Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona

Autor

Wiadomość
 Tytuł: s 10 Fixer
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 3:50 pm 
Początkujący farmer

Mam pytanie bo zamierzam zrobic s10 fixera GA4 do solowania West EAst bossow i mam problem na breed Trox czy Opifex jakies rady albo mzoe ktos ma takiego Fixa i podzieli sie doswiadczeniami. :)

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 5:27 pm 
Doświadczony farmer

Opi = więcej evade, Trox = więcej hp. W GA rasa ma w ogóle jakieś znaczenie? :P

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 8:48 pm 
Farmer z taczkami

wjehu (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
Opi = więcej evade, Trox = więcej hp. W GA rasa ma w ogóle jakieś znaczenie? :P

tak, trox > opi ze wzgledu na hp :PP
plus opi - wiecej nano.

Tytuł:
PostNapisane: Śr cze 18, 2008 8:53 pm 
Doświadczony farmer

No i wit of the atrox, jeśli będziesz wybierał się czasem na bs tez jest zaletą ;P

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 12:01 am 
Początkujący farmer

Musze sie dobrze zastanowic Bo Pier.... zmarnowac GA4 :P Solitus mi wpadl do glowy ale...

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 8:11 am 
Doświadczony farmer

Zmarnować nie zmarnujesz na pewno :P w ga IV i tak prawie tylko bossy będą cię trafiać co jakiś czas, więc spokojnie się odleczysz, ale znając doskonale działające w PvM edvady w razie czego dodatkowe hp atroxa jest przeważającą zaletą dla niego :P nano nie jest problemem na dodatkach. No i zawsze to inaczej wygląda atrox na niebiesko. Odróżnia się trochę od soli i innych nanomagów i opi.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 8:34 am 
Farmer z przyczepką

witam

to ja mam takie pytanie, widział ktoś troxa fixa na s 10 solującego bosy?

i druga sprawa, zdajesz sobie sprawę że poniżej 500-600M sie nie wyrobisz?
(i to przy sporym szczęściu) .

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 9:01 am 
Farmer z taczkami

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
witam

to ja mam takie pytanie, widział ktoś troxa fixa na s 10 solującego bosy?

i druga sprawa, zdajesz sobie sprawę że poniżej 500-600M sie nie wyrobisz?
(i to przy sporym szczęściu) .

tak widzialem troxow solujacych.

wjehu na tl5 nano czesto sie konczy, a area snare troszke kosztuje.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 9:14 am 
Początkujący farmer

Tata GA4 ja juz mam to nie problem. a Troxa widzialem ale solujacego East i chyba sam rolne Opi.

Podrugie niegadamy tu o pieniadzach ale o breed.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 10:08 am 
Doświadczony farmer

Ad. Tatko: Troxów solujących widziałem, zerg może poświadczyć, bo parę razy już odowaliśmy raidem fixura na jakimś bosie.

Ad. Zen: Mongo Crush zżera więcej nano niż najlepszy area snare, a jakoś na enfie nie narzekałem na kończące się nano :P od czegoś w końcu są itemy odnawiające nano (m. in Notum Focus, stimy, battle prepared nano kity, w ostateczności perki (Genius)), itemy i nanosy zmniejszające nano cost, żeby robić z nich użytek, no nie? :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 12:55 pm 
Farmer z przyczepką

a ktoś z Was soluje? sorki ale ja jestem tam na co dzień i nie widziałem żadnego troxa bijącego bosy, a samo GA nic CI nie da, może przy odrobinie szczęścia solniesz raz, ale 10 razy padniesz, hp oczywiście ważne, ale nawet 20k nic CI nie pomoże bez pożądnego defa, wybaczcie ale jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, no ale widzieliście to wiec..

a właśnie, może ktoś powie w jakiej formie to widział? tz. trox bil a "Wy" patrzyliście stojąc z boku? czy tylko słyszeliście?

ps: nawet jeżeli trox jest w stanie solnąć genka to pewne tylko easta, i z pewnością opifexem jest o wiele łatwiej, pewniej itd.

co do patrzenia, często widzimy się z innymi fixami solującymi boski, np. logne się w bos romie i widzę że już ktoś bije, widzę jak mu idzie itd. niektórych znam dokładnie i pewnie oni też mnie znają, ale wszyscy to opifexy.

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 1:24 pm 
Doświadczony farmer

Wiadomo, że za pierwszym, drugim, może i piątym razem na pewno nie uda się solnąć boska.

Jak mi dasz ga4 to mogę rollnąć troxa fixa, założyć mu symbki, spróbować ileśtam razy zabić bossa i zabrać cię na wycieczkę, to obaj się dowiemy, czy na pewno się da.
(!empty($user->lang['QUOTE'])) ? $user->lang['QUOTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'QUOTE'))):
ale wszyscy to opifexy.
I na pewno wszyscy mieli troxów w ga4, ale stwierdzili, że atrox to dupa do solowania bossów i rerollnęli opisexy :P

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 2:20 pm 
Farmer z taczkami

Tata100 (!empty($user->lang['WROTE'])) ? $user->lang['WROTE'] : ucwords(strtolower(str_replace('_', ' ', 'WROTE'))):
a ktoś z Was soluje? sorki ale ja jestem tam na co dzień i nie widziałem żadnego troxa bijącego bosy, a samo GA nic CI nie da, może przy odrobinie szczęścia solniesz raz, ale 10 razy padniesz, hp oczywiście ważne, ale nawet 20k nic CI nie pomoże bez pożądnego defa, wybaczcie ale jakoś nie bardzo mi się chce wierzyć, no ale widzieliście to wiec..

a właśnie, może ktoś powie w jakiej formie to widział? tz. trox bil a "Wy" patrzyliście stojąc z boku? czy tylko słyszeliście?

ps: nawet jeżeli trox jest w stanie solnąć genka to pewne tylko easta, i z pewnością opifexem jest o wiele łatwiej, pewniej itd.

co do patrzenia, często widzimy się z innymi fixami solującymi boski, np. logne się w bos romie i widzę że już ktoś bije, widzę jak mu idzie itd. niektórych znam dokładnie i pewnie oni też mnie znają, ale wszyscy to opifexy.

trox fix 150:
dodge-rng - 601 + 300 z wit
cls - 560
hp - 3497

opisex fix 150:
dodge-rng - 610
cls - 569
hp - 2766

Defy wyciagasz takie same.
Czy uwazasz, ze 9 pktow w cls robi az taka roznice? (kosztem 700 hp)

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 3:07 pm 
Farmer z przyczepką

nawet z RRF genek bije za 1-2k, więc te 700 nie robi takiej różnicy, najważniejsze żeby nie trafił, wobec tego ja wole te 9 w evadach, niż 700hp, oczywiste że walczmy z bosem na granicy deff, ba, każdy punkt ma znaczenie, i pewnie z tego powodu fixy solujące na s 10 to opifexy i żadnego z nich twoje wywody nie przekonają. :D

Tytuł:
PostNapisane: Cz cze 19, 2008 3:14 pm 
Doświadczony farmer

Przeżyć jednego hita więcej to naprawdę nie jest takie ważne :D

Utwórz nowy temat Odpowiedz w temacie  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4  Następna strona