Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Autor

Wiadomość
 Tytuł: High lvl Soldiers Setups - czyli, do czego dążyć :)
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 3:23 am 
Farmer z przyczepką

High lvl Soldiers' Setup

Pobawiłem się trochę i zebrałem listę kilku/kilkunastu setupów ekwipunku wysoko levelowych Żołnierzy. Niestety nie udało mi się znaleźć Eqp tych najbardziej znanych z RK2 Soldów (Krsfenrisa, Rampage007, etc). Jeśli wpadniecie na jakiś ciekawy config to wrzućcie tutaj, starałem się wybrać co ciekawsze rozwiązania, pomijając te często powtarzające się.

1. Azzamis lvl 214/21
2. Namiren lvl 220/17
3. Escritores lvl 217/17
4. Sylphe666 lvl 220/17
5. Talan lvl 213/11
6. Inarion lvl 220/18
7. Lillagumman lvl 220/22
8. Gaijin lvl 220/18
9. Iamamonkey lvl 220/19
10. Furor lvl 220/24
11. Coxtrox lvl 220/20
12. Xchadoom lvl 220/18
13. Kobaltblau lvl 220/21
14. [url=http://]Tu wstaw swój ubah equipment ;)[/url]

Niektóre rozwiązania są zaskakujące, niektóre ciekawe, a niektóre moim zdaniem błędne. Zapraszam do komentarzy i dyskusji.

Ostatnio edytowano Cz mar 09, 2006 3:11 pm przez Dziureq, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 4:33 am 
Doświadczony farmer

Z pozycji 13 wspaniałych kojaże 1. :mrgreen:
Btw very good idea Dziureq. Chyba zrobie coś takiego dla Doców... :D

Azzamis: Temu ewidentnie nie chciało się farmić tokenów :P
Namiren: Podałes link do Azzamisa
Sylphe666: Co jak co ale 220 Sold z Sentinelem i SPB to conajmniej buractwo. Przecież on ma scapowanego Max Beneficial skilla ze 2 razy.
Talan: SPB to jakaś nowa plaga? (ja się chyba naprawde bardzo mało znam na broniach dla solda, ale SPB na takim lvlu to chyba lekka maniana. A z resztą sam nie wiem.)
Inarion: Temu to gratz Cancer's Time-Saving Memory
Lillagumman: Poddaje się, znowu SPB, wytłumaczcie mi o co w tym chodzi...
Gaijin: ?
Iamamonkey: Ten to wie co dobre, gratz rbp
Furor: Co jak co, ale ten to z gry już nie ma zabawy. Absolutny wymiatacz imho. Chciałbym zobaczyć Shada który go odnie.
Kobaltblau: Bellum Badonis Coat -> lepszy rydz niż nic, ale ja bym się z czymś takim na 220 lvlu na miasto nie wypuścił.

Ostatnio edytowano Cz mar 09, 2006 4:14 pm przez Cyniq, łącznie edytowano 1 raz

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 10:44 am 
Farmer z przyczepką

Nie próbowalem jeszcze type 3 i chyba sprobuje bo z tego co Pat mówił jest ubah do PvP ale to dopiero kiedy self wyciagne 2001 RE wtedy mozna sie bawic. Póki co mając 2 pistole raczej trudno jest zmienic bron w trakcie walki na AR, wiec jezeli zdecydujemy sie na nie to juz raczej trzeba przy nich pozostac. Niewatpliwą zaleta sa 3 alphy Fling, Burst i FA, przy dobrej kombinacji ( perki Energize i SH) mozna wyciagnac ( lvl 215 self) regular 1,5 - 1,7 k ok 5k bursta, 12 k FA i fling na poziomie 2,2 - 2,5K. Biorac pod uwage ze nieposiadam nawet jednej części AI armoru uważam to za calkiem niezle osiagniecie.
Z autopsji wiem ze mało kto jest w stanie odnac solda z pistolami, dlatego dziwi mnie ze tak wielu graczy trzyma sie kurczowo SPB.
Co do bellum ostatnio dochodze do wniosku ze jednak chyba warto inwestowac w AC, bellum na back + schield enga 3,5 k AC i praktycznie nie odczuwacie dmg zadawanego przez moby, z samym schieldem na APF gralo sie calkiem przyjemnie :D

Dla mnie najlepsza konfiguracja wglada tak Eq oczywiscie symby zostaly dobrane na oko:). Perki takie perk
Arulki oczywiscie po 82 dmg nie po 20:)

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 3:29 pm 
Farmer z przyczepką

Cyniq, cześć nie jest z Rk2, więc możesz ich nie kojarzyć. Odnośnie SPB na high lvl to sprawa z tego co się orientuję wygląda tak:
- na lvl około 205-218 pistole ODują SPB i wszystko inne u Solda, ale na wyższych, po zcapowaniu FA do minimum SPB jest lepsze
- Pistole są mocno IP żerne w przeciwieństwie do SPB
- dużo soldów (między innymi ja) po prostu nie chce nosić pistoli, bo ich zdaniem to nie jest broń dla Solda, a dla Adva/Craty. Nie obrażając nikogo broń, którą noszę musi mieć i wyniki i wygląd. SPB nie jest pod tym względem idealne, ale prezentuje się o niebo lepiej niż pistole, choć te biją je pod względem dmg.
- ogólnie rzecz biorąc Soldierzy dzielą się na używających 2xPistol/A. Rifle/Shotgun. Czyli każdy nosi co kto lubi i co nie robi z niego super gimpa. Najmniej popularne są chyba AI Assault Rifle, głównie z powodu bardzo dużych wymagań do zcapowania Speciali. MBC to dość ciekawa i oryginalna propozycja, ale imho trochę nieopłacalna.

Dyskusją nad wyższością jednego rozwiązania nad drugim na Boot Campie trwa dość długo i choć Pistole przez większość drogi między lvl 200 a 220 są lepsze to dla sporej części trzymanie w dłoniach cięższego kalibru spluwy wynagradza niższe dmg :) W sumie należy się z tego cieszyć, bo wreszcie na sporym przedziale levelowym Sold ma kilka różnych, całkiem niezłych broni do wyboru. Osobiście czekam na fix capów speciali w AI Riflach, a w dłuższej perspektywie na naprawdę dorównującą LE Assault Rifle dorównującą dmg pistolom. A czy się doczekam to zobaczymy :)

Tytuł:
PostNapisane: Cz mar 09, 2006 3:49 pm 
Farmer z przyczepką

W sumie Dziur image jedno a dmg drugie, mozna sobie pozwolic na image jak grasz tylko w team albo bijesz slabsze moby, sprobuj jednak cos wyszego zsolowac a wtedy kazdy pkt do dmg sie liczy.
Teoretycznie, bo nie mialem jeszcze okazji sprawdzic SPB na 220 powinno byc lepsze od pistoli ( jezeli osiagniesz 11 sec na FA) ale podejrzewam ze jest raczej porownywalne z pistolami wyzszy dmg jest niwelowany przez wieksza ilosc ataków.
Co do type 3 masz taki sam problem z zalozeniem tego jak i pistola 2001 RE bo fling i AS wyciagniesz na luzie.
Mozna sobie na auno sprawdzic najlepsza bron dla solda, SPB jest daleko za czołowka.
Zdania sa podzielone aczkolwiek cos musi byc na rzeczy skoro fixy rowniez lataja z pistolami:P

Tytuł:
PostNapisane: Pt mar 10, 2006 9:30 am 
NoLife

ja w tej chwili testuje konfiguracje JPGPPistol+SMG (Kyr/Blinded Blackbird). Docelowo Kyr.
To rozwiazanie ma jedna duzo zalete (i szereg malych wad :) - zarowno Kyr jak i JPGPP zadaja taki sam dmg (energy) wiec dodatkowy dmg z arulek i ringow dodaje sie do 2 bronii. No zobaczymy jak to bedzie, jak nie bede happy to reset i Kyr energy pistol :)

Tytuł:
PostNapisane: Pn mar 13, 2006 10:34 am 
Farmer z taczkami

Braluke mi Tu Equillibrum'a, Brixxx'a, Zantezutske...

Wszyscy uzywaja Assault Rifle. Poza tym, PSB znaczaco ODuje Pistole i inne badziewiea ( nigdy nie odnie Upgrajdowanego Kyr'Ozch'a Type 13) poniewaz cholerne FA co 11 sekund naprawde zazyna wszystko co sie rusza.

Kyr jest o tyle lepszy, ze single dmg /burst/fling naprawde MOCNO podnosza dmg output, traci na FA, ale jak pisalem Fling/Burst nadrabiaja to wielokrotnie. Poza tym do Kyra mozna nosic Artillery tank ( +40 dmg) i wiele perkow wspolpracuje z Obnizaniem AC mooba ( tracer, lpt i takie tam)

Ale setup Escritores to normalnie Roflocopter..

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 12:22 pm 
Wanna-Be Farmer

http://auno.org/ao/equip.php?saveid=88425

config daleki od doskonałości ale ciągle nad nim pracuję :)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 1:44 pm 
Farmer z przyczepką

Po kiego grzyba symbianty w nodze i stopie? Artillery symbianty ssają w tych slotach.

Heal delta cluster razy dwa, psze pana.

220 omni Engineer/Crat/Fixer@RK1... Ciemnośc widzę , ciemność.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 4:09 pm 
Wanna-Be Farmer

A cio tam, wrzuciłem co miałem ;) Jeżeli chodzi o impy/symby to duuużo pracy jeszcze.

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 6:13 pm 
NoLife

equip fajny, troche doszlifowac i bedzie git :)
BTW popraw Arulki (wiem cholernie ciezko jest znalezc wlasciwe :/)

Tytuł:
PostNapisane: Pt sty 11, 2008 7:24 pm 
Wanna-Be Farmer

Gupie configuratory, teraz obie są 5 gems. Jak będę miał chwilkę to poprawię w configu :D

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ]