sie tez pernicious armor z SL.

No a teraz ogolnie: twink sold na tych lvlach ssie na maxa, wolne FA, brak buffow do FA (sa lvl locked) prowadzi do tego ze opierasz sie na burscie. Wolny TMS nie pomaga w defensywie za bardzo wiec lepiej sie skupic na HP. Niestety nawet jesli zrobisz max HP, szybki burst z FA jako asem w rekawie to i tak przegrasz z traderem (drain, root i lezysz), fixem (fixa w GA nie trafisz), agentem (drainy, super szybkie AS), MA (dobre evady i crity raz za razem) a i penie keep pokona solda dzieki swojemu leczeniu. Sold na 24 to nie jest gorna polka jesli chodzi o twinki. Dochodzi do tego raczej srednia ilosc NCU (na swoim soldzie mam 245 NCU, nie wiem ile ma Pip na Boreviczu ale powyzej 320 chyba), a NCU to podstawa na low lvlach.

PS. abmoutha ubijesz w sub na luzie, ale to jeszcze nie oznacza ze twoj twink bedzie dobry w PvP :P

Tytuł:
PostNapisane: Pn sie 07, 2006 12:42 pm 
Pr0 Farmer

Czyli jednak CAS+Div9. Skoro kosami nie ma się co martwić to nie będę się wbijał w carbonum bo mi się zwyczajnie nie podoba.

Mam nadzieję, że choć czasem uda się wygrać z kimś pvp; wszyscy nie mogą być aż tak dobrzy, nie? Jak mi się ten sold znudzi to zwyczajnie zacznę go levelować albo zostawię a twinka 24 sobie zrobię jakąś bardziej przydatną profesją na koncie z dodatkami.

Narodziny wirtualnego emo - totalitaryzmu :) w Kropkańskiej Republice Ludowej (People's Republic of Kropka - PRK) :)

Tytuł:
PostNapisane: So sie 02, 2008 9:23 pm 
Początkujący farmer

Wiem że psize to bardzoooo póżno ale bardziej sie połaca polecieć z jakimś lvl 200 do SoM i zabijać neleba aż uzyskamy boarda dream emsh cuircuit 100 do hp i 5x dark dreams które dają 50 do hp, neistety troche mniej ncu ale tyle życia sie połaca ;p

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ]